با استفاده از دماسنج Meater ، صاف و نرم کار کنید

برای تازه کار کباب کردن ، هیچ چیز اطمینان بخش تر از دماسنج گوشت نیست و Meater یکی از بهترین دماسنج های گوشت را در آنجا دارد.

مزایای دماسنج گوشت گوشت

آنچه دماسنج گوشت Meater را خاص می کند این است که در هنگام کباب کردن دمای داخلی و دمای خارجی گوشت شما را کنترل می کند. از آنجا ، بسته به درجه حرارت مورد نظر در آن و آنچه در آن آشپزی می کنید ، زمان پخت و پز گوشت را تخمین می زنید. حتی وقتی گوشت شما آشپزی را تمام کرد ، به شما هشدار می دهد.

فناوری بلوتوث به شما امکان می دهد اگر Meater + را خریداری کنید ، دمای و زمان پخت و پز را از 33 فوت دور یا تا 165 پا رصد کنید. Meater + شامل یک تکرار کننده سیگنال است که دامنه آن را بیش از 130 پا افزایش می دهد.

دماسنج یک باتری AAA را شارژ می کند ، که به شما 100 بار می دهد.

این برنامه یک سیستم آشپزی با راهنمایی را ارائه می دهد ، بنابراین تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آنچه را که می خواهید آشپزی کنید و میزان نعمت و دلخواهی را که می خواهید انتخاب کنید. Meater زمان پخت و پز را بر اساس ورودی های شما تخمین می زند. ابزارهای کبابی بیشتری را که دوست دارید در آمازون کشف کنید.

آن را در وب سایت Meater با قیمت 69 دلار پیدا کنید یا نسخه Meater + را انتخاب کنید که محدوده 165 فوت را با 99 دلار امکان پذیر می کند.

اکنون آن را در آمازون بخرید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

دماسنج گوشت گوشتآمازون

کوره خود را ارتقا دهید: BBQ Tools & Accessories Grill
1 / 5

با کوره های مادون قرمز چه خبر؟خانواده دستی

با کوره های مادون قرمز چه خبر؟

این فناوری بسیار پیشرفته به نظر می رسد ، اما مفهوم آن نسبتاً ساده است. کوره های مادون قرمز یک کوره راه راه ، جامد و موجدار بین شعله های آتش و مواد غذایی دارند. رنده از مواد غذایی در برابر شعله ور شدن محافظت می کند – ایده آل برای گوشتهای چرب. همچنین گرما را به طور مساوی توزیع می کند و باعث پخت و پز مداوم در سراسر کوره می شود. کنترل بیشتر همچنین به معنای مصرف بنزین کمتر ، تا 30 درصد کمتر است. نکته منفی این است که دیگر نمی توانید برگرهای سوخته خود را در یک نقطه داغ مقصر بدانید.کباب کردن روی بروعکس: CHAR-BROIL

کباب کردن روی برو

بسیاری از کباب ها “قابل حمل” خوانده می شوند. معمولاً این بدان معنی است که آنها فقط کوچک هستند. اما Grill2Go ناهموار Char-Broil در واقع به گونه ای طراحی شده بود که در اطراف آن قرار گیرد. این پایگاه دارای پایه محکم است ، قله ای که برای حمل و نقل بسته می شود و روی بطری های پروپان قابل حمل کار می کند. برای آن دسته از گریل های بزرگ ، می توانید با استفاده از شیلنگ و آداپتور اختیاری ، روی مخازن پروپان بزرگتر کار کنید. از سطح کوره مادون قرمز استفاده می شود که به دلیل نزدیکی مشعل ها به رنده ، حساس می شود. این یک کوره مناسب برای کمپینگ ، استراحت و مسافرتهای جاده ای است.
به علاوه: 10 مورد که باید درباره بنزین بدانیدیک ربات کوره تمیز کردنخانواده دستی

یک ربات کوره تمیز کردن

آیا روباتی که مشبک شما را از بین می برد ، ضروری است؟ قطعا نه. آیا فوق العاده جالب است؟ هک ، آره! Grillbot تمیز کردن کوره بر روی باتری لیتیوم یون قابل شارژ کار می کند و دارای سه برس نخ ریسی ، برنجی برای انجام کارهای کثیف است. برس ها قابل جابجایی و ماشین ظرفشویی ایمن هستند. این در واقع کار خوبی برای تمیز کردن قسمت های رنده دار انجام می دهد اما در داخل آن به خوبی عمل نمی کند. اما پس از آن دوباره ، این به خراشیدن نیاز دارد – با دست. 15 تا 30 دقیقه از راکت مانند طبل های فلزی طول می کشد تا کوره شما خوب و تمیز شود.
عکس: GRILLBOTارتقاء مادون قرمزخانواده دستی

ارتقاء مادون قرمز

کوره های مادون قرمز یک تجربه کباب کنترلی حتی با گرما و بدون شعله ور شدن را فراهم می کنند ، اما اینها برای همه نیست. بعضی از افراد دوست دارند شعله های رقصنده را که تایلون هایشان را لرزاند ، ببینند. GrillGrate یک سیستم پانل دار بهم پیوسته است که می تواند همه یا بخشی از کوره موجود را به یک سطح مادون قرمز تبدیل کند. بنابراین اکنون می توانید سیروی خود را از یک طرف کوره در آورید و از طرف دیگر هویج و روتاباگ را آهسته کباب کنید. می توانید یک یا سه صفحه GrillGrate را در مجموعه هایی با اندازه های مختلف تهیه کنید تا کوره مخصوص شما باشد. عکس: GRILLGRATEپرش از مایع سبک ترخانواده دستی

پرش از مایع سبک تر

در اینجا محصولی برای شماست که از کوره های مخصوص کباب کردن استفاده می کنند که حتی از مفهوم آلوده کردن ذغال سنگ با مایعات سبکتر نیز خائن هستند. آن را هواپیمای هوایی بیسون می نامند. دارای مشعل بوتانی برای اشتعال زغال سنگ به همراه دمنده داخلی است که به معنای واقعی کلمه باعث شعله ور شدن شعله ها می شود. این می تواند زغال سنگ شما را از سرما تا زمان پختن در پنج یا شش دقیقه طول بکشد. مخزن بوتان قابل شارژ مجدد است و موتور فن روی باتری قابل شارژ کار می کند. عکس: BISON

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *