نحوه انتخاب بهترین رنگ های تزئینی Trex برای فضای بیرون شما

رنگ های تزئینی trex

این را تصویر کنید: شما و خانواده تان در خارج از خانه جمع شده اید و روی مبلمان راحتی کوسن نشسته اید. چراغهای رشته ای جذاب هنگامی که برشته های خود را روی میز گودال آتش نشانی می کنند ، از بالای آن آویزان شده اند. به نظر می رسد عالی است ، درست است؟ شما می توانید با کمک یک دکور در فضای باز صحنه ای دنج مانند ایجاد کنید. اما ، قبل از اینکه عرشه رویاهای شما تبدیل به واقعیت شود ، باید انتخاب های زیادی انجام دهید و یکی این است که یک رنگ دک را انتخاب کنید. در اینجا نکات ما برای انتخاب فقط رنگ مناسب برای تعریف خانه خود از رنگ های معروف دکوراسیون Trex است.

Trex Decking چیست؟

عرشه سازی Trex یک محصول کامپوزیت چوب است که سال ها ادامه خواهد داشت. در برابر موریانه ها مقاومت نمی کند ، پوسیده نمی شود ، پیچ و تاب نمی خورد و هرگز به رنگ آمیزی و نقاشی احتیاج ندارد. به علاوه ، می توانید در مورد تأثیر محیطی عرشه خود آرامش خاطر داشته باشید زیرا عرشه تركس از 95٪ مواد بازیافتی ساخته شده است.

مسیر DIY را طی می کنید؟ در اینجا 15 نکته و میانبر برای ساخت عرشه آورده شده است!

چگونه رنگ Trex Decking Color خود را انتخاب کنید

تزئینات Trex در 23 رنگ موجود است ، بنابراین احتمالاً وجود دارد که مناسب برای دک شما باشد. شما می خواهید که عرشه از خانه شما تعریف کند و به نظر برسد بخشی از ارتفاعات بوده است. (رنگ اشتباه می تواند عرشه را به عنوان یک پس از عمل به نظر برساند.) ما به شما کمک می کنیم با این مراحل ساده تصمیم گیری صحیح را انجام دهید.

از کاشت دهندگان گرفته تا کلاه فرنگی ، این 16 پروژه عرشه و پاسیو زرق و برق دار DIY را بررسی کنید.

رنگ خانه خود را در نظر بگیرید

اولین کاری که شما باید انجام دهید ، برای اطمینان از اینکه دک شما مانند آن به خانه شما تعلق دارد ، در نظر گرفتن رنگ خانه شما از نزدیک است. عرشه Trex در سه خانواده با رنگهای مختلف عرضه می شود: خاکستری ، قهوه ای و قرمز. اگر خانه شما بژ گرم ، برنزه یا سفید رنگ است ، از بین خانواده های قهوه ای و قرمز را انتخاب کنید. اگر خانه شما دارای وسایل خنک و خاکستری ، سفید و آبی روشن است ، به رنگ خانواده خاکستری بچسبید.

در مرحله بعد مبلمان پاسیو Trex را که ارزش پاشیدن آن را دارد بررسی کنید.

به سبک فکر کنید

همان سبک به عنوان رنگ فعلی خانه شما ، سبک است. سبک معماری خانه شما می تواند در انتخاب رنگ دکوراسیون به شما در جهت صحیح کمک کند. دکوراسیون خاکستری دارای زیربناهای زیر آبی است و می تواند افکار ساحل را برانگیزد یا می تواند در یک فضای شهری عالی به نظر برسد. رنگ های خاکستری با خانه ها و خانه هایی به سبک کیپ کد به بهترین شکل به نظر می رسند. قهوه ای های گرم و طبیعی محبوب ترین خانواده رنگی هستند و می توانیم ببینیم که چرا تقریباً با هر خانه ای به سبک جفت می شوند. اما بخاطر داشته باشید که قهوه ای های تیره بیشتر یک ظاهر چشمگیر را ایجاد می کنند و برای خانه های مدیترانه یا مدیترانه ای مناسب تر هستند. رنگ های دک در خانواده قرمز بسیار کلاسیک و در عین حال بی نظیر است. اگر خانه شما نمای ساید آجری دارد ، ممکن است بخواهید یک عرشه قهوه ای مایل به قرمز را برای هماهنگی امتحان کنید.

نمونه ها را سفارش دهید

نگاه کردن به یک رنگ عرشه روی صفحه کامپیوتر یا حتی در یک فروشگاه با دیدن آن در فضای بیرون شما یکسان نیست. هنگامی که چند رنگ عرشه Trex را کم رنگ کرده اید ، نمونه ای از آنها را سفارش دهید تا بتوانید در خانه خود به نظر برسید. می توانید نمونه ها را به ازای هر 5 دلار به صورت آنلاین سفارش دهید. نمونه ها را در قسمت بیرون از محل قرار دهید و مطمئن شوید که آنها را در نور روز و همچنین شب هنگام با چراغ های بیرونی خود مشاهده کنید. نورپردازی های مختلف می تواند نحوه ظاهر یک رنگ را تغییر دهد و ممکن است بر تصمیم شما تأثیر بگذارد.

عرشه خود را با مبلمان زیبا در فضای باز تکمیل کنید. در اینجا 12 قطعه است که می توانید خودتان بسازید!

شما می خواهید عرشه Trex را چند بار در سال تمیز کنید. در اینجا چگونه است

از Bland به Grand: A Deck Transform.

10 ایده عرشه Trex را که دوست داریم ، بررسی کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *