ایمنی طوفان

فصل طوفان در اینجا است. با شروع طوفان های گرمسیری ، زمان مناسبی است که مردم را از اقدامات احتیاطی طوفان یادآوری کنید تا خسارات ناشی از طوفان را به حداقل برسانند.
ایمنی طوفان

دوره پس از آن به اندازه خود طوفان خطرناک است. عکس توسط: اما لی / پرونده زندگی / انتخاب عکاسان / گتی ایماژ

ایمنی طوفان نکته 1: کار شماره اول برای ایمن بودن ، گوش دادن به مقامات محلی است. اگر به شما گفتند تخلیه کنید ، این کار را انجام دهید. اموال را می توان جایگزین کرد ، زندگی شما نمی تواند.

ایمنی طوفان نکته 2: از طرح تخلیه خود مطلع شوید: اطمینان حاصل کنید که یک طرح تخلیه اضطراری در محل خود دارید تا از سریعترین مسیر ایمنی اطمینان حاصل شود.

ایمنی طوفان نکته 3: یک کیت مراقبت اضطراری تهیه کنید.

  • چراغ قوه با باتری های اضافی یا یک مدل میل لنگ
  • رادیو قابل حمل با باتری های اضافی یا یک مدل میل لنگ
  • جعبه کمکهای اولیه
  • لوازم پزشکی لازم از جمله داروهای تجویزی
  • حداقل یک گالن آب آشامیدنی برای هر فرد در روز حداقل به مدت سه روز
  • تأمین سه روزه غذای آماده
  • دستی بازکن
  • یک ظرف ضد آب و ضد آب با کاغذهای با ارزش
  • چند ابزار

ایمنی طوفان نکته 4: برای داشتن برق با یک ژنراتور اضطراری برای خانه و اینورتر برق از قبل برنامه ریزی کنید تا وسیله نقلیه خود را به یک ژنراتور تبدیل کنید.

ایمنی طوفان نکته 5: پنجره ها و درها را کاهش دهید تا لرزش را ببندید و درپوش ها و پرده ها را ببندید تا از شیشه شکسته استفاده شود.

ایمنی طوفان نکته 6: اگر طوفان خیلی بد نشده است ، ویندوزهای شکسته شده را با نوار مجرای بچسبانید. با این کار از شیشه ترک خورده جلوگیری می شود.

ایمنی طوفان نکته 7: اگر پنجره تخلیه را از دست داده اید طوفان را منتظر بمانید. شما در خانه خود به دور از پنجره ها و درها نسبت به اتومبیل خود ایمن تر خواهید بود. اگر فکر می کنید طوفان گذشته است زیرا وزش باد ناگهان از بین می رود ، صبر کنید. معمول است که گردبادها به زودی از آن پیروی کنند یا احتمال دیگر این است که چشم طوفان در حال عبور است.

ایمنی طوفان نکته 8: عاقلانه عمل کنید: از ژنراتورها ، کوره های زغال سنگ یا اجاق گازهای کمپینگ پروپان در داخل خانه استفاده نکنید. و بدون بررسی دقیق منطقه از بقایای خانه و حیاط خود پاک نکنید. خطوط برق متصل یا آسیب دیده می توانند جریان های الکتریکی را از طریق شاخه های درخت و نرده های فلزی بفرستند.

ایمنی طوفان نکته 9: از ذهنیت “هر مرد برای خود” خودداری کنید. هنگامی که مقامات “همه واضح” را علامت گذاری کرده اند ، آسیب های خانه شما را بررسی کرده و به همسایگان خود می رسند. رانندگی در هر مکانی برای لوازم دشوار خواهد بود (اگر حتی فروشگاه ها هم باز باشند) و با جمع کردن آنها ، از منابع خود محافظت خواهید کرد. منابع غذایی ، آب و منابع دیگر همسایگان خود را ارزیابی کنید. خوردن وعده های غذایی جمعی باعث کاهش میزان مواد غذایی می شود که از بین می رود (ابتدا از غذاهای تازه استفاده کنید) و باعث حفظ سوخت پخت و پز می شوند.

با خواندن این مقاله اطلاعات بیشتری برای آمادگی در مورد انواع فوریت های اضطراری پیدا کنید.

راهنمای آمادگی اضطراری در منزل

ابزار اضطراری خانگی

در طول فصل طوفان ایمن بمانید

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *