اگر در این ایالت ها آب باران را جمع می کنید ، مراقب باشید! این می تواند غیرقانونی باشد

جمع آوری آب باران

قرار دادن یک سطل در خارج برای گرفتن آب در حین باران بودن ممکن است خیلی به نظر نرسد ، اما طبق قانون دولتی ، در واقع چنین است. قانون واقعی وجود دارد که قوانینی را برای گرفتن آب باران تعیین می کند و شما می توانید (یا نمی توانید) از آب استفاده کنید. بنابراین ، اگر با استفاده از آب باران برای خانه خود بشکه ای باران ساخته اید ، ممکن است وقت آن رسیده که همه قوانین و قوانین موجود در پشت آن را مرور کنید.

براساس کنفرانس ملی مقررات ایالتی ایالت ، گرفتن آب باران یا “برداشت آب باران” می تواند بر استانداردهای کیفیت ، ایمنی عمومی و حقوق آب تأثیر بگذارد.

درست است ، حقوق آب در واقع یک چیز است. برخی از قوانین تصریح می کنند که تمام بارش ها متعلق به صاحبان حقوق آب موجود است و جریان باران باید به زهکشی مناسب آب آن بپیوندد. اگر شما با آن آشنا نیستید ، حقوق آب نوعی علاقه است که معمولاً می تواند در هنگام مالکیت نزدیک به یک آب از مالکیت املاک حل شود. این بدان معناست که صاحب زمین حق استفاده از آن بدن از آب را خواهد داشت و به نوبه خود حق دارد که از آن آبشارهای آب اطراف آن استفاده کنند.

ژورنالی که توسط دانشگاه کارولینای شمالی با عنوان “مجموعه آب باران ، قانون آب و تغییرات آب و هوا: سیل مشکلی که در حال وقوع در حال وقوع است” منتشر شده است در حقوق آب بسیار عمیق تر فرو می رود. در این مطالعه آمده است هر نوع جمع کننده های آب باران (که حتی می تواند از سقف شما یا هر نوع کنترل دیگر زهکشی آب باران باشد) از نظر فنی “حقوق آب را که به طور قانونی متعلق به شخص پایین دست شخصی است ، نقض می کند.” تجربه خشکسالی یا هرگونه نگرانی در مورد آب دیگر ، قانونی برای این امر می تواند ضروری باشد.

بدیهی است ، رودخانه شما آسیب بزرگی وارد نمی کند ، اما برای برخی از افراد ، جمع آوری آب باران حتی آنها را در لجن کشیده است. در سال 2012 ، یک مرد در اورگان 13 میلیون گالن آب جمع کرد و به لطف برداشت آب باران از او ، سه مخزن در دارایی خود ایجاد کرد. این درست است ، بدنهای ساخته شده توسط انسان ساخته شده از جمع آوری او.

در حالی که اکثر ایالت ها با برداشت آب باران کاملاً خوب هستند (حتی آن را تشویق می کنند) ، سایر کشورها هنگام جمع آوری آب باران قوانین و مقررات خاصی دارند. این حالت ها همچنین در مصارف آب خاص هستند. به عنوان مثال ، در صورت جمع آوری آب برای مقاصد غیر قابل شرب ، به این معنی است که آب برای نوشیدن مناسب نیست اما می تواند برای مقاصد دیگر استفاده شود. آب آشامیدنی بدیهی است که به معنای نوشیدن ، پخت و پز و حمام کردن بی خطر است.

اگر ترجیح می دهید از نظر جمع آوری آب باران با حقوقی برخورد نکنید ، ممکن است بخواهید مقررات را در ایالت خود بررسی کنید. در اینجا چند مورد وجود دارد که در مورد برداشت آب باران قوانین خاصی دارند.

آلاسکا

برداشت آب باران در آلاسکا تشویق می شود و منبع اصلی آب محسوب می شود. با این حال ، برخی از مقررات سختگیرانه تر از نظر برداشت آب های زیرزمینی وجود دارد. تفاوت در نحوه تصرف آب است. به گفته اداره منابع طبیعی آلاسکا ، اگر در نزدیکی بدن خاصی از آب سکونت داشته باشید ، برای استفاده از آب به یک آب مناسب احتیاج دارید. در صورت عدم انتقال حق آب از طرف مالک قبلی ، مجبور به درخواست حقوق آب همراه با هزینه مناسب هستید.

آرکانزاس

جمع آوری آب باران در آرکانزاس اما در شرایط خاص کاملاً خوب است. شما می توانید تا زمانی که سیستم مورد استفاده توسط یک مهندس دارای مجوز حرفه ای با ضمانت اتصال متقابل مناسب طراحی شده باشد ، آب را برای مقاصد غیر قابل شرب جمع آوری کرده و از قانون آ لوله کشی آرکانزاس پیروی کنید.

کالیفرنیا

برداشت آب باران از پشت بام شما در کالیفرنیا خوب است. هیچ مجوزی از هیئت دولت لازم نیست. با این حال ، جمع آوری آب باران برای اهداف محوطه سازی نیاز به مجوز دارد. اگر از سیستمی برای ایجاد نوعی آبرسانی (استخر ، استخر ، آبگرم ، حوضچه) استفاده شود ، یک منظره ممنوع مجاز به ورود به قرارداد اصلی برای آن سیستم ضبط باران خواهد بود.

کلرادو

کلرادو پس از داشتن برخی قوانین بسیار دقیق در مورد برداشت آب باران ، کمیسیون خود را کاملاً تغییر داده است. در حال حاضر ، صاحبان خانه های مسکونی می توانند تا دو بشکه باران آب (تقریبا 110 گالن) جذب کنند. با این حال ، آب فقط باید برای مقاصد غیرقابل آشامیدنی در فضای باز در ملکی که جمع آوری شده ، مانند آبیاری چمن و باغبانی استفاده شود.

مدتی کلرادو به دلیل داشتن حقوق ارشد آب مقررات سختگیری در برداشت داشت ، اما پس از مطالعه ای که تنها سه درصد باران از رسیدن به یک جریان یا آب های زیرزمینی را تعیین می کرد ، کلرادو تصمیم گرفت در نهایت تغییراتی در قوانین خود ایجاد کند.

ایلینویز

یک قانون خاص در مورد مالکان خانه وجود دارد که باید در ایلینویز به آن توجه داشت. براساس بیل 991 مجلس ، لازم است ظرف مدت 120 روز پس از اتحادیه صاحبان خانه ، انجمن اجتماع ذینفعان یا انجمن صاحبان واحدهای مالکیت مشترک ، درخواست اظهارنامه سیاستی یا درخواستی را از یک عضو انجمن دریافت کنید. در این بیانیه یا برنامه آمده است كه انجمن باید بیانیه سیاست گذاری انرژی را در مورد موقعیت ، طراحی و الزامات معماری سیستم های خورشیدی اتخاذ كند. این به معنای هر نوع جمع آوری انرژی باد ، جمع آوری آب باران یا سیستم کمپوست است.

ایلینویز همچنین دارای قانون زیرساخت های سبز برای آب پاک است. این عمل از طریق حفاظت از آب ، بهره وری ، زیرساخت ها و مدیریت در حالی که ترویج برداشت آب باران را انجام می دهد کار می کند.

کانزاس

کانزاس اجازه جمع آوری آب را می دهد ، اما مشابه آلاسکا ، شما به این منظور به آب احتیاج دارید. قانون مناسب آب كانزاس از حقوق مردم در استفاده از آب – آب زيرزميني و سطحي – در اين ايالت حمايت مي كند. اگر درخواست حق (یا یکی از آنها را با خود ندارید) درخواست جمع آوری غیرقانونی است.

با این وجود ، اگر از آب برای مصارف خانگی استفاده می کنید ، نیازی به آب مناسب ندارید. این بدان معناست که اگر آب برای خانواده شما استفاده شود یا از دام های خود تا دو هکتار از چمن و باغ استفاده کنید.

اگر مطمئن نیستید که خط بین مواردی که مصارف خانگی محسوب می شود نیست یا در نظر گرفته نشده است ، وزارت زراعت کانزاس می تواند در توضیح این مسئله برای شما کمک کند.

لوئیزیانا

نگران نباشید ، برداشت آب باران قانونی است. فقط باید در مورد بشکه باران (که به عنوان مخزن نیز شناخته می شود) مراقب باشید. اطمینان حاصل کنید که بشکه از پوشش مناسب برخوردار است. این پیگیری قانونی در مورد فروش آب آلوده به دیگران است. اگر قصد ساخت و فروش آب را دارید (که شامل یخ نیز می شود) ، دادن آب آلوده به هر کسی غیرقانونی است.

نوادا

در ابتدا جمع آوری آب باران در نوادا غیرقانونی بود ، اما یک لایحه امضا شده در سال 2017 اوضاع را کمی تغییر داد. اکنون جمع آوری باران برای مصارف خانگی غیر قابل آشکار قانونی است. این قانون همچنین اجازه می دهد تا حیوانات اهلی از راه دور برای حیوانات وحشی که دارای بیش از 20،000 گالن با ناحیه ضبط بیش از یک جریب است ، اجازه ندهد. سیستم لوله کشی همچنین نمی تواند بیش از یک چهارم مایل باشد.

کارولینای شمالی

مانند اکثر این ایالت ها ، برداشت آب باران در کارولینای شمالی قانونی است اما با کمی مقررات. وزارت محیط زیست و منابع طبیعی باید در رابطه با بهره وری از منابع آب و کمک های فنی در سراسر کشور ارائه دهد. این همچنین شامل ایجاد بهترین روشهای مدیریتی برای استفاده مجدد از آب ، برداشت و استفاده از آبهای شیرین است. قانون دولت 243 تغییراتی در كد لوله کشی را تسهیل استفاده از آب مخزن در ساختمانهای مسکونی و تجاری مجاز کرده است.

پس این برای شما چه معنی دارد؟ ضمیمه C-1 با جزئیات در مورد سیستم های بازیافت آب باران ، به طور خاص در مورد چگونگی عدم آب آشامیدنی آب صحبت می کند. تمام سیستم های آب باران باید مورد بازرسی قرار گیرند و فقط می توانند از پشت بام ساختمانها یا حوضه های دیگر آب دریافت کنند. کلیه مخازن مورد استفاده باید تصویب شود و دارای یک فیلتر صاف کننده ، ضد عفونی کننده و رنگی آبی یا سبز باشد.

اوهایو

گرفتن آب باران در اوهایو حتی برای اهداف آشامیدنی کاملاً خوب است. با این حال ، برای تأمین آب آشامیدنی برای کمتر از بیست و پنج نفر ، سیستم مورد استفاده شما باید توسط وزارت بهداشت اوهایو تنظیم شود.

اورگان

با وجود داستان مردی که به دلیل جمع آوری آب کافی برای پر کردن 20 استخر شنا در المپیک به 30 سال زندان محکوم شد ، جمع آوری آب باران در اورگان قانونی است. با این وجود ، اگر قصد استفاده از آبهای عمومی در اورگان را دارید ، باید اجازه آب را بدهید. استثنا در این است که اگر در مکانی برای عموم مردم استفاده می کنید از بشکه ، سطل ، وان یا باران سنج استفاده می کنید.

تگزاس

تگزاس تغییراتی در قوانین خود در خصوص برداشت آب باران ایجاد کرده است و خوشبختانه به اندازه کافی خوشحال می شود که در ایالت این کار را انجام دهد. با این حال ، مقررات کمی در مورد گرفتن آب برای اهداف آب آشامیدنی و غیر قابل استفاده وجود دارد. اگر شخصی قصد دارد سیستم برداشت آب باران را به سیستم آبرسانی عمومی متصل کند باید یادداشت کتبی به شهرداری یا صاحب آن سیستم آبرسانی عمومی بدهد. اگر تأثیرات سلامتی در مورد آن آب وجود داشته باشد ، شهرداری یا مالک نمی توانند مسئولیت مصرف آن آب را بر عهده بگیرند. به خصوص از آنجا که سیستم آبرسانی عمومی باید مطابق با استانداردهای بهداشتی برای آب آشامیدنی باشد.

همچنین در مورد امکانات مسکونی ، تجاری و صنعتی قوانین دیگری نیز وجود دارد. آنها برای ارتقاء برداشت آب باران هستند و شهرداری مجاز نیست توانایی برداشت آب باران را برای تأسیسات عمومی منع یا انکار کند. هیئت توسعه آب تگزاس مورد نیاز است تا آموزش های لازم را برای اعضای و کارمندان شهرداری ها و مناطق به صورت ماهانه فراهم کند.

یوتا

با عرض پوزش ، یوتا ، اما برداشت آب باران قوانین سختگیرانه تری دارد. برداشت آب باران در صورت وقوع در زمین هایی که متعلق به (یا اجاره) آن توسط شخص مسئول مجموعه است ، مجاز است. بیل 32 مجلس سنا آنها اظهار داشت كه شخص باید در بخش منابع آب ثبت نام كند تا بیش از 2500 گالن آب باران جمع نشود. شما هنوز هم می توانید مقداری از آب را بدون ثبت نام ، فقط با یک کانتینر که بیش از 100 گالن دارد ، جمع آوری کنید.

واشنگتن

واشنگتن همچنین قوانینی سختگیرانه تر در خصوص برداشت آب باران دارد ، به ویژه در مورد چگونگی و گرفتن باران باران. سیاست قبلی آنها در مورد داشتن مجوز جمع آوری آب باران از پشت بام ها باطل شد ، اما آنها هنوز هم مقررات بسیار دقیقی دارند. برخی از مناطق واشنگتن سخت تر از مناطق دیگر هستند ، بنابراین بهتر است با مراجعه به استان خاص خود ، بررسی کنید که آیا محدودیتی در خصوص جمع آوری باران وجود دارد یا نه.

در حال حاضر ، اگر از آب باران بر روی خاصیت استفاده شود و از ساختارهای موجود جمع آوری شده باشد که اهداف دیگری غیر از جمع آوری آب باران دارند ، در این لحظه به مجوز جمع آوری آب باران احتیاج ندارید. اطمینان حاصل کنید که جمع آوری آب باران به دلیل مقررات محلی در مناطقی که دارای اثرات منفی جمع آوری آب باران هستند محدود نمی شود. همچنین ، اگر آب جمع آوری شده در درجه اول برای نوشیدن یک ساختمان جدید استفاده می شود ، بهتر است با مراجعه به استان خود بررسی کنید که آیا اجازه این کار وجود دارد یا خیر.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *