باغهای قصر کنزینگتون: واحه ای زیبا در قلب لندن

باغ

کاخ کنزینگتون ممکن است یکی از اقامتگاه های کمتر شناخته شده سلطنتی بریتانیا باشد ، اما در اینجا چندین زوج سلطنتی از جمله دوک و دوشس کمبریج و دوک و دوشس ساسکس زندگی می کند. و باغ ها کاملا مشهور هستند.

در ابتدا بخشی از هاید پارک (پادشاه هنری هشتم گوزن های خود را در اینجا تعقیب کرد!) ، باغهای کاخ کنزینگتون بطور اساسی توسط ملکه آن که در سال 1702 ملکه شد ، ساخته شده اند. آهنربایی برای شخصیت های جامعه زمان. او حتی برای محافظت از درختان مرکبات خود از یخ زدگی نارنجی درست کرد – این هم اکنون در منطقه عمومی باغ های کنزینگتون قرار دارد و از آن به عنوان رستوران و کافه استفاده می شود.

اما باغهای کاخ نیز برای عموم آزاد است و ارزش دیدن دارد.

باغ غرق شده

پرنس هری و مگان اولین تماس مطبوعاتی خود را در باغ غرق شده برگزار کردند ، اما مشهورتر از این است که در سال 2017 به سال 20 به باغ سفید (تبدیل شده در اینجا) تبدیل شده است.هفتم سالگرد درگذشت شاهزاده دایانا. پرنسس عاشق شکوفه های سفید بود ، به جای آن نمایشگرهای معمول گیاهان گرمسیری و رنگهای پر جنب و جوش برای آنها عوض شد.

رئیس باغبان شان هارکین در یک پست وبلاگ توضیح داد که چگونه او از عکسهای نمادین ماریو تستینو از دیانا با لباس سفید الهام گرفته است. او همچنین از مفهوم لباس های باله آینه ای گرفت زیرا دایانا حامی ملی باله انگلیسی بود.

کاشت خنک که در تابستان ها در شکوفه کامل قرار دارد ، شامل گل رز سفید ، مروارید ، نمزی ، توری ملکه آن (Ammi majus) ، کیهان و نیلوفرهای است.

نیلوفرها به دلیل رایحه زیبای خود مشهور هستند – چرا این گیاهان آروماتراپی دیگر را بررسی نکنید تا عطر دلپذیری را به حیاط خلوت خود بیافزایید؟

حوضچه زینتی

در قلب باغ Sunken یک حوضچه زینتی قرار دارد که دارای چشمه هایی است که نور را به خود اختصاص داده و فضایی آرامش بخش را فراهم می کند. این چشمه ها از مخازن آب قرن 18th که در کاخ یافت می شود ، ایجاد شده و زمینه ای زیبا از گیاهان و درختچه های زیبا را تشکیل می دهند.

شما ممکن است آب انبارهای پرنعمت نداشته باشید ، اما می توانید حوضچه حیاط خلوت خود را با یک آبشار کامل بسازید – دستورالعمل های دقیق ما در هر مرحله از راه شما را راهنمایی می کند.

گهواره راه رفتن

این ویژگی خیره کننده شبکه ای از تونل های زنده است که از شاخه های انعطاف پذیر آهک های قرمز رنگ تشکیل شده است. درختان به صورت گلدسته ، یک عمل قدیمی از هرس کردن درختان (در این حالت ، در سطح زمین) است ، بنابراین همیشه آماده تهیه نهال های جدید و انعطاف پذیر برای شکل دادن به چهارچوب تونل وجود دارد.

Cradle Walk در بالای باغ Sunken قرار دارد و منظره ای عالی را در سایر قسمت های زمین نیز به نمایش می گذارد. و گاهی اوقات به عنوان “پرستار بچه پرستار” شناخته می شود ، به عنوان پرستار بچه های خانواده های نیکوکار محلی که سالها پیش در آنجا با یکدیگر ملاقات می کردند.

یک تونل طولانی زندگی فضای زیادی را می طلبد ، اما می توانید طاق هایی بسازید که عنصر طراحی را به سرعت و به راحتی تکرار کند.

تراس

تراس آسفالت شده یک عنصر مهم باغهای کاخ کنزینگتون است. پس از همه ، شما نمی خواهید اعضای خانواده سلطنتی انگلیس چکمه های گل آلود خود را بدست آورند ، اکنون می خواهید؟ بنابراین تراسها بدون خطر کفش کثیف ، منظره خوبی را در میان باغها ایجاد می کنند و محوطه سازی سخت سخت ستون فقرات ساختاری بزرگی را برای باغ ها ایجاد می کند.

تخمگذار مسیر سنگی یا آجری خود به همان اندازه که فکر می کنید دشوار نیست – نحوه انجام این کار را در راهنمای مفصل ما بررسی کنید.

کاشت فصلی

اما مطمئناً ، در نهایت این گیاهان و گلها هستند که یک باغ عالی را ایجاد می کنند ، و باغبانان کاخ کنزینگتون هنگام برنامه ریزی و ترسیم کردن نمایشگرهای گل خود به جزئیات توجه زیادی می کنند. در بهار ، روی شکوفه های فصلی مانند لاله ها ، گل های گلدار و تابه ها تمرکز شده است ، در حالی که تابستان زمان رنگ های گرم تری است که در ژرنیوم ها ، گلدان ها و بونونی ها یافت می شود.

اگر پیدا کردن ترکیب های کاشت مؤثر ، مشکل دارید ، 12 طرح تخت گل الهام بخش ما را به درستی تنظیم می کنند.

همه ما نمی توانیم جلال یک باغ سلطنتی را داشته باشیم ، اما با کمی دقت و توجه ، به راحتی می توان توطئه های فروتنانه خود را به چیزی خاص تبدیل کرد.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *