نحوه انتقال گلدان های گل از تابستان به پاییز

تابستان زمان مناسبی برای گلها است ، اما این بدان معنا نیست که گلدان های گل شما باید محو شوند و پاییز شوند. در صورت تمایل می توانید گلدان های گل خود را از تابستان به پاییز منتقل کنید – و حتی بعداً! در اینجا چگونه است

ظرف گل پاییزی

بس کن. نگاهی به ظرف خود بیندازید. چه خوب به نظر می رسد و چه چیزی روزهای بهتری دیده می شود؟ اولی را نگه دارید و دومی را برش دهید. فقط از بین بردن برخی از گیاهان صرف شده می تواند یک ظرف بهتر به نظر برسد. بعضی از گیاهان مانند coleus مستعد سرمازدگی هستند ، بنابراین فکر کنید که می توانید آنها را جایگزین کنید. با نگرانی از گل های حاشیه نگران نیست. آنها حق دارند تا یخبندان سخت به سمت راست حرکت کنند ، بنابراین بگذارید اینگونه باشد.

STRAIGHTEN UP. تا زمانی که گیاهان خراب شده را از بین ببرید ، همچنین گلهای خرج شده را برای نگهداری گیاهان از تولید گلهای جدید حذف کنید. رشد لکی را کاهش داده و هر ساقه ولگردی را که در جای خود قرار ندارد ، اصلاح کنید.

در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد باغهای کانتینر اواخر تابستان کسب کنید.

تخت گل سقوط

پر کردن شکاف. اکنون شانس شماست که برخی از شکوفه های پاییزی را مانند مادر ، asters ، Sedum ، pansies و کلاله گل مشاهده کنید. علفهای زینتی کوچک نیز می توانند به خوبی کار کنند و شکل آنها را در زمستان حفظ کنند و به شما فرصت بیشتری می دهند تا از آنها لذت ببرید.

گیاهان را از بین ببرید. با استفاده از ترکیب جدید گیاهان ، باید با کود محلول در آب کودهای لازم را دنبال کنید تا دستورالعمل های بسته را دنبال کنید. دو هفته بعد با یک عکس دیگر دنبال کنید.

برخی از زمان ها را بخرید. جالب توجه در مورد گلدان های گلدان قابل حمل است – شما می توانید در هنگام سرمازدگی آنها را از خطر نجات دهید. آنها را به گاراژ یا ایوان پوشانده برسانید ، هنگامی که درجه حرارت دوباره افزایش می یابد ، آنها را به بیرون برگردانید. این می تواند هفته ها در اواخر پاییز زمان بلوم اضافی شما را به دست آورد. حتی ممکن است زمان اضافه کردن کدو تنبل مینیاتوری ، کدو ، پیازچه خشک و سایر لوازم جانبی مناسب فصلی پیدا کنید.

9 ایده سرگرم کننده ظروف در فضای باز را مشاهده کنید.

مخلوط کدو تنبل مادر کدو تنبل بشکه ای چوبی کدو تنبل

در مورد گزینه های خود فکر کنید. شما فقط چند هفته دیگر برای گلدان های گل خریداری کرده اید. مراقب رفتن بیشتر باشید؟ می توانید با چمن زینتی ، همیشه سبز ، و یا تزئیناتی از قبیل شاخه های بریده همیشه سبز ، شاخه های درخت توت درخت قرمز و زرد ، شاخه های درخت غان سفید ، کاج های کاج و هر چیز دیگری که شامل انواع توت ها باشد ، زمستان ها را حفظ کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *