فروش روز کارگر شما باید از مزایای ابزار شمالی استفاده کنید

کابل پیمانکار-سخت-پسونداز طریق ابزار شمالی

کابل فرمت سختگیر پیمانکار

روز کار معمولاً برای استراحت محفوظ است اما با توجه به استراحت ، این یک فرصت خوب است که بتوانید از به روزرسانی وسایل خود استفاده کنید. این بند ناف 50 متری برای سایت شغلی به اندازه کافی سخت است اما در شمال ابزار با قیمت کمتر از 30 دلار در مقایسه با قیمت معمولی در فروش است. امروز آن را با قیمت 29.99 دلار در Northern Tool انتخاب کنید. اگر احساس می کنید که طناب کشی دیگری با عمر باقی مانده در آن وجود دارد ، نکاتی درباره نحوه تعمیر کابل فرمت شکسته را بررسی کنید.

سبد ابزار شمالیاز طریق ابزار شمالی

سبد خرید واگن باغ استیل جامد ابزار شمالی

کمی باهوش تر کار کنید و با این سبد دستی از Northern Tool ، کمردرد خود را ذخیره کنید. این کشور تا 1400 پوند وزن دارد و در حال حاضر 30 دلار تخفیف دارد.

هوبرت جوشکاراز طریق ابزار شمالی

جوشکار هوبارت

هوبارت ممکن است برای مجموعه ای از محصولات بهتر شناخته شود اما شما نمی توانید این معامله را در Northern Tool شکست دهید. جوشکار هابارت با قیمت 1794 دلار در معرض فروش است – تخفیف عمیق 205 دلار. بنابراین شاید شما مجبور به پاشیدن روی این جوشکار باشید. تازه شروع به جوشکاری کردید؟ شما بهتر است این نکات جوشکاری را یاد بگیرید تا راحت تر کار کنید.

شیلنگ گودیراز طریق ابزار شمالی

شیلنگ هوای لاستیکی Goodyear

احتمالاً شما یک سیستم کمپرسور هوا در فروشگاه خود دارید ، بنابراین بهتر است بهترین نوع شیلنگ را پیدا کنید تا همیشه در اختیار شما قرار گیرد. حداقل شما باید نشتی را در نوع شیلنگ کمتری قرار دهید. اگر یک کمپرسور هوا معیوب دارید ، برای رفع یک کمپرسور هوا شکسته باید این نکات را بدانید.

جوشکاری-جدول-ابزار شمالیاز طریق ابزار شمالی

جدول جوش

برای یافتن معامله روز کار بهتر از این جدول جوشکاری از ابزار شمال ، شما را تحت فشار قرار می دهید. با قیمتی بیش از 200 دلار تخفیف می دهید ، می توانید آن را با 179 دلار از Northern Tool انتخاب کنید. البته همیشه می توانید مسیر DIY را طی کرده و با این نکات جدول جوشکاری خود را ایجاد کنید. فقط حتما به این چهار محصول جوشکاری مفید توجه کنید که زندگی را آسان تر می کند.

به علاوه: اطلاعاتی راز کنید که کارمندان بندر حمل بار در ویدیوی زیر به شما نمی گویند.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *