جان دیر تغییر آسان روغن فیلتر متوقف کننده تغییرات روغن کثیف است

جان دیر با تغییر فیلتر روغن آسان خود ، ظرافت از تغییر روغن روی تراکتور چمن خود را برداشته است.

دیگر روغن آن را تخلیه نمی کند

تغییر واقعی با فیلتر روغن آسان برای تغییر جان دیر این است که دیگر لازم نیست روغن را برای جایگزینی فیلتر تخلیه کنید. در عوض ، فیلتر روغن John Deere Easy Change با یک چهارم چرخش فیلتر کار را در 30 ثانیه انجام می دهد.

چگونه روغن گوزن آسان تغییر روغن کار می کند

فیلتر روغن Easy Change آلاینده های ضبط شده را حذف کرده و حدود 0.8 qt روغن موتور را جایگزین می کند. نیازی به تخلیه روغن از موتور نیست.

چند بار نیاز به تغییر فیلتر روغن چمن زنی چمن خود دارید؟

دارندگان باید هر 25 ساعت یا سالی یکبار فیلتر را تغییر دهند. افرادی که تمایل به ایجاد تغییرات روغن را با کشیدن روغن و تعویض فیلتر دارند ، اگر نمی خواهند از فیلتر جدید استفاده کنند ، می توانند همانطور که سالهاست انجام داده اند. نکات مربوط به تعمیر تراکتور چمن ما را بررسی کنید تا عملکرد شما در بهترین حالت ممکن باشد.

فیلتر روغن در چه مدل هایی کار می کند

جان دیر در حال معرفی این فیلتر در تراکتورهای چمن سری 100 خود است.

فیلتر روغن John Deere Easy Change را با قیمت 39 دلار در خانه انبار پیدا کنید.

فیلتر شکن جان-دیر-آسان-تغییر-روغنآمازون

بهترین در DIY: تراکتورهای چمن
1 / 5

تراکتورهای باغخانواده دستی

تراکتورهای چمن 2018 بهترین در DIY

We 21 تراکتور چمن زن را در محدوده قیمت 1100 تا 2200 دلار پیدا کردیم و این چهار مدل را به عنوان نمایندگان خوب سطح قیمتها در آن محدوده انتخاب کردیم. اما خرید خود را محدود به این دستگاه ها نکنید. تولید کنندگان این مدل های تراکتور چمن همه را در محدوده قیمت شما دیگران قرار می دهند.
و شما می خواهید قبل از زمستان گاز را در تراکتورهای چمن خود خالی کنید ، و حتما این نکات مهم دیگر در زمستان سازی را بررسی کنید.تراکتور چمنخانواده دستی

Troy-Bilt TB Bronco

هزینه: 1199 دلار
این بسیار مقرون به صرفه Troy-Bilt 42 اینچی است. تراکتور چمن (13AK78BS011) مانند مدلهای گران قیمت تری که آزمایش کردیم ، برش می خورد و سوار می شود. موتور کوهلر 19 اسب بخار قدرت کافی برای اداره تپه ها را دارد. انتقال CVT بی عیب و نقص کار می کند ، اما شما باید به صورت دستی از عقب به عقب برگردید. این مشکلی نیست اگر تکه های طولانی را قطع کنید ، اما اگر مجبورید مانورهای زیادی را در اطراف درختان یا در پایان یک مسیر انجام دهید ، می تواند سریع پیر شود. این یک ماشین زیادی برای قیمت است
و اگر تیغه های تراکتور چمن شما کسل کننده هستند ، حتما آنها را در فصل دو بار تیز کنید تا بهترین برش را کسب کنید.تراکتور چمن Poulan proخانواده دستی

Poulan Pro PP20VA46

هزینه: 1399 دلار
Poulan PRO مسیری گسترده را کاهش می دهد (46 اینچ) و از یک موتور قدرتمند دو سیلندر 20 سیلندر Briggs & Stratton برخوردار است. انتقال CVT با پدال پایی به سبک Rocker عمل می کند ، بنابراین لازم نیست یک اهرم تغییر جهت کار را تغییر دهید تا از جلو به عقب برگردید. اهرم تعامل عرشه در نزدیکی فرمان قرار دارد ، که بدون منحرف کردن توجه شما کار را آسان می کند. این دستگاه بسیار عالی است اگر به مسیر برش وسیع تری نیاز دارید اما خمیر خود را تماشا می کنید.
این بررسی های دیگر مورس چمن زنی سواری را بررسی کنید.تراکتور چمن زن توله سگخانواده دستی

Cub Cadet XT1-LT42

هزینه: 1499 دلار
این 42 اینچ Cub Cadet دارای تزریق سوخت الکترونیکی است ، که بسیاری از مشکلات شروع به کار با سوخت اتانول را از بین می برد. به علاوه ، این کارآمدتر است و 25 درصد پس انداز گاز نیز در اختیار دارد. انتقال هیدرواستاتیک صاف است ، و ویژگی معکوس کاهنده فقط به چرخاندن کلید نیاز دارد. ویندوزهای سطح سوخت به شما امکان می دهد بدون مخزن هود ، مخزن را بررسی کنید ، و یک ساعت سنج زمان اجرا را ردیابی می کند. در کل ، دستگاهی بسیار محکم و با قیمت مناسب.
برای جلوگیری از تعمیرات گران قیمت در آینده ، این نکات مربوط به تعمیر تراکتور چمن را بررسی کنید.تراکتور چمن جان دیر D155خانواده دستی

جان دیر D155

هزینه: 2200 دلار
این 48 اینچی. تراکتور چمن دارای درگیری تیغه فشار دکمه ای و ویژگی های معکوس فشار دکمه-فشار ، که استفاده از آن را لذت بخش می کند. انتقال هیدرواستاتیک روان و راحت بود. سنج سوخت درست زیر صندلی قرار دارد ، بنابراین می توانید هنگام رانندگی آن را بررسی کنید. صندلی فوق العاده راحت است و واحد دارای سپر جلو است – ویژگی ای که فکر می کنیم باید در هر تراکتور چمن استاندارد باشد.
در اینجا بهترین ویژگی هایی است که می توانید هنگام خرید تراکتور چمن به دنبال آن باشید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *