من یک قفسه کتاب خریداری کردم ، حالا چگونه آن را سبک کنم؟

توسط لیندسی کوه

قفسه چوب مربع چوب

عکس: با حسن نیت ارائه از طراحی کنسول

نوازش با یک کتاب خوب و یک فنجان چای (یا لیوان وینو) یکی از لذت های ساده زندگی است. اما پس از آن موضوع عملی وجود دارد که با همه سکه های گرانبها خود چه باید کرد. جلد گرافیکی چیزی غیر از دکوراسیون میز قهوه است (اگرچه ما در آنجا عشق می ورزیم) ، و کیف های مورد علاقه شما مستحق بهتر از اینکه در گوشه ای از مدتها فراموش شده باشند ، خسته می شوند. مجموعه کلاسیک های ادبی خود را به نمایش بگذارید. حتی می توانید با اضافه کردن انواع لوازم جانبی ، آن را یک قدم جلوتر بردارید.

این که آیا این یک واحد مستقل آراسته به رمان و دستگیره های knick یا داخلی است که پر از نسخه های اول و خرده های مربوط به سفر است ، سازمان مهم است. برای 14 ایده الهام بخش حرکت کنید تا یک قفسه کتاب ارزشمند #shelfie را سبک کنید.

1. با جهت گیری بازی کنید.

قفسه های کتاب در اتاق نشیمن باز کنید

عکس: از نوت بوک کوچک سبز

چه کسی می گوید باید تمام عناوین شما بایستد؟ کاورهای دسته ای را به وسیله رنگ پوشش می دهد و سپس با جهت گیری افقی در مقابل عمودی بازی می کنید تا جایی که مناسبیت پیدا کنید – از نظر زیبایی شناختی و سازمانی. در مرحله بعدی ، با مجموعه ای از لهجه های تزئینی ، فریبنده را دور بزنید.

2. ترتیب کتاب ها به عقب.

کتابفروشی کوچک

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از DIY Green Dream

عاشقان خنثی خوشحال می شوند! این ترفند هوشمندانه را امتحان کنید تا یک صفحه نمایش یکدست و یکنواخت ایجاد کنید: به سادگی متن های خود را بچرخانید. مطمئناً ، پیدا کردن جلوه های سنگین شما ممکن است چند دقیقه بیشتر طول بکشد ، اما جلوه بصری اوه ارزش آن را دارد.

3. شکل و عملکرد ازدواج کنید.

قفسه های کتاب باز چوب و فلز

عکس: حسن نیت ارائه دادن چاد ملون / Homepolish

این کباب مرغ سابق به یک دفتر اداری سبک ، روشن ، روان و قابل استفاده برای Goop HQ تبدیل شد! طراح Melanie Burstin برای مشخص کردن منطقه هر تیم ، بوک های دیواری را با ارائه پیشنهادات از بخش های مربوطه (در این مورد کالاهای خانگی زرق و برق دار) جشن گرفت.

4. حداکثر گرایی را در آغوش بگیرید.

قفسه هندسی کف تا سقف هندسی

عکس: حسن نیت ارائه دهنده آپارتمان درمانی

آیا چیزی بیش از یک قفسه کتاب لخت ناراحت کننده است؟ حداکثر گرایی را در آغوش بگیرید! از شکوفا کردن (لامپ ، گلدان ، قاب و غیره) لذت ببرید اما با گروه بندی موارد اضافی در کنار یکدیگر ، از ظاهر آشفتگی خودداری کنید.

5. آن را با رنگ پاپ کنید.

تزیین هماهنگی رنگ بر روی قفسه کتاب

عکس: حسن نیت ارائه دهنده دختر SF توسط بی

فضای کوچک زندگی؟ بدون قربانی کردن صحنه های مربع ، چشم نواز به سطح بعدی بروید. این نمایش پر جنب و جوش و رنگی ، اثبات این است که یک واحد کوچک می تواند شخصیت بزرگی داشته باشد.

6. یا به رنگهای نرم “سلام” بگویید.

قفسه کتاب زیگ

عکس: حسن نیت انتظار برای مارتا

گوشه خالی؟ آن را به یک آرامش تبدیل کنید و گره خواندن دنج با صدای تسکین دهنده و بافتهای دعوت کننده. مندی از وبلاگ Waiting on Martha ، با جفت کردن یک واحد قفسه بندی مدولار با صندلی سرخ ، مخملی و فرشهای پرنعمت ، به این هدف دست می یابد. تلنگر کردن رمان ها به نفع یک صفحه جلوه ای ، زیبایی زیبایی را حفظ می کند.

7. تضادها را به حداقل برسانید.

قفسه بزرگ آبی با صندلی پنجره

عکس: با حسن نیت ارائه از طراحی های کوری کانر

در این اتاق نشیمن توسط Cory Connor Designs ، صندلی های داخلی صندلی های پنجره را پهلو گرفته و به رنگ دیوار ناپدید می شوند و به این ظاهر جلوه می دهند که کتاب ها در حال شناور هستند. این ایده آل برای کتابشناسی است که به فضای ذخیره زیادی احتیاج دارند.

8- تزریق استعداد هنری.

قفسه کتاب به کف و سقف با میز چوبی

عکس: حسن نیت ارائه می دهد راجی RM و همکاران / شرکت طراحی سوکیو

خواب دیدن یک فضای کاری که باعث خلاقیت می شود؟ از طراح مستقر در ویرجینیا ، راجی راداخریشنان ، سرنخ بگیرید. دفتر وی لمس های معاصر و هنری مانند چاپ های هنری پاپ ، آثار باستانی چوبی حک شده با دست و خواننده های الهام بخش را در هم می آمیزد.

9- از بوک های کتاب به عنوان پس زمینه استفاده کنید.

قفسه کتاب سفید با صندلی های ناهار خوری صورتی

عکس: ادای احترام Claire Esparros / Homepolish

حوصله دیوارهای خالی دارید؟ رنگ انتظار می رود ، اما ساخته های داخلی (مانند نمونه های این بوفه بروکلین) یک راه هوشمندانه برای ایجاد یک پس زمینه زیبا هستند وسازمان های بسیار مورد نیاز خود را برای کتاب ها و گنجینه های مورد علاقه خود از سفر خود اضافه کنید.

10. سهولت به التقاط گرایی.

قفسه اتاق خواب

عکس: با حسن نیت ارائه دهنده فایل های طراحی

فراموش کن قوانین و با آنچه به شما خوش می گذرد بروید. جلوه های سبک به رنگ انگور و فلفل را در کارد و چنگال ها ، قاب ها و مجسمه هایی که شخصیت شما را منعکس می کند ، سبک کنید.

11. ایجاد یک کتابخانه خانگی دنج.

قفسه کتاب بلند در اتاق نشیمن

عکس: حسن نیت ارائه دهنده آپارتمان درمانی

درنهایت ، موفقیت یک کتابخانه خانگی با دو چیز سنجیده می شود: عملکردی و لذت بخش بودن (به معنای آن است که باید مکان دلپذیری برای گردش در صفحات باشد). این پناهگاه روستایی در هر دو شماره به نشانه ای برخورد می کند. صندلی راحت و راحت ، که با یک پنجره بزرگ ساخته شده است ، شما را به داشتن صندلی کنار کتابفروشی کف تا سقف پر از موارد دلخواه خود دعوت می کند – چه چیز دیگری می توانید بخواهید؟

12- از فاکتور گلم بالا بیایید.

قفسه طلا

عکس: ادای احترام جولیا رابز / Homepolish

یک واحد طلایی بدون مبالغ بالای سطح ، یک مگا دوز زرق و برق را ارائه می دهد. توموهای انباشته و چند لوازم شیرین لمس کامل هستند.

13. به صورت عمودی بروید.

قفسه مشکی بلند

عکس: از حسن نیت داخلی

از هر اینچ مربع استفاده کنید. کریستین جکسون از The Hunted Interior این زیبایی را برای زیبایی این رنگ سیاه به خود گرفت. طراحی داخلی ، کف به سقف ، گزیده ای از کتاب ها و اشیاء تزئینی را با دقت نمایش می دهد.

14. ویرایش کنید. ویرایش کنید ویرایش کنید

قفسه کتاب باز با سگ

عکس: با ادای احترام از اینستاگرامstephsterjovski

سرعت حداقلی شما بیشتر است؟ متن های غیر ضروری را بریزید و زیبایی های فضای خالی را در آغوش بگیرید. به یاد داشته باشید که پایین کشیدن مجموعه شما یک دستاورد به خودی خود است.

مقالات بیشتری را از Hunker ببینید:

این است که چگونه یک گوشه خالی را با سبک پر کنید

با این 13 تغییر ساده در دکوراسیون ، در خانه خود تفاوت بزرگی ایجاد کنید

14 کتابخانه خانگی سوون-ارزشمند که در Pinterest پیدا کردیم

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *