ویندوز اتومبیل با اثبات یخ با چیزهایی که قبلاً در خانه دارید

امشب هشدارهای یخبندان سنگین؟ یک بطری اسپری را با سه قسمت سرکه و یک قسمت آب پر کنید. درست قبل از اینکه تاریک شود بیرون ، مخلوط را به خوبی تکان دهید و به طور مساوی آن را روی پنجره های ماشین خود اسپری کنید. اسید استیک موجود در سرکه از یخ زدگی آب روی ویندوز شما در طول شب جلوگیری می کند. – کوین سالیوان به علاوه: این کیت بقا را در تمام زمستان در ماشین خود نگه دارید.

نکاتی درباره اتومبیل در زمستان: 12 چیزهایی که همیشه باید در طول زمستان در اتومبیل خود داشته باشید
1 / 12

زمستان ماشین یخ شکنrodimov / Shutterstock

قراضه یخ

بیایید ابتدا واضح را بیان کنیم: یخچال و فریزر یخها مهمترین وسیله مراقبت از اتومبیل در زمستان در آنجا هستند. از یکی برای پاک کردن برف و یخ استفاده کنید و فراموش نکنید که قبل از برخورد به جاده ، چراغهای جلو و عقب خود را تمیز کنید.
عکس: rodimov / Shutterstockچراغ قوه در تاریکی

چراغ قوه

چراغ قوه علاوه بر خوبی به محفظه دستکش شما می باشد و در صورت نیاز به بیرون آمدن از ماشین در تاریکی برای تغییر تایر ، چک کردن در زیر کاپوت و یا فقط نیاز به پرچم گذاری شخصی از پایین استفاده می شود. به دنبال یکی از آب و هوا باشید که در همه شرایط آب و هوایی قابل استفاده باشد.
عکس: MargoLev / Shutterstockبیل-برف گیر-ماشین-زمستان-طوفان

بیل

روی بیل اضافی سرمایه گذاری کرده و آن را برای آرامش در ذهن خود نگه دارید. در صورتی که خود را در یک برف ، یک خندق گیر گیر کرده و یا مشتی از برف را که به لطف یک شخم برف بارانده شده است ، پیدا کردید ، بسیار مفید خواهد بود. اگر به فضای صندوق عقب محکم هستید ، یک بیل تاشو یا یک دستگیره درشکه را در نظر بگیرید.
عکس: oticki / Shutterstockکابل های بلوز

کابل های جامپر

کابل های جامپر بسیار مفید خواهند بود ، به خصوص اگر در محلی زندگی می کنید که در طول زمستان بسیار سرد می شود (یا اگر فقط مستعد فراموش کردن خاموش کردن چراغهای جلو هستید). قبل از استفاده از کابل ها ، اطمینان حاصل کنید که چگونه با خیال راحت از آنها استفاده کنید.
عکس: Nor Gal / Shutterstockفشار سنج تایر

فشار سنج تایر

هوای سرد می تواند هوا را در لاستیک شما تأثیر بگذارد ، بنابراین یک فشار سنج تایرها را مفید نگه دارید. با چک کردن فشار بطور مرتب و نگه داشتن لاستیک در سطح فشار مناسب ، به لاستیک های خود کمک می کنید تا طولانی تر بمانند و مسافت پیموده شده بیشتری را به دست آورید.
عکس: جان پانلا / Shutterstockبستر گربه

گربه فندق

اگر در برف گیر کرده اید و چرخ های شما در حال چرخش است ، بستر گربه می تواند به شما کمک کند که در زیر لاستیک ها پخش شود. یک صندوق را در صندوق عقب یا صندوق عقب خود نگه دارید تا در صورت نیاز بیشتر از آن بتوانید کشش بیشتری به دست آورید.
عکس: استودیو آفریقا / Shutterstockپتوی شطرنجیRG-vc / Shutterstock

پتو

اگر در زمستان دچار گره خوردگی شدید ، سرماخوردگی می کند. یک پتو سنگین را در حالت اتومبیل خود نگه دارید.
عکس: RG-vc / Shutterstockشارژر ماشین-تلفن

شارژر تلفن

آخرین چیزی که می خواهید اگر در جایی گیر کرده باشید این است که تلفن شما باتری مرده داشته باشد. شارژر تلفنی را همیشه در اتومبیل خود نگه دارید ، نه فقط در ماه های زمستان.
عکس: ایده کاززی / Shutterstockابزار فرار اضطراری

ابزار فرار اضطراری

ابزار فرار اضطراری ارزان است و در محفظه دستکش شما جای می گیرد و یا بعضی از آنها را می توانید در یک زنجیره کلیدی نگه دارید. از این ابزارها می توان برای شکستن شیشه ، برش کمربند ایمنی و بعضی از آنها حتی چراغ قوه ، آژیر و یا ارائه منبع USB پشتیبان برای تلفن همراه استفاده کرد. شما هرگز نمی خواهید به این ابزار احتیاج داشته باشید اما بهتر است برای هر کاری آماده باشید.
عکس: sarawut muensang / Shutterstockفرش-قراضه باقیمانده

باقیمانده فرش

مربع باقیمانده فرش را در خودرو نگه دارید در صورت نیاز به برخی از کشش های اضافی. یک تکه مقوا نیز می تواند کار کند. یک تشک کف اتومبیل همچنین می تواند در خرج کردن کار کند.
عکس: مایکل کراوس / Shutterstockکاغذ توالت

کاغذ توالت رول

ممکن است اکنون بخندید ، اما اگر در طولانی مدت خود را در معرض دید خود قرار دهید ، نخندید. یک رول کاغذ توالت را در محفظه دستکش خود نگه دارید. همچنین اگر بینی آبریزش دارید یا نیاز به تمیز کردن یک نشت کوچک دارید نیز مفید خواهد بود.
عکس: جیری هرا / Shutterstockنوار مجرای

نوار داکت

برای چه چیزی نمی توانید از نوار مجرای استفاده کنید؟ اگر نتوانید کیت کمکهای اولیه خود را پیدا کنید می توانید از رول نوار مجرایی که در داخل ماشین قرار دارد استفاده شود به عنوان یک باند سریع استفاده شود ، می توانید آن را به دور تاپ های خود بپیچانید تا برف از بین نرود و می توانید از آن برای نوار کردن هم استفاده کنید. دسته ای از بقایای کنار جاده (میله ، کیف و غیره) برای ایجاد تشک برای ایجاد کشش در زیر لاستیک اگر در برف یا یخ گیر کرده باشید.
عکس: Coprid / Shutterstock

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *