اگر چمن من تابستان امسال قهوه ای می شود ، بهترین راهها برای به زودی سبز شدن آن چیست؟

چرا My Grass Brown؟

یک توضیح در مورد اینکه چرا چمن شما قهوه ای است می تواند ناشی از مصرف کودهای اخیر باشد. اگر کود بیش از حد استفاده کرده اید ، لکه های قهوه ای ممکن است ظاهر شود یا علف شما کمی قهوه ای شود.

چگونه برای رفع چمن قهوه ای

در این صورت بهترین راه حل برای چمن قهوه ای خیساندن منطقه آسیب دیده با آب برای رقیق کردن مواد شیمیایی است. سپس مواظب جوانه های جدید خرچنگ باشید زیرا به درمان علف کش بیشتری نیاز دارند. پس از آن ، حتما آن مناطق را در پاییز بذر کنید.

FH03JUN_UTANGG_14خانواده دستی

یکی دیگر از دلایل Brown Grass: از تیغ Dull Mower استفاده نکنید

تیغه های چمن زباله به جای اینکه آنها را به صورت تمیز خرد کنید ، از میان پره های چمن می چسبانند و گیاه را تحت تأثیر قرار می دهد. همیشه می توانید چمن را بگویید که دارای تیغه کسل کننده است ، زیرا در قسمت بالا قهوه ای به نظر می رسد. روی دست و زانو بزنید و در واقع می توانید آسیب را ببینید. مطمئن شوید که هر فصل تیغ مورس خود را تیز می کنید تا چمن خود را در حالت خوب نگه دارید.

چرا Grass قهوه ای می شود؟ چطور آب چمن را آب می کنید؟

اگر چمن خود را با شیلنگ آب می کنید ، احتمالاً نمی خواهید چمن را به طور مساوی آب کنید. این قسمت های خاصی از چمن شما را تشنه می کند ، در حالی که قسمت های دیگر آنرا پوشانده است. این نه تنها باعث ایجاد لکه های قهوه ای در چمن شما می شود ، بلکه می توانید صورت آبگرفتگی را در صورت عدم آب دهی به درستی افزایش دهید. بعلاوه ، با پیشرفت تکنولوژی ، سیستم های آبپاش اکنون می توانند در مقایسه با گذشته به صرفه جویی بیشتر آب کمک کنند.

چرا My Grass در حال مرگ است؟ شما خیلی کوتاه می زنید

این ممکن است برای مدیریت زمان شما راحت باشد ، اما قطعاً چمن شما آن را دوست ندارد. با کوتاه کردن تیغه ها ، قرار گرفتن در معرض آفتاب داغ دسترسی راحت تر به زیر خاک است. این امر باعث قهوه ای شدن می شود و حتی می تواند رشد علفهای هرز ، بیماریها و حتی حشرات را ترغیب کند وقتی که چمن شما خشک و گرم تر است.

برای 10 نکته درمورد استفاده مفید در اینجا کلیک کنید.

مرد سگ را با یقه نگه می دارد و به جایی می گوید که سگ با آن برخورد می کندخانواده دستی

چرا My Grass در حال تبدیل شدن به قهوه ای و زرد است؟ شما لکه های سگ دارید

رهایی از لکه های چمن قهوه ای: یک اونس پیشگیری

1. مناطق مورد علاقه حیوان خانگی خود را در چمن خود خیس کنید تا قبل از کشتن چمن ، نمک ها را از ناحیه ریشه خارج کنید.

2. برای تقویت رنگ کلی چمن خود را در بهار بارور کنید و لکه های سگ سبز تیره تر را نقاب کنید.

3. حیوان خانگی خود را برای ادرار کردن در یک منطقه مشخص آموزش دهید. سالانه چمن را در این منطقه تعویض یا تعمیر کنید یا آن را با مالچ بپوشانید.

4- حیوان خانگی خود را به خوبی هیدراته نگه دارید تا ادرار آن کمتر متمرکز شود.

چگونه می توان از لکه های سگ خلاص شد

لکه را خیس کنید تا وقتی چمن خیس شد تا رقیق اسیدها و نمکهای ادرار شود و آنها را عمیق تر داخل خاک و فراتر از ریشه های چمن بشویید.

چمن مرده را با یک دستگیره خرد کنید و آن را بردارید. منطقه را جمع کنید تا خاک 1/2 در عمق آن سست شود. بذرها در خاک نرم جوانه می زنند.

روی یک لایه خاک ضخیم 1/2 اینچ بپاشید ، سپس آن را با دانه چمن تفت دهید. با یک گل خاک جدید را بپوشانید و آن را فشار دهید تا محکم شود. منطقه را مرطوب نگه دارید تا زمانی که چمن جدید حدود 3 اینچ باشد.

چرا My Grass می میرد؟ خاک فقیر

خاک فقیر می تواند به معنای تراکم و تراکم باشد به این معنی که ریشه های چمن شما نمی توانند در اعماق خاک رشد کنند. اگر تراکم دارید ، به این معنی است که زمان آن است که چمن خود را تخلیه کنید. بهترین زمان برای هوادهی چمن شما در پاییز است.

دلایل دیگر چمن شما در حال تبدیل شدن به قهوه ای و در حال مرگ است

  • زباله های دفن شده: چمن شما ممکن است زباله هایی را که مشکل ایجاد می کند دفن کند.
  • فرسایش: اگر فرسایش در حیاط خود ادامه دارد ، ممکن است بخواهید به مشکل دیگری نزدیک شوید. پوشش های زمینی یک راه عالی برای کاهش فرسایش در دامنه ها است. ساکولنت ها برای پوشش های زمینی بسیار مراقبت می کنند.
  • ریشه ها: ریشه های درخت چمن زار را سخت می کنند اما می توانید وقتی از چمنزارهای قابل تحمل سایه در منطقه آب و هوایی خود استفاده می کنید این کار را انجام دهید.
  • خشکسالی: مناطق مختلف چمن شما نیاز به مراقبت های متفاوتی دارد و به ویژه در مورد نقاط آفتابی صادق است. اگر چمن شما قهوه ای می شود ، می تواند به این دلیل باشد که خورشید زیادی می گیرد و آب کافی دریافت نمی کند. چمنها به طور معمول برای سالم ماندن در هفته نیاز به یک اینچ آب دارند. چیدن آبپاش مناسب برای لکه هایی در حیاط شما یکی از بهترین راه های سالم سازی آن است.
  • خواب آلودگی: اگر توجه کردید که نقاط مختلف حیاط شما قهوه ای شده است ، می تواند به این دلیل باشد که مخلوط مختلفی از چمنزارها را دارید. برخی از علف ها خفته خواهند شد و برخی دیگر به رشد خود ادامه می دهند.

تچخانواده دستی

  • Thatch: Thatch ساخت علفهای در حال مرگ است که در صورت تنها ماندن ، می تواند چمن سالم را خفه کند. هوادهی و قایق رانی در خاک سطحی جدید به حل مشکل کمک خواهد کرد.
  • Grubs: گروبها در صورت عدم کنترل ، باعث می شوند لکه های مرده با سهولت ایجاد شود. چگونه می توان از شر گره ها خلاص شد؟ اگر تعداد شمارش شش تا 10 عدد کف پا در یک فوت مربع باشد ، چمن خود را با حشره کش درمان کنید. دستورالعمل های سازنده را با دقت دنبال کنید. یا با یک سرویس حیاط مشورت کنید.
  • اشکالات Chinch: اشکالات چانه در آب و هوای گرم رایج است و در کنار پیاده روها و معابر زندگی می کند. بسیاری در برابر سموم دفع آفات مقاوم هستند اما Talster محصولی است که می تواند اشکالات چانه را از بین ببرد. اکنون آن را در آمازون بخرید.
  • بیماریهای قارچی: قارچ چمن در بهار به شکل قالب برفی و در اواسط تابستان با مرطوب شدن هوا ظاهر می شود. آبیاری در شب نیز می تواند به رشد قارچ منجر شود زیرا چمن خیلی مرطوب باقی می ماند. قارچ چمن Scotts DiseaseEx محصولی است که می تواند به خلاص شدن از شر قارچ چمن کمک کند. اکنون آن را در آمازون بخرید.
  • ترافیک پا و اسباب بازی هایی که از آن خارج شده اند: اگر تعداد بیشتری از مردم بیش از این هستند ، می توانید انتظار داشته باشید برخی از مسیرهای راهنمایی و رانندگی ظهور کنند یا اگر اسباب بازی ها را برای چند روز کنار بگذارید ، احتمالاً شروع به دیدن برخی از نقاط قهوه ای خواهید کرد.

چگونه سریع سبزه سبز درست کنیم

ما یک چمن لکه دار پر از لکه های مرده را گرفتیم و در شش ماه همه آن را با حدود 250 دلار به چمنزارهای سرسبز و سبز تبدیل کردیم. آنچه را برای تبدیل سریع یک چمن مرده به چمن سبز در نظر گرفته شده است.

هنگامی که دوباره چمن خود را سبز کردید ، در اینجا نحوه چگونگی نگه داشتن چمن سبز و چمن زنی سالم آورده شده است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *