چگونه رنگ را از کف چوب جدا کنیم

نحوه حذف رنگ از کف چوب

کفپوش های چوبی می توانند زیراندازهای زیبا و گرم باشند و از مراقبت از آنها نسبتاً آسان است. با این حال ، اگر شما یا شخص دیگری به طور تصادفی در کفهای چوبی رنگ خود را به دست آورده اید ، پروژه DIY بعدی شما در حال از بین بردن آن رنگ است. با پیروی از این نکات قابل اعتماد ، نحوه رنگ آمیزی کفهای چوبی را یاد بگیرید.

براد چه کاری انجام می دهد؟

ما تعجب کردیم که یک DIYer با تجربه هنگام مواجهه با رنگ روی کف چوب سخت چه کاری انجام می دهد. ما پرسیدیم خانواده دستی سردبیر برد هولدن اگر با رنگ روی کف چوبی روبرو شود چه کاری انجام می داد. او گفت مستقیم برای چاقوی بتونه می رود. اگر چاقوی بتونه جدید بود ، وی گفت که لبه های تیز را پایین می آورد تا احتمال آسیب دیدن کف را کاهش دهد. به گفته برد ، اگر با دقت کار کنید ، می توانید اکثر اسپلرهای رنگی را از کف با یک چاقو بتونه به آرامی پاپ کنید و به پروژه بعدی خود بروید.

بنابراین ، بیایید بگوییم شما مطمئن نیستید که می توانید چاقوی بتونی ببندید و بدون خراش دادن کف چوب خود ، رنگ آن را بردارید. اشکالی نداره خواندن را ادامه دهید.

چه نوع رنگی است؟

اگر شما روشهای دیگری برای حذف رنگ غیر از بتونه چاقوی بتونه را امتحان می کنید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید چه نوع رنگی را می خواهید حذف کنید. آیا از نظر آب یا نفتی است؟ اگر مطمئن نیستید ، این تست ساده را که توسط Dunn Edvard Paints توصیه شده است ، امتحان کنید. یک توپ پنبه را با مالیدن الکل مرطوب کنید و آن را روی رنگ پاک کنید. اگر هر گونه باقیمانده روی توپ پنبه خاموش شود ، آن رنگ آب است. اگر چیزی از بین نرود ، پس از آن مبتنی بر روغن است. هنگامی که دسته ای را که می خواهید حذف کنید ، گرفتید ، سپس با یکی از این روش ها شروع به کار کنید.

آیا هرگز تعجب کرده اید که آیا رنگ با قیمت بالاتر ارزش آن را دارد؟ جواب مثبت است و به همین دلیل است.

نحوه پاک کردن رنگ پایه آب از کف های چوبی با آب و صابون

برای رنگ خشک بر پایه آب ، از صابون های خوب و قدیمی و آب شروع کنید. Color Trends Painting نشان می دهد که آب گرم را با صابون ملایم مخلوط کرده و با یک دستمال مرطوب آغشته می کنید. رنگ باید شل شود ، به شما امکان می دهد آن را با یک دستمال خشک پاک کنید. اگر به کمی اضافی آبغوره احتیاج دارد ، از چاقوی بتونی برای خراشیدن رنگ استفاده کنید و البته مراقب باشید که به سطح کف آسیب نرسد.

با رعایت این نکات ، کفهای چوبی خود را به روش طبیعی تمیز کنید.

نحوه پاک کردن رنگ پایه آب از کف های چوبی با استفاده از الکل

ترفند ساخت این کار این است که زمان لازم را برای مالیدن الکل (با نام ایزوپروپیل الکل) برای انجام جادو خود بر روی رنگ های مبتنی بر آب فراهم کنید. با استفاده از چاقوی بتونه با دقت هرچه بیشتر از رنگ را جدا کنید ، یک دستمال را بگیرید ، آن را داخل مخلوط 3 قسمت مالش الکل ، 1 قسمت آب لیمو آغشته کنید. رنگ را با محلول بپوشانید و بگذارید 5 دقیقه بماند. سپس رنگ را با دستمال پاک کنید. اگر دستمال به پایان نرسیده است از برس (مسواک یا بزرگتر) استفاده کنید. منطقه را با یک دستمال مرطوب و تمیز از آب پاک کنید و تمام شد.

به یاد داشته باشید که جایگزینی کفپوش های چوبی شما می تواند یک پروژه DIY باشد. با پیروی از این راهنما ، آن فرآیند را آسانتر کنید.

اکنون الماس را با الکل بخرید.

چگونه با استفاده از تفنگ حرارتی رنگ را از کف چوب جدا کنیم

استفاده از یکی از اسلحه های حرارتی مورد علاقه ما یکی از راه های نرم کردن رنگ است تا بتوانید آن را از کف خود خارج کنید. این کار بر روی هر دو رنگ روغنی و آب پایه کار خواهد کرد و طبق آنچه که بر اساس راهنمای حذف نقطه انجام شده است ، هدف قرار دادن اسلحه گرما در رنگ است ، و در همان زمان ، رنگ را با یک بتونه خرد می کنید. چاقو سپس برای پایان نهایی کف را با یک دستمال مرطوب پاک کنید. بسیار مراقب باشید که رنگ را بیش از حد گرم نکنید زیرا می توانید به کفپوش چوبی صدمه بزنید. اگر از آسیب دیدن کفها عصبی هستید ، به جای اسلحه گرم کن از سشوار استفاده کنید.

ما آنقدر در مورد اسلحه گرمایی واگنر شور و اشتیاق داریم که مقاله ای درباره یکی از آنها در اینجا نوشتیم.

با رعایت این نکات رفع اشکال ، همزمان از هر گونه خراش روی زمین مراقبت کنید.

اکنون اسلحه گرمایی را در آمازون بخرید.

نحوه حذف رنگ از کف چوب با حذف رنگ

اگر تمام روشهای فوق را برای حذف رنگ بالا امتحان کرده اید و هیچ کاری انجام نشده است ، بنابراین زمان آن رسیده که محصولی را برای برداشتن رنگ خریداری کنید ، مطابق با راهنمای حذف نقاط. Goof Off Paint Splatter محصول مورد استفاده در اینجا است. استفاده از آن در کف های شما بی خطر است و برای رنگهای روغنی و آب مناسب است. دستورالعمل های موجود در بطری را دنبال کنید.

در اینجا 10 کار وجود دارد که هرگز نباید آنها را به کف چوب خود انجام دهید.

اسپلیت خوب رنگ را هم اکنون در خانه انبار خریداری کنید.

نحوه پاک کردن رنگ پایه روغن از کف های چوبی با رنگ نازک تر

خوب ، نه ، اگر هیچ یک از روشهای فوق برای از بین بردن لکه های رنگ کار نمی کند ، و می دانید که رنگ روغن است ، زمان آن است که رنگ آن را نازک تر کنید. پنجره ها را باز کنید و یک هوادار را در آن محل بکشید تا هوا را به خوبی تهویه کند (این رنگ نازک تر و بوی دیگر گزینه دیگری است). یک دستمال را درون نازکتر بکشید و آن را روی رنگ مالش دهید تا تمام شود. مراقب باشید خیلی محکم مالش ندهید زیرا ممکن است به پایان کف آسیب برساند.

اگر بخشی از کف چوب شما آسیب دیده است ، در اینجا چگونگی می توانید آن را لکه دار کنید.

اکنون نازک تر رنگ را در آمازون بخرید.

اکنون رنگ و بوی بی رنگ را در آمازون بخرید.

نحوه پاک کردن رنگ مرطوب از کف های چوبی با لنت های تمیز کننده

ما نحوه حذف رنگ خشک شده از کف چوب شما را پوشش داده ایم. حال اگر در طول یک پروژه نقاشی رنگ خیس روی کف چوب خود شوید؟ اول ، مطمئن شوید که اجازه نمی دهید خشک شود ، زیرا خیس شدن آن بسیار راحت تر است.

اگر با رنگهای تازه در کف چوب خود سروکار دارید (چه از نظر آب و چه روغنی) ، جوابهای حذف سطوح رنگی با سطح ایمن هستند. لنتها را هم اکنون بخرید تا وقتی که در حال کار روی پروژه نقاشی داخلی بعدی خود هستید ، آنها نزدیک باشند تا هرگونه نشت رنگ را در کف چوبی خود پاک کنند تا خشک شوند!

این نکات و ترفندهای مربوط به نقاشی را دنبال کنید تا پروژه نقاشی بعدی خود را مرتب و مرتب نگه دارید.

پدهای پاک کننده رنگ را هم اکنون در آمازون بخرید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *