زیرزمین زیرزمینی گرم و مقاوم در برابر رطوبت را در یک روز نصب کنید

حمایت شده توسط سیستم ساختمان امویچ

تبدیل زیرزمین شما به یک فضای زندگی راحت ، فیلم های مربعی بیشتری را برای فعالیت های خانوادگی فراهم می کند و باعث افزایش ارزش خانه شما می شود. در حقیقت ، به گفته برخی کارشناسان ، تبدیل فضای زیرزمین ناتمام شما می تواند تا 70 ساعت از سرمایه گذاری شما هنگام بازگشت وقت خانه شما بازگردد. اما نکته مهم در پرداخت بازسازی زیرزمین ، هم از نظر راحتی و فروش مجدد ، کف زدن روی زیر زمین نیست. اگر واقعاً می خواهید بازسازی ارزش خود را داشته باشید ، همیشه از زیرزمین عایق بندی شده و ضد آب شروع کنید. پانل های زیرزمینی AmDry که در اینجا توصیه می کنیم توسط Amvic Building System ارائه شده اند. نصب آنها با ابزارهای معمولی و اره مدور آسان است و این یک پروژه عالی DIY است.

درباره زیرزمینهای عایق AmDry

کف کف مناسب عایق و از بین می رود مسائل احتمالی رطوبت را کاهش می دهد.
چندین شرکت پانل های زیر کف را که در بالای کف بتونی شما قرار دارد ، می سازند. اما بسیاری از پانل ها عایق بندی ندارند. بنابراین کف بتونی گرما را از اتاق بیرون می کشد و باعث ناراحتی آن می شود. پنل های زیرزمینی AmDry از سیستم ساختمان Amvic متفاوت است. پانل های عایق بندی شده آنها فضاهای تبدیل شده را گرم و دنج نگه می دارند. به علاوه ، پانل ها موانع آب و رطوبت را در خود جای داده اند.

پنل های AmDry Sublfoor

پانل های زیرزمینی عایق AmDry در دو مقادیر R قرار دارند: یک پانل با ضخامت 2 اینچ با رتبه R-7 و یک محصول با ضخامت 1.6 اینچ با درجه R-5. پنل R-7 بالاترین مقدار عایق تمام پنل های زیر کف را دارد که امروزه فروخته می شود. تابلوهای AmDry دارای 2 x 4 فوت هستند ، بزرگتر از سایر پنل های زیر کف که در مراکز خانگی فروخته می شوند. بنابراین نصب آنها ساده تر و سریعتر است. پانل ها شامل یک لایه فوم پلی استایرن (EPS) منبسط شده به یک لایه بالای صفحه رشته ای جهت دار (OSB) هستند. کف صاف شده EPS حاوی کانالهای فاضلاب / زهکشی آب است که به جریان هوای متعارف اجازه می دهد جریان هوا در زیر زیر زمین خشک شود و رطوبت موجود در بتن را خشک کند.

از آنجا که طغیان جزئی از طوفان ها یا خرابی لوله کشی ها همیشه نگرانی در هنگام اتمام فضای زیر کلاس دارند ، AmDry با یک خلاء فیلم پلاستیکی با تأثیر زیاد بر روی کل سطح فوم تولید می شود تا مانع رطوبت و قالب شود. علاوه بر این ، لایه فوم ضخیم لایه OSB را از بتن دور می کند بنابراین 1 در داخل 1.5 تا در بالای سطح قرار می گیرد تا احتمال آسیب آب را کاهش دهد. این بدان معناست که شما با یک زیرزمین خشک تر باد می کنید.

کف پوش زیر کف را با انتخاب مواد کفپوش خود بپوشانید.
پس از نصب تابلوهای زیر کف عایق AmDry ، می توانید هر نوع کفپوش مانند فرش ، چوب سخت ، وینیل ، ورقه ورقه ، کاشی یا سنگ را اعمال کنید. تابلو فرش و چوب سخت به طور مستقیم بر روی OSB نصب می شوند. برای ورق های وینیل یا کاشی ها ، کافی است 1/4-in را اعمال کنید. زیر پوشش تخته سه لا قبل از تخمگذار وینیل. اگر کاشی یا سنگ را ترجیح می دهید ، یک تخته پشتی مناسب را ببندید یا پروژه را با پانل های کف پوش مخصوص کاشی های AmDry طراحی کنید. هر کاشی AmDry دارای یک اکسید منیزیم است که نیاز به تخته پشتی را از بین می برد. به سادگی یک پایه ملات اصلاح شده یا غیر اصلاح شده را با ماله به آن بمالید و کاشی یا سنگ را تنظیم کنید.

نحوه ساخت یک زیر کف

کف را آماده کنید
پانل های کاشی AmDry و AmDry باید در یک طبقه سطح نصب شوند. کف را قبل از نصب جارو بریزید و هر نوع گل و لایهای سقفی یا اسپلرهای بتونی را خرد کنید. سپس یکنواخت را با استفاده از 36 اینچ بررسی کنید. مرحله. کف باید از سطح 1/4 اینچ باشد تا بیش از 36 اینچ باشد. به 48 اینچ منطقه ، بنابراین هر نوع افسردگی را با یک محصول بتونی خود تسطیح شده پر کنید.

سپس مهارتهای DIY خود را برای کار قرار دهید.
پانل های AmDry به راحتی با ابزار دستی و اره مدور نصب می شوند – حتی یک تازه کار DIY نیز می تواند این پروژه را انجام دهد. قلاب پانل ها با یک فضا خاردار منحصر به فرد متناسب است ، بنابراین آنها سریعتر مونتاژ می شوند و مواردی را که معمولاً در مورد پانل های زبان و زبان مشاهده می کنید ، از بین می برند. با تنظیم 1/2-In شروع کنید. فاصله در کف اطراف محیط اتاق. سپس اولین پانل را در جای خود تنظیم کنید. 4 فوت را برش دهید. با استفاده از قیچی هرس یا اره دندان ریز ، نوار فاصله خاردار را به 23-1 / 2 در می رسانید. در انتهای صفحه اول ، فاصله خاردار را به شیار فشار دهید. تابلوی بعدی را به جای خود بکشید و با استفاده از یک مالچ لاستیکی آن را درون فاصله خاردار قرار دهید. نصب هر پنل اضافی را به انتهای خود ادامه دهید و راه خود را به سمت پایین دیوار کار کنید. آخرین صفحه را برش دهید تا کاملاً در برابر فضا دیوار قرار بگیرد.

پنل های AmDry Sublfoor

ردیف های دوم و موفق را با فشار دادن 4 فوت شروع کنید. نوار خاردار را به لبه طولانی دو پانل آخر در ردیف قبلی بکشید. برای شروع ردیف جدید از بخش برش باقی مانده از پانل قبلی استفاده کنید. این روش برای ایجاد حداکثر پایداری در اتصالات مبهم ایجاد می کند. تخم گذاری را ادامه دهید تا کل کف پوشانده شود.

پانل های کاشی AmDry به یک روش نصب کمی متفاوت احتیاج دارند زیرا آنها با استفاده از اتصالات چسبنده وصل می شوند. دستورالعمل های بسته بندی را برای آن محصول دنبال کنید.

هزینه و ضمانت
2 اینچی. پنل های R-7 محبوب ترین هستند و هرکدام در حدود 25 دلار هزینه دارند. پانل های کاشی AmDry هرکدام با هزینه 29 دلار کمی بیشتر است. فاصله های خاردار به طور جداگانه فروخته می شوند و 20 دلار برای یک کیسه 15 عیار 4 فوت انجام می شود. قطعات. محصول Amdry را می توان بصورت آنلاین از homedepot.com خریداری کرد و به نزدیکترین فروشگاه Home Depot ارسال کرد. برای انتقال آنها از فروشگاه به خانه خود ، به یک دستگاه وانت نیاز خواهید داشت (هر پالت وزن آن 705 پوند است). بنابراین برای کمک به جذب یاران برنامه ریزی کنید تا قطعه بار به صورت قطعه ای منتقل شود. پنل ها با ضمانت 25 ساله ارائه می شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات AmDry و AmDry Tile ، به سایت amvicsystem.com مراجعه کنید.

این گفتگوی حامی مالی است که توسط من به نمایندگی امویچ نوشته شده است. نظرات و متن ها همه مال من است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *