محافظت از جراحات داخلی در کل

توسط Intermatic حمایت مالی می شود

می دانید که برای رایانه و چاپگر خود به یک دستگاه محافظت در برابر افزایش نیاز دارید. اما بیشتر صاحبان خانه هرگز در مورد لزوم محافظت از سایر لوازم الکترونیکی در خانه خود فکر نمی کنند. این یک اشتباه است زیرا همه دستگاه های الکترونیکی مانند تلویزیون های صفحه تخت ، دستگاه پخش دی وی دی ، روتر مودم / بی سیم و تجهیزات صوتی با افزایش توان از بین می روند. حتی وسایل جدیدتر مانند واشر ، خشک کن ، محدوده ، ماشین ظرفشویی ، مایکروویو ، درب های گاراژ و کوره ها و تجهیزات A / C حاوی تخته مدارهای گران قیمت هستند که در اثر افزایش برق می توانند آسیب ببینند.

 محافظت از جراحات داخلی در کل

ممکن است فکر کنید که افزایش قدرت فقط در اثر اعتصاب رعد و برق ایجاد می شود. درست نیست. اعتصابات رعد و برق باعث افزایش شدید قدرت در هر خانه در اطراف منطقه اعتصاب می شود و این موج می تواند صدمات فوری و فاجعه آمیزی به وسایل و وسایل الکترونیکی شما وارد کند. آنها تنها منبع آسیب رساندن به برق نیستند. در حقیقت ، سوئیچینگ داخلی موتورها و وسایل نقلیه نیز می تواند باعث گذرا و افزایش شود. آن سنسورهای پیوسته بر روی دستگاه و وسایل الکترونیکی موجود در خانه شما متضرر می شوند و در نهایت باعث می شوند بدون هشدار از کار بیفتند.

بیمه صاحب خانه شما احتمالاً شامل خسارت ناشی از خسارت می شود ، اما این پوشش پس از آنکه کسر خود را ملاقات کردید شروع می شود ، که همیشه بسیار بیشتر (500 دلار یا 1000 دلار) از هزینه یک دستگاه محافظت در برابر خانه است. بنابراین تکیه بر بیمه صاحب خانه مبنی بر پرداخت خسارت ناشی از افزایش پس از این واقعیت منطقی نخواهد بود که می توانید با داشتن یک وسیله محافظت از افزایش کیفیت ، در وهله اول از بروز خسارت جلوگیری کنید.

بهترین راه برای محافظت از کلیه وسایل و لوازم الکترونیکی شما این است که یک دستگاه محافظت در برابر فشار کامل در خانه نصب شده در صفحه اصلی مدار شکن به همراه وسایل محافظت از پلاگین کوچکتر در هر دستگاه الکترونیکی یا لوازم کوچک باشد.

یک دستگاه محافظت در برابر تمام خانه ، هم از خطوط برق ورودی و هم از تولید داخلی که توسط وسایل بزرگ داخل خانه شما تولید می شود ، محافظت می کند. افزونه های محافظت در برابر پلاگین در هر دستگاه الکترونیکی یا وسایل کوچک سایر انواع موجگیر را متوقف می کنند. با هم ، این دو نوع “یک رویکرد لایه بردار یا آبشار” را ارائه می دهند تا از قدرت نهایی محافظت کنند.

کدام یک از دستگاه های محافظتی در کل خانه را باید خریداری کنید؟

بسیاری از شرکت ها دستگاه های محافظت در برابر افزایش UL در خانه را تهیه می کنند که از 30 دلار تا 500 دلار به بالا متفاوت است. آنها در دو سبک متفاوت وجود دارند: به عنوان یک واحد بسته شده یکبار مصرف یا یک سبک کابینت با ماژول های قابل تعویض. بیشتر تولید کنندگان از فن آوری اکسید واریستور فلزی (MOV) برای سرکوب موج های بزرگ استفاده می کنند. با این حال ، از آنجا که MOV ها با هر پیشرفت بزرگ رو به زوال می شوند ، تمام دستگاه های محافظت در برابر افزایش در نهایت خراب می شوند و باید جایگزین شوند.

اگر یک دستگاه محافظت در برابر فشار از نوع پلمپ را انتخاب کنید ، باید در صورت عدم موفقیت کل واحد را جایگزین کنید. این شامل خاموش کردن برق به کل خانه ، از بین بردن پوشش پانل شکن و سیم کشی در یک دستگاه جدید است. اگر در صفحه اصلی خود راحت کار می کنید خوب است. اگر اینطور نیست ، مجبورید یک برقکار استخدام کنید و هر بار حدود 300 دلار هزینه دارد.

با این حال ، اگر شما یا برقکار خود یک وسیله محافظ Surge Protective تمام خانه را با ماژول های مصرفی نصب کرده اید ، می توانید ماژولهای جداگانه را خودتان جایگزین کنید ، بدون اینکه پانل اصلی را باز کنید یا خاموش کردن برق به کل خانه.

من یک دستگاه محافظتی در کل خانه را در خانه پسرم نصب کردم

پسرم فقط یک خانه جدید ساخته و آن را با هر وسیله الکترونیکی قابل تصور پر کرده است. و از آنجا که تمام وسایل وی دارای صفحه نمایش دیجیتال فانتزی است ، این بدان معناست که همه آنها دارای مدارهای مدار الکترونیکی هستند که در اثر افزایش قدرت می توانند آسیب ببینند. با کمال تعجب ، حتی اگر برق در خانه خود را با کابل کواکسیال و کابل های اینترنت پر سرعت در هر اتاق خانه خود را به آبشارها بریزد ، آنها یک وسیله محافظت از خانه در کل نصب نکردند.

 محافظت از جراحات داخلی در کل

با دانستن اینکه وی در معرض صدمات شدید در معرض خطر است ، تصمیم گرفتم یک دستگاه محافظتی در سطح بین المللی IG2240-IMS Intermatic IG2240-IMS نصب کنم. من به دلایل مختلف واحد محافظ کشش Intermatic را انتخاب کردم. اول ، مدلهای قابل تعویض قابل تعویض با استفاده از فناوری پیشرفته حرارتی محافظت شده MOV (TPMOV) ساخته شده است که در صورت افزایش موج باعث خرابی ولتاژ ، MOV را از مدار جدا می کند. این یک ویژگی ایمنی مهم است. علاوه بر این ، ماژول ها دو LED دارند تا به شما اطلاع دهند که در حال کار و کار هستند و در صورت نیاز به تعویض. به علاوه ، کابینت خاموش کننده برق خود را دارد. برای جایگزینی ماژول ، پسرم به سادگی سوئیچ را می چسباند ، ماژول را یار می زند و در یک جایگزین اسلاید می کند.

سرانجام ، دستگاه محافظتی در سطح بین خانه Intermatic دارای مشخصات عالی در برابر محافظت در برابر افزایش و شش حالت محافظت است. بنابراین قطعاً یک واحد باکیفیت است. و ضمانت 10 ساله ضعیف و 25000 دلار ضمانت پوشش تجهیزات متصل برای کلیه لوازم الکترونیکی و لوازم منزل خود را دارد. ماژول های جایگزین جداگانه هرکدام حدود 50 دلار قیمت دارند.

واحد محافظ تقویت کننده Intermatic را نصب می کنیم

تمام دستگاه های محافظت در برابر افزایش خانه در هنگام اتصال به یک قطع کننده مدار که درست بعد از کلید اصلی متصل است ، به بهترین وجه کار می کنند. به این ترتیب ، آنها می توانند بلافاصله با ورود به صفحه از خطوط برق خارج ، موج های بزرگ را منحرف کنند. برای شروع نصب ، کلید اصلی را قطع کردیم ، درپوش پنل را جدا کردیم و شکن های موجود را به دو فضای پایین منتقل کردیم تا فضای کافی برای نصب یک شکن جدید 30 آمپر 220 ولت در محل توصیه شده فراهم شود.

صفحه اصلی خانه پسرم از هر طرف به گل میخ سوار شده است. از آنجایی که ما می خواستیم محافظ افزایش یافته Intermatic را تا حد ممکن نزدیک به حذفی در نزدیکی شکن جدید پیدا کنیم ، مجبور شدیم سوراخی را در یکی از گل میخ ها سوراخ کنیم. در مرحله بعد سیمها را از واحد Intermatic عبور دادیم و از طریق نوك سفت 90 درجه ای جفت ، كوپلر و نوك سفت و سخت و متناسب با قفل آن استفاده كردیم. ما کابینت Intermatic را به بلوک چوب ایمن کردیم و مجرای آن را به یک 3/4 اینچ وصل کردیم. حذفی در صفحه اصلی.

ما دو سیم سیاه را مستقیماً به هر ترمینال در قطع کننده مدار 30 آمپر وصل کردیم. سپس سیم های مسی سفید و لخت (زیر حداقل شعاع خم) را به سمت نوار خنثی / زمین گیر کردیم و آنها را ایمن کردیم.

سپس مجدداً صفحه اصلی و کاور را روی قسمت محافظ افزایش یافته Intermatic نصب کردیم ، ماژول های مصرفی را وارد کردیم و پنل اصلی و واحد Intermatic را تغذیه کردیم. چراغ ها در هر ماژول روشن می شدند و به ما می گفتند که ما اکنون در برابر مضرات محافظت شده ایم.

پسرم قبلاً دستگاههای محافظتی افزایشی را برای تلویزیون ، مودم / روتر ، رایانه و شارژرهای تلفن همراه خود نصب کرده بود. بنابراین او اکنون کاملاً محافظت شده است.

Intermatic IG2240-IMS حدود 300 دلار هزینه دارد ، بنابراین کمی بیشتر از سایر واحدها است. اما هرگز نیازی به استخدام یک برق (یا با من نخواهد بود!) وقتی ماژول از بین می رود. او و من اکنون آرامش داریم که او بهترین محافظت در دسترس را دارد.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *