لامپ های لامپ با تغییر رنگ LED

لامپ های روشن کننده در حال تغییر رنگ LEDاز طریق amazon.com

اگر شما با یک چراغ گدازه یا چراغ سیاه بزرگ شده اید ، آیا در مورد روزی که خانه شما از هر رنگ لامپ لامپ هایی به رنگ خود بکشید ، روزه گرفته اید و می توانید با کلیک یک دکمه ، آن چراغ ها را کنترل کنید؟ خوب ، حتی اگر آن خواب را نداشتید ، بسیار جالب خواهد بود ، درست است؟ اگر هنوز به تغییر لامپ چراغ تغییر رنگ چراغ توجه نکرده اید ، شاید زمان آن رسیده باشد! حداقل آنچه را که باید بدانید در اینجا است.

چگونه کار می کند؟

همه لامپ های در حال تغییر رنگ LED در لامپ های سنتی کار می کنند اما به برخی از شکل های کنترل (از راه دور ، فای ، بلوتوث یا برنامه) نیاز دارند تا تغییر رنگ آنها در جادو تغییر کند. آنها با عملکردها و قیمتهای متنوعی همراه هستند تا نیاز و بودجه شما را تأمین کنند. در قیمت پایین ، مقرون به صرفه ، می توانید یک لامپ مانند این را خریداری کنید که دارای ریموت دستی برای کنترل طیف گسترده ای از رنگ ها است. یا ، شما می توانید آن را با یک لامپ WiFi که از طریق آمازون الکسا ، اکو نقطه یا دستیار صفحه اصلی Google متصل می شود ، به سطح بعدی برسانید. اگر می خواهید به رده بالاتر بروید ، لامپ های هوشمند مانند Philips Hue یا Lifx را خریداری کنید. با این وسایل فنی جالب ، خانه خود را به خانه ای هوشمند تبدیل کنید.

بهترین محصولات فنی را برای خانه خود می خواهید؟ آنچه را که از این لیست لازم دارید ، مشخص کنید!

چرا کسی می خواهد لامپهای تغییر رنگ بخواهد؟

این ممکن است بهترین جستجوی شکاک باشد. به عنوان یک دلیل ، در اینجا دلیل وجود چراغهای تعویض کننده لامپ در حال تغییر رنگ LED وجود دارد:

  • آنها (تقریباً همه) باهوش هستند. اگر یک تکنسینی هستید که مشتاقانه هر اسبابک هوشمند جدید را خریداری می کنید ، لامپ های رنگی همراه خوبی برای این ابزارها هستند. به عنوان مثال ، دستگاه هایی مانند الکسا می توانند با لامپ های شما جفت شوند تا زنگ هشدارهای شما هم صوتی و هم بصری باشد. اگر هنگام تماشای فیلم هایی از سگهای گشت و گذار پریشان فاصله گرفته اید ، ممکن است به یک نور بنفش چشمک زن روشن احتیاج داشته باشید تا بتوانید در مدت زمان 15 دقیقه از رزرو شام خود را یادآوری کنید.
  • آنها ذن را به خواب و بیدار شدن شما اضافه می کنند. اگر شما کسی هستید که می خواهید یک روز نرم و نرم داشته باشید ، به هر چیزی جز صدای بلند و هولناک ساعت زنگ دار ، تغییر نور ممکن است راهی باشد. بسیاری از دستگاه های هوشمند می توانند لامپ های رنگی را به هم متصل کنند تا در خواب بیدار شوید و از خواب بیدار شوید. شما حتی می توانید دقیقه ای رنگ را تغییر دهید تا یک رنگ چرت زدن (نارنجی) داشته باشید و رنگ بیدار شوید (سبز).
  • آنها امنیت را اضافه می کنند. با بارگیری یک برنامه ، می توانید چراغ های خود را از هر نقطه با سیگنال WiFi کنترل کنید. اگر می خواهید خانه را به نظر برسید ، این یک روش عالی برای روشن کردن چراغ در خانه شما است. درب ورودی خود را با این نکات ایمن نگه دارید.
  • آنها می توانند روحیه شما را تغییر دهند. از روز احساس اضطراب دارید؟ لامپ را روی آبی آرام کنید. احساس خستگی؟ چراغ ها را بر روی سفید روشن تنظیم کنید تا شما از خواب بیدار شود.

خط پایین: آیا تغییر رنگ چراغ ها لامپ ها یک ضرورت است؟ نه ، آنها مطمئناً یک تجملاتی هستند ، اما همه باید انتخاب کنند که چه تجملاتی برای جلب توجه وجود دارد. شاید دفعه دیگر که مبلغ اضافی نقدی داشته باشید به دنبال لامپهای رنگی بروید. یا ، شاید شما از کنار آنها قدم بزنید و به افرادی که پول خود را از این راه خرج می کنند بخندید. به هر صورت ، اکنون حداقل می دانید که این لامپهای تغییر رنگ چیست.

با تعویض چراغ های فلورسنت برای LED ها ، کارگاه خود را ارتقا دهید.

لامپ های LED مناسب را برای خانه خود انتخاب کنید.

در اینجا نحوه اضافه کردن چراغ و ایجاد سوئیچ موجود ، وظیفه مضاعف را ارائه می دهیم.

لامپ های بومیل را هم اکنون در آمازون بخرید.

لامپ های WiFi LUMIMAN هوشمند را هم اکنون در آمازون بخرید.

اکنون Philips Hue را در آمازون بخرید.

Lifx را هم اکنون در آمازون بخرید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *