آیا ریش شما در سلامتی کارگاه است؟

سلامتی ریشاز طریق Shutterstock

تنفسها (از جمله “ماسک های گرد و غبار”) قرار است یک مهر و موم ثابت را بر روی صورت شما تشکیل دهند. اما موهای صورت می توانند از یک مهر و موم قابل اطمینان جلوگیری کنند ، به شما این امکان را می دهند که گرد و غبار یا دودها را استنشاق کنید. به همین دلیل OSHA می گوید “هنگامی که موهای صورت بین سطح آب بندی صورت و صورت قرار می گیرند ، تنفس پوشیده نمی شود.” اگر نمی خواهید اصلاح کنید ، محلول لوکس PAPR (دستگاه تنفس کننده هوا) است. می تواند 1000 دلار یا بیشتر به شما برگرداند.

برای دیدن یکی از بالاترین کیفیت PAPR در بازار اینجا را کلیک کنید.

در مرحله بعد ، پنج دستگاه ایمنی ضروری از فروشگاه را که همه افراد DIY باید در دسترس داشته باشند ، بررسی کنید:
1 / 5

شنواییآمازون

محافظ شنوایی Dewalt DPG15 دیجیتال AM / FM

شما باید بیشتر اوقات در مغازه از لباس شنوایی بپوشید. چرا با گوش دادن به موسیقی به جای پهپاد ابزارهای قدرت در پس زمینه ، آن را سرگرم نمی کنیم؟ به خصوص هنگامی که شما یک یا دو ساعت در حال چیدن و برنامه ریزی چوب هستید. حتی باعث می شود کارهای خسته کننده دیگری مانند کاشت یا دمیدن برگ کم درد شود. در اینجا همه چیز را که باید در مورد حفاظت از شنوایی بدانید بیاموزید.
اکنون آن را در آمازون دریافت کنید.عینکعینک

عینک محافظ 3M BX Reader

من از تعویض بین جلو و شیشه های ایمنی خسته شدم ، بنابراین سرانجام برای عینک های ایمنی که دوچشمی هستند نیز گشودم. این واقعیت که آنها وظیفه مضاعف را انجام می دهند به این معنی است که من در مورد پوشیدن محافظ چشم نیز کوشا تر هستم. به نیگل ، ساختگی تست تصادف مراجعه کنید ، یک چیز یا دو مورد را درباره ایمنی در مغازه آموزش دهید.
امروز این عینک ها را در آمازون بخرید.خلاءآمازون

جاروبرقی FEIN Turbo I

من هیچ وقت شن و ماسه مداری تصادفی را انجام نمی دهم بدون اینکه ساندرز به خلاء فروشگاه Fein من وصل شود. این امر برای شن و ماسه تقریباً بدون گرد و غبار ایجاد می کند. سنباده را به Fein وصل کنید و هنگامی که ماشه را روی سنبله می کشم ، دستگاه به طور خودکار روشن می شود. و این آرامترین خلاء فروشگاهی است که من شنیده ام. در اینجا مجموعه ای از روش های خلاقانه دیگر برای استفاده از خلاء فروشگاه شما برای کنترل گرد و غبار موجود در مغازه وجود دارد.
هم اکنون این خلاء فروشگاه را دریافت کنید.ماسکآمازون

دستگاه تنفس نیمه ماسک GVS Elipse P100

در مغازه چیزهای بد بو و خطرناک زیادی وجود دارد که نباید آنها را استنشاق کنید. تماس با سیمان ، پلی اورتان ، لاک ، و غیره. ماسک های گرد و غبار هیچ کاری برای حفظ آن از ریه های شما انجام نمی دهند. دستگاه تنفس فیلتر زغال سنگ خواهد داشت. در واقع شما حتی وقتی می پوشید ، حتی این بوها را تشخیص نمی دهید. این نکته دیگری است. اگر برای تمیز کردن پیام های حیوان خانگی دارید ، می توانید با پوشیدن دستگاه تنفس خود فاکتور “gag” را از دست بدهید!
این تنفس را از اینجا دریافت کنید.فیلترآمازون

سیستم تصفیه هوا جت

هر وقت ابزارهای برق را اجرا می کنم ، با فعال کردن جمع کننده گرد و غبار بالای سر خود شروع می کنم. به طور مداوم هوا را فیلتر می کند تا کوچکترین ذرات گرد و غبار را از بین ببرد. کنترل از راه دور باعث می شود عملکرد آن هیچ گونه هیاهویی نداشته باشد. فروشگاه من از چند سال پیش شروع به استفاده از آن ، گرد و غبار کمتری می کند. بعلاوه: چگونه یک دیسک بدون گرد و غبار سنباده کار کنیم!
اکنون آن را در آمازون بخرید.
افشای اطلاعات: این ارسال توسط ویراستاران The Family Handyman برای شما آورده شده است ، که هدف آنها برجسته کردن محصولات و خدمات شما جالب است. اگر آنها را بخرید ، ما سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از طرف شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. ما غالباً محصولات را به صورت رایگان از تولید کنندگان برای آزمایش دریافت می کنیم. این تصمیم ما را در مورد اینکه آیا محصولی ارائه شده است یا توصیه نمی شود ، هدایت می کند. ما از نظرات شما استقبال می کنیم چیزی دارید که فکر می کنید باید درباره آن بدانیم؟ با ما تماس بگیرید، اینجا.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *