آیا یک سیستم Control4 راه حل هوشمند خانه برای شما است؟

سیستم Control4از طریق control4.com

فناوری در خانه اکنون از گذشته کارآمدتر است. چندی پیش ، حالت های کنترل ناکارآمد و قدیمی ، مانند نیاز به تغییر کانال تلویزیون ، یا رفتن به خانه برای روشن و خاموش کردن هر چراغ ، به صورت جداگانه ، امری عادی بود. امروزه استفاده از سیستم اتوماسیون منزل باعث می شود زندگی منزل تقریباً دکمه ای داشته و آزاد شود. بنابراین ، سیستم های Control4 چگونه نقش دارند؟

این خرابی Amazon Alexa در مقابل Google Home به شما کمک می کند تصمیم بگیرید کدام سیستم برای شما مناسب است.

Control4 دقیقا چیست؟

Control4 به جای اینکه یک شرکت محصول یا فناوری باشد ، ارائه دهنده سیستم های اتوماسیون و شبکه سازی برای خانه ها و مشاغل است. شرکت شیوه زندگی یک سیستم خانه هوشمند هوشمند و یکپارچه را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد دستگاه های متصل مانند نورپردازی ، صدا ، فیلم ، کنترل آب و هوا ، رابط و امنیت را به صورت خودکار و کنترل کنید.

14 واقعیت همه در مورد الکسا اشتباه می کنند.

با بیش از 13.500 محصول شخص ثالث با همکاری بیش از 100 کشور ، سیستم های Control4 به گونه ای طراحی شده اند که محصولات و سیستم هایی را که قبلاً در خانه خود دارید با هم کار کنند. این شرکت همه چیز را ، محصول بر اساس محصول ، به شما می بخشد تا خانه شما باهوش تر شود ، از جمله کنترل روشنایی ، بلندگوها ، سینمای خانگی ، ترموستات ها ، دوربین ها ، تلفن های هوشمند و تبلت ها و غیره.

Control4 بهترین گزینه برای چه کسی است؟

لازم نیست یک تن از محصولات اتوماسیون خانگی داشته باشید تا بتوانید Control4 را در نظر بگیرید. می توانید با اتوماسیون یک اتاق ، مانند اتاق خانواده ، کوچک را شروع کنید. با این حال ، اگر قبلاً شروع به تنظیم کل خانه خود با دستگاه کرده اید ، برای اتوماسیون در کل خانه بروید!

این 11 محصول خانگی هوشمند فعال شده با صدا را تغییر دهید که زندگی شما را متحول می کنند.

هزینه یک Control4 چقدر هزینه دارد؟

قرار دادن برچسب دقیق در هزینه ، مقرون به صرفه دشوار است ، اما هرچه خانه شما کوچکتر باشد ، اتوماسیون آن نیز ارزان تر خواهد بود ، زیرا به یک شبکه کوچکتر و رابط کمتر و دستگاههای متصل کمتر نیاز دارد. در اینجا چند نمونه وجود دارد که می توانید در مورد هزینه های سیستم های Control4 بهتر فکر کنید.

 • یک کنترلر کنترل تک اتاق Control4 به یک کنترلر منفرد EA-1 ، کنترل از راه دور Control4 و یک ایستگاه شارژ نیاز دارد تا مثلاً سیستم سینمای خانگی و سیستم های صوتی را کنترل کند. طبق گفته صریح فروشنده Control4 Audio ، این هزینه بدون نصب حدود 1500 دلار هزینه خواهد داشت.
 • خانه ای سه الی چهار خوابه که یک سیستم بزرگتر در نظر گرفته شده است ، قادر به ارائه جریان صوتی به شش تا هشت اتاق ، کنترل فیلم و دستگاه به چهار اتاق و کنترل دستگاه هوشمند در یک رابط واحد است. بسته به ویژگی های موجود در هر اتاق ، به همراه نوع تجهیزاتی که شما انتخاب می کنید ، این هزینه ممکن است 20 هزار دلار باشد.

صوتی دن توضیح می دهد: “اگرچه این تعداد ممکن است خشمگینانه به نظر برسد ،” زیرا آسمان با اتوماسیون منزل محدود است ، سرمایه گذاری قابل توجهی از پول ممکن است. اما آیا یک سرمایه گذاری اولیه بزرگ مورد نیاز است؟ اصلا. Control4 گزینه هایی را ارائه می دهد که می توانند شما را با یک راه حل اتوماسیون برای آنچه که هزینه نصب HDTV جدید هزینه دارد ، از بین ببرد. سپس می توانید سیستم خود را مطابق نیاز و بودجه خود تقویت کنید. “

با استفاده از این نکات جالب ، ترفندها و برنامه ها ، از تلفن هوشمند خود نهایت استفاده را ببرید.

قابلیت های یک سیستم Control4 چیست؟

Control4 از چندین قابلیت مختلف برای اتصال خانه شما تشکیل شده است. موارد زیر اساسی ترین مورد استفاده در یک نصب معمولی مسکونی است.

 • کنترل کننده ها مغز سیستم هستند که همه اجزای نصب شده را با هم هماهنگ و مدیریت می کنند. هنگامی که از تلفن هوشمند ، رایانه لوحی خود ، با استفاده از کنترل صوتی برای Amazon Alexa یا از طریق ریموت دستی استفاده می کنید ، کنترلر همان چیزی است که چنین دستوراتی را تفسیر می کند.
 • رابط کاربری راهنمای شما برای کنترل کل سیستم است رابط کاربری آن برای سادگی طراحی شده است ، و برای هر گروه نمادهای بزرگی را ارائه می دهد. شما می توانید به گزارش های وضعیت واقعی در انواع رابط های کاربر ، از جمله صفحه نمایش گوشی های هوشمند ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا صفحه لمسی دسترسی پیدا کنید و می توانید بلافاصله پاسخ دهید. به عنوان مثال ، سیستم خود را طوری برنامه ریزی کنید که یک دکمه در اتاق نشیمن شما تلویزیون ، چراغ ها و سایر وسایل سرگرمی را روشن یا خاموش کند.
 • موسیقی خانه کامل به شما امکان می دهد تا در هر خانه گروه دیگری از موسیقی ، جریانهای مختلف موسیقی پخش کنید. Control4 با Pandora ، TuneIn ، iHeartRadio ، Napster ، Deezer ، Spotify ، Qobuz و Tidal کار می کند.
 • شبکه سازی یکی دیگر از قابلیت های سیستم Control4 است. شبکه های سیمی و بی سیم در سطح سازمانی برای ارائه عملکرد ایده آل در اتوماسیون خانگی ضروری هستند.
 • روشنایی یکی از به دنبال ترین قابلیت های اتوماسیون خانگی است. Control4 به شما امکان می دهد تمام لامپ های موجود در خانه خود را از هر دستگاهی با لمس صفحه کنترل کنید.
 • امنیت برای سیستم Control4 از دوربین ، DVR دوربین و قفل درب الکترونیکی پشتیبانی می کند.
 • یک رابط خانه کامل قابلیت دیگر Control4 است. پنل های این سیستم دارای سیستم های مخابراتی کاملاً ویدیویی است. همچنین پانل های دیواری و تبلت Control4 دارای دو برابر رابط های حباب درب است.
 • کنترل صدای الکسا امروزه علاوه بر محبوب ترین خانه های هوشمند است. Control4 دارای ادغام های اساسی با الکسا است ، به شما این امکان را می دهد تا آنها را نسبت به دستورات صوتی اساسی مانند روشن و خاموش کردن چراغ ها واکنش نشان دهید.
 • ترموستات و پرده اتوماتیک قابلیت های Control4 هستند که بهره وری انرژی و کنترل آب و هوا را ارائه می دهند.

در اینجا می توانید یک شیرجه عمیق تر به سیستم های Control4 وارد کنید.

درباره نحوه نظارت بر خانه از طریق تلفن خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *