کالاهای فروش روز کار شما باید در باشگاه Sam انتخاب کنید

معامله تلویزیونی سام کلاباز طریق باشگاه سام

VIZIO M-Series ™ Quantum 65 ″ TV 4K HDR کلاس 4K HDR هوشمند

اگر منتظر به روزرسانی از صفحه پلاسما قدیمی هستید ، که برای پنج سال گذشته روی دیوار خود آویزان بودید ، اکنون زمان آن است که در نهایت جهش را بگیرید. Sam’s Club این تلویزیون هوشمند 65 ″ 4K HDR HD را از Vizio دارد که فقط 649 دلار در فروش است (که این 100 دلار از قیمت خرده فروشی معمولی است). این مدل با یک نور پس زمینه روشنایی رنگی پویا را ایجاد می کند و کیفیت تصویر را ایجاد می کند که کاملا شما را از بین می برد.

آیا می خواهید درباره همه چیز اطلاعات بیشتری کسب کنید تا در یک تلویزیون مدرن به دنبال آن باشید؟ راهنمای خرید تلویزیون ما را بررسی کنید.

با خرید این تلویزیون از باشگاه Sam ، 100 دلار پس انداز کنید.

کابینت سامس-کلاب-دیواریاز طریق باشگاه سام

کابینت دیواری کلاسیک سویل

شما هرگز نمی توانید فضای کافی داشته باشید! این کابینت دیواری Seville Classics دارای ظرفیت بار حداکثر 350 پوند و عرض قفسه های 36 اینچی است که فضای کافی برای ذخیره هر آنچه دل شما می خواهد به شما می دهد. بعلاوه ، با یک پوشش Ultraguard درمان می شود ، بنابراین مدتی به نظر می رسد تیز روی دیوار شما بماند.

راه حل های ذخیره سازی بیشتر را در اینجا ببینید.

اکنون آن را در Club Sam خریداری کنید.

گریل کلوپ ساماز طریق باشگاه سام

عضو مارک 4 مشعل گاز در فضای باز مشعل

صبحانه را با استفاده از مارک اجاق گاز در فضای باز این عضو ، صبحانه را به اتاق خواب اختصاص دهید. این که چه شما پنکیک یا استیک درست می کنید ، چهار مشعل کباب به شما یک منبع گرمای خوب و حتی گرما می بخشد تا بتوانید از طریق وعده های غذایی از صبحانه ها تا کباب ها ، غذای خود را به صورت اصلی آشپز کنید.

آیا به دنبال یک روش ارزان و آسان برای تمیز کردن کوره خود هستید؟ هیچ ماده شیمیایی یا برس برای این ترفند خوب و سازگار با محیط زیست مورد نیاز نیست!

اکنون این کباب را فقط با 229 دلار در باشگاه سام خریداری کنید.

از طریق باشگاه سام

SAMSUNG Dolby Digital Soundbar با ساب ووفر بی سیم

سیستم صوتی تلویزیون خود را با این نوار صوتی و ساب ووفر تنظیم شده از سامسونگ ، اکنون با قیمت 279 دلار به روز کنید. در حالی که این تجربه کامل تئاتر با صدای فراگیر نیست ، نوار صدا و ساب ووفر برای فراهم کردن پایه ای عمیق تر و گفتگوی واضح تر در فیلم ها و تلویزیون ها نشان می دهد که دوست دارید از آن لذت ببرید.

مجموعه موجود در Sam’s Club را اینجا بخرید.

از طریق باشگاه سام

چراغهای فعال و خورشیدی Westinghouse 100 Lumen Solar

با این چهار بسته چراغهای دارای انرژی خورشیدی و حرکتی فعال از وستینگهاوس ، اکنون با قیمت 27.98 دلار در بازار (با صرفه جویی کامل 12 دلار) خانه خود را ایمن تر و بهتر تر نگه دارید.

اکنون آنها را در Club Sam بخرید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *