محصولات جدید حمام هوشمند کوهلر می توانند به الکسا وصل شوند

با ادب از کوهلر

آماده شوید تا با توالت خود صحبت کنید.

از 9 ژانویه تا 12 ژانویه 2018 ، کوهلر در نمایشگاه بین المللی لوازم الکترونیکی مصرفی (CES) در لاس وگاس ، نوادا خط تولید محصولات حمام هوشمند را فاش کرد. این درست است – دیگر نیازی به لمس سطوح کثیف یا برخورد با دسته های معیوب نیست. شما فقط می توانید به توالت خود بگویید که بجای آن شستشو دهید.

اگرچه داشتن یک توالت هوشمند کاملاً هیجان انگیز است ، اما تفریح ​​در اینجا متوقف نمی شود. کوهلر محصولات متعددی را اعلام کرد که آنچه را “هوشمندترین حمام جهان” می نامند ایجاد خواهد کرد. این محصولات شامل یک آینه هوشمند ، دوش ، سینک و وان می باشند.

اگر از طرفداران الکسا آمازون هستید ، می خواهید آوای چراغ دار وردرا کوهلر کوهلر را دوست داشته باشید. الکسا در واقع درون سیستم ساخته شده است ، و هر آنچه را که نورپردازی برای نیازهای فعلی آینه شما ایجاد کند ، ایجاد می کند. این آینه در سه اندازه 24 ، 34 و 40 اینچ قرار دارد.

اگرچه دستشویی مخصوص آشپزخانه برای آشپزخانه است ، اما نباید از آن چشم پوشی کرد. این شیر آب هوشمند آب را با مشخصات دقیق شما دور می کند و دو نوع اسپری مختلف را در اختیار شما قرار می دهد. این محصول در سه مرحله مختلف ارائه شده است: کروم جلا ، برنز پر جنب و جوش ، یا برنز مایع با روغن.

دوش از طریق سیستم دوش گرفتن DTV + متصل می شود ، که می تواند هدیه هایی را برای کارهای روزمره شما ایجاد کند. در هنگام شستشو از گوش دادن به موسیقی کلاسیک لذت می برید؟ این از پیش تعیین شده است! برای بهترین تجربه دوش ، می توانید صداها ، آب ، بخار و روشنایی را از پیش تنظیم کنید. پس از تنظیم همه چیز ، فقط به سیستم اطلاع دهید که چه موقع “حمام صبح من را شروع کند”.

فن آوری PerfectFill مشابه تجربه دوش شما ، حمام را با مشخصات دقیق شما جلب می کند. دمای مورد نظر خود را با یک دستور صوتی ساده تنظیم کرده و برای یک حمام شام آرامش بخش آماده شوید.

و آخرین ، اما مطمئناً کم اهمیت ، توالت هوشمند Numi است. به ما اعتماد کنید ، شما هرگز تجربه توالت مانند این را نداشته اید. این توالت هوشمند یک گرمکن پا ، یک پاکت تمیز کننده شخصی ، صندلی گرم ، روشنایی محیط را ارائه می دهد و حتی می تواند آهنگ های مورد علاقه شما را همگام کند. زیرا چه کسی این را نمی خواهد؟ Kohler همچنین فناوری Touchless Response را ارائه می دهد که امکان شستشوی هندزفری را فراهم می کند و یکی دیگر از ویژگی های گرم کردن صندلی به نام Pure Warmth است.

باهوش ترین حمام جهان همه از طریق Kohler Konnect متصل است ، برنامه ای که در iOS یا Android قابل یافت است. اوه ، و نگران نباشید این همه می تواند به دستیار خانه خود متصل شود. Kohler Konnect به راحتی با Amazon Alexa ، دستیار Google و Apple HomeKit همگام سازی می کند.

بنابراین اگر شما در خواب داشتن یک حمام تمیز هستید که مشخصات دقیق شما را می داند (تمام راه را به نوع موسیقی که دوست دارید در حالی که می توانید به آن گوش دهید گوش دهید) پس از آن این محصولات Kohler Konnect دقیقاً همان چیزی هستند که شما به دنبال آن هستید. برای.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *