درهای جدید تفاوت ایجاد می کنند

حمایت JELD-WEN

این که آیا شما در حال ساختن یک خانه جدید هستید یا به سادگی فضای زندگی فعلی خود را به روز می کنید ، به روزرسانی درهای بهتر همیشه پرداخت می شود. در حقیقت ، بیشتر بررسی های مربوط به هزینه و در برابر ارزش نشان می دهد که نصب درب خارجی جدید یکی از بهترین پیشرفت هایی است که می توانید قبل از فروش خانه خود داشته باشید. اما گزاره ارزش جلوی درب جلو متوقف نمی شود. درهای داخلی ساخته شده تر و شیک تر نیز فروش مجدد را افزایش می دهند زیرا باعث راحتی بیشتر ، ظاهری به روز و “احساس” باکیفیت می شوند.

از این اشتباه رایج در خرید خودداری کنید

درب سبز جرد وین

طراحان داخلی می دانند که انتخاب سبک و ساخت درب مناسب می تواند اتاق را “تبدیل” کند. سبک درب مناسب با ویندوز و دکوراسیون شما به خوبی آمیخته می شود و یک مضمون طراحی مشترک را در سرتاسر خانه شما به همراه دارد. درهای ساخته شده از کامپوزیت ، مواد معدنی یا هسته چوبی مهندسی شده نیز باعث کاهش انتقال صدا ، حفظ حریم خصوصی بیشتری می شوند و بهتر در مقابل غرق زندگی روزمره ایستاده اند. متأسفانه ، بسیاری از خریداران منزل برای اولین بار پیشنهادات استاندارد سازنده درب یا بازسازی کننده درب را نمی پذیرند ، و DIYers معمولاً وقتی از بودجه و گزینه های کم برخوردار هستند ، انتخاب درب را به پایان مراحل طراحی یا ساخت واگذار می کنند.

به روزرسانی درهای ساخته شده و شیک تر در مراحل اولیه طراحی ، کمی بیشتر به هزینه کلی پروژه اضافه می کند. اما درهای بهتر می توانند از نظر سبک و راحتی تفاوت زیادی ایجاد کنند. انتخاب یک درب آماده یا از پیش آماده شده در واقع می تواند در هزینه های کار نقاشی صرفه جویی کند. بنابراین می پردازد که گزینه های خود را زود بررسی کنید و درها را سفارش دهید تا به موقع برسند

این صدای توخالی چیست؟

انتخاب درهای مناسب برای خانه جدید یا پروژه بازسازی شما چیزی بیش از سبک نیست. ارتباط مستقیمی بین مصالح در و درب داخلی و امکان تأمین حریم شخصی و طول عمر بدون مشکل وجود دارد. به عنوان مثال ، یک درب توخالی ، حریم خصوصی بصری اما پایین ترین سطح کاهش صدا را فراهم می کند. این سر و صداهای خانگی را به اتاقهای خواب منتقل می کند و می خواهید آرامش و آرام داشته باشید هنگام نصب در اتاقهای حمام و لباسشویی ، صداهای آزار دهنده را به فضای زندگی شما منتقل می کنند. درهای تو خالی توخالی برای مناطقی خارج از جاده مانند کمد های انبار ، جایی که ظاهر و انتقال نویز مهم نیستند ، مناسب است. اما برای همه مکان های دیگر ، دری را انتخاب کنید که سبک ، ساخت و ساز جامد و کاهش صدا را ارائه می دهد.

نگاه پانل جایی است که در آن قرار دارد

درب پنل جلی وین

درهای شفاف و شفاف ظاهری از دهه 60 دارند. اما درهای تخته بلند و تخت ظاهر تازه ای به خانه شما می بخشد. تکنیک های نوین ساخت و ساز هسته جامد به شما امکان می دهد استایل و حریم خصوصی را با قیمت مناسب بدست آورید. به عنوان مثال ، ProCore JELD-WENTM درهای جامد جامد با یک ترکیب ترکیبی از چوب / فیبر تخته چگالی متوسط ​​(MDF) یا یک قاب تمام چوب ، به همراه یک هسته کامپوزیت جامد ساخته می شوند. درهای کامپوزیت داخلی JC-WEN’s ProCore ، درب های کامپوزیت در انتقال صدا را تا 50 درصد در مقایسه با درب توخالی و توخالی قطع می کنند. از آنجایی که درها قالب ریزی شده اند ، هیچ شکافی ، پیچ و تاب یا مکان هایی که به مرور زمان نیاز به لمس دارند وجود ندارد. به علاوه ، آنها با یک فرمول بدون اضافه اوره فرمالدئید (NAUF) برای یک خانه سالم ساخته شده اند. درها را با روندی دو تخته آماده رنگ آمیزی ، رنگ آمیزی یا پیش ساخته سفارش دهید که ظاهر چوب واقعی را ایجاد می کند.

انتخاب تقریبا نامحدود

درب شاکر ژل ون

درب پنل جاد وین
مجموعه MODA با پانل های مسطح
درب شیشه ای شفاف Jeld-wen
مجموعه MODA با شیشه شفاف
درب جلوی طراحی جلدDesignGlide
DesignGlideTM سخت افزار با درب MODA

JELD-WEN آرایه ای تقریبا نامحدود از سبک های درب را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، سری TRIA C ، یک تکنیک حکاکی روتر دارد که تعریف در پروفایل های چسبنده معاصر یا سنتی را ارائه می دهد. سری TRIA L از یک طراحی شاکر با لبه های تیز چشمگیر و یک صفحه داخلی محکم برخوردار است. برای ظاهری سنتی تر ، از سری TRIA R یا پیش نمایش Woodview ساخته شده استفاده کنیدTM مجموعه.

اگر به دنبال جدیدترین ظاهر امروزی هستید و ترکیبی از پانل های مسطح و شیشه ای را می خواهید ، MODA JELD-WENTM مجموعه و DesignGlideTM درب های کشویی با سخت افزار نرم نزدیک همه اینها را دارند. از میان پانل های تخت جامد انتخاب کنید. پانل های تخت جامد همراه با شیشه های شفاف ، شفاف یا آینه ای. یا تمام پانل های شیشه ای

DesignGlide خود را ایجاد کنیدTM درب انبار امروز!

ترمزهای روی درب های استاندارد را از سازندگان و بازسازی کننده ها بگیرید

تکنیک های ساخت درب کامپوزیت به شما امکان می دهد بدون نیاز به بودجه خود ، درهای خود را به جدیدترین سبک ها ارتقا دهید. بنابراین هنگامی که سازنده یا بازسازی کننده شما درهای استاندارد را به شما پیشنهاد می دهد ، به آنها بگویید که می خواهید گزینه های بیشتری را مشاهده کنید ، مانند سری TR های JELD-WEN ، مجموعه های Woodview و MODA و DesignGlide Sliding Barn Doors. انتخاب درهای جدید خود را از JELD-WEN فقط یک مورد باز و آهسته بسته است.

ریک موسکوپلات ، سردبیر کمک کننده

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *