بیاموزید که چگونه اتومبیل را به صورت آنلاین ثابت کنید

اکنون اطلاعات بسیار خوبی در اینترنت وجود دارد که تعمیر اتومبیل DIY هرگز ساده تر نبوده است. با مراجعه به تالارهای گفتگوی مناسب اتومبیل ، می توانید در تشخیص مشکل کمک بگیرید ، نحوه انجام تعمیر را یاد بگیرید و قطعات صحیح را با قیمت مناسب پیدا کنید. و اگر گیر کردید ، حتی می توانید از صاحبان همکار و مکانیک حرفه ای مشاوره بگیرید.

بیاموزید که چگونه اتومبیل را به صورت آنلاین ثابت کنید

ملاقات با متخصص: ریک موسکوپلت ، پیشانی دنده

من در چندین سایت Q&A در تعمیر اتومبیل داوطلب می شوم و به DIYers کمک می کنم تا وسایل نقلیه خود را تشخیص داده و تعمیر کنند. سایت من حاوی بیش از 1300 مقاله است که شایع ترین مشکلات ماشین و کامیون را پوشش می دهد ، و همه آنها رایگان است. مشاوره ذکر شده در اینجا به سالها تجربه در زمینه کمک به DIYers آنلاین ارائه می شود.

من به شما نشان می دهم که چگونه می توانید سایت های اینترنتی را پیدا کرده و از آنها استفاده کنید تا پاسخ های لازم برای تشخیص و تعمیر ماشین خود را دریافت کنید. و پیوندهایی را به سایتهایی که داوطلب مکانیک حرفه ای و سایتهای دیگری هستند که در آن می توانید با هزینه ای کمی با یک مکانیک حرفه ای صحبت کنید ، شامل شده ام. هنگامی که همه پست های آنلاین را مرور کرده و از سایر افرادی که تعمیر را انجام داده اند مشاوره بگیرید ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا خودتان حاضر به انجام تعمیر هستید. اگر اینطور نیست ، منبع اینترنتی ما را بررسی کنید تا به شما در یافتن یک تعمیرگاه مستقل در نزدیکی شما کمک کند.

مشکل را تشخیص دهید

هنگامی که مشکلی در مدل اتومبیل مشخص بارها و بارها ظاهر می شود ، مردم در مورد آن بصورت آنلاین می نویسند. شما می توانید صرفاً با جستجوی کارهایی که دیگران برای تشخیص و رفع مشکل انجام داده اند ، وقت زیادی صرفه جویی کنید. در اینجا نحوه یافتن این اطلاعات آورده شده است:

• اگر چراغ “Check Engine” یا “Service Engine Soon” روشن است ، کدهای مشکل را به طور رایگان در اکثر فروشگاه های قطعات اتومبیل بخوانید ، یا خواننده کد خود را با هزینه کمتر از 40 دلار خریداری کنید (یکی از انتخاب ها Autel MaxiScan MS300 است ؛ 19 دلار در amazon.com).

• سپس با استفاده از هر موتور جستجوی آنلاین راه حل ها را جستجو کنید. کد مشکل را به همراه مدل و مدل خود وارد کنید: “P0420 on 2003 Ford Taurus.” اگر “چراغ موتور بررسی” روشن نیست یا شما با نوع دیگری از مشکل مواجه هستید ، نتایج را بر اساس علائم ، مانند این: “صدای گیر افتادن صدای ضربات در هوندا CRV 2001”.

• اگر نتایج جستجو مشکل را برطرف نمی کند ، یک فروم تعمیر خودکار اتومبیل پیدا کنید. با وارد کردن مدل وسیله نقلیه خود ، جستجو کنید و به دنبال آن کلمه “forum” ، مانند این: “Forum F-150 forum”. ابتدا بایگانی انجمن را جستجو کنید تا ببینید آیا دیگران هم همین مشکل را دارند اگر اینطور نیست ، مشکل خود را در بخش پرسش و پاسخ فروم ارسال کنید و منتظر پاسخ باشید.

بیاموزید که چگونه اتومبیل را به صورت آنلاین ثابت کنید

قبل از ارسال سوال خود با لینگو آشنا شوید

یک روش درست و نادرست برای پرسیدن سؤال در انجمن اتومبیل وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر اتومبیل شما شروع به کار نخواهد کرد ، فقط سؤال نکنید: “چرا ماشین من شروع نخواهد شد؟” در عوض ، جزئیات قابل توجهی را بیان کنید: “2009 Panonia Vibe می پیچد اما در صورت سرد شدن آتش نمی شود.” سال ، ساخت و مدل را به همراه شرح مفصلی از مشکل و هنگامی که با آن روبرو می شوید مانند زمان سرد یا گرم بودن ، هنگام گردش به چپ ، با سرعت کمتر از 30 مایل در ساعت و غیره

• اگر با استفاده از موتور جستجو و فروم مخصوص وسیله نقلیه خالی شده اید ، سایتی را تکرار کنید که توسط مکانیک های حرفه ای تکرار شود. در اینجا لیستی از مکانهایی که توسط مکانیک حرفه ای داوطلب تکرار می شود: gminsidenews.com/forums/f53/ ، batauto.com ، reddit.com/r/MekanicAdvice ، 2carpros.com ، ricksfreeautorepairadvice.com

• با یک مکانیک حرفه ای در یک سرویس کمک آنلاین مانند Expertcaradvice ، صحبت و یا به صورت یکجا با ایمیل ارسال کنید. com یا justanswer.com این سرویس ها از طریق نمایندگی های فروش و تعمیرگاه های مستقل با مکانیک منعقد شده و سؤال شما را به یک متخصص که هر روز با مارک ماشین شما کار می کند ، هدایت می کند.

بیاموزید که چگونه تعمیر را انجام دهید

تا زمانی که مراحل انجام شده و ابزارهای مورد نیاز را نشناسید ، نمی توانید تصمیم بگیرید که خودتان این کار را انجام دهید. آن اطلاعات را بصورت آنلاین پیدا کنید. سپس تصمیم بگیرید که خودتان آن را برطرف کنید یا آن را به یک حرفه ای ببرید.

• برای دستورالعملهای مرحله به مرحله ، مشخصات ، بولتنهای خدمات کارخانه ، نمودارهای سیم کشی و تصاویر ، اشتراک در یک دفترچه راهنمای فروشگاه آنلاین حرفه ای را بخرید. دو کتابچه راهنمای آنلاین آنلاین alldatadiy.com و eautorepair.net هستند. کتابخانه محلی خود را بررسی کنید تا ببیند آیا دسترسی دستی به تعمیر آنلاین دارد یا خیر.

• فیلم های تعمیر را از این طریق جستجو کنید: “پمپ فرمان فرمان 2005 را جایگزین فیلم Dodge Grand Caravan.” یا مستقیماً به YouTube بروید و فیلم های تعمیر را در آنجا جستجو کنید. اما هنگام مشاهده این فیلم های آماتور از عقل سلیم استفاده کنید ، و قبل از تصمیم گیری درباره موضوع مشترک در هنگام رفع اشکال ، چند علامت تماشا کنید. برخی از تکنیک هایی که با آنها روبرو می شوید نه تنها اشتباه نیستند؛ آنها می توانند کاملاً خطرناک باشند.

بیاموزید که چگونه اتومبیل را به صورت آنلاین ثابت کنید

دریافت بهترین معاملات در مورد قطعات

بهترین منبع برای قطعات تعویض نمایندگی است ، اما به طور معمول گران ترین آن است. با این حال ، بسیاری از فروشندگان اکنون قطعات اصلی تولید کننده را بصورت آنلاین با تخفیف به صورت آنلاین می فروشند. و ، خرده فروشی های قطعات خودرو نیز تخفیف های آنلاین ارائه می دهد. بنابراین ابتدا به صورت آنلاین خرید کنید ، سپس بپرسید که آیا فروشگاه یا نمایندگی فروش کالا با قیمت آنلاین مطابقت دارد یا خیر.

• جستجوی قطعات نمایندگی با تخفیف مانند این: “قطعات تخفیف واقعی Dodge.”

• جستجو برای کدهای کوپن برای خرده فروشان قطعات خودرو مانند این: “کد کوپن AutoZone”.

• فروشندگان قطعات آنلاین تخفیف غیر فروشنده را مانند این پیدا کنید: “قطعات خودرو تخفیف دهید.” Rockauto.com ، frugalmekanic.com و autoanyothing.com معاملات عمده ای را در مورد لوازم جانبی تعویض خودرو ارائه می دهند.

بیاموزید که چگونه اتومبیل را به صورت آنلاین ثابت کنید

– ریک موسکوپلات ، سردبیر کمک کننده

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *