گلدان خود آبیاری Nimby Nimbus

حمایت مالی توسط Nimbus

چه کسی عاشق ایده یک گلدان گیاهی خودآبی نیست؟ اما اگر یکی را امتحان کرده اید و شکست خورده اید (با وجود این که گیاه ضعیف شما به ریشه های آب فرو رفته است) ، زمان آن رسیده است که یک گلدان خودآبی آب نیمبوس تهیه کنید. این گلدان منحصر به فرد اجازه می دهد تا فقط آب کافی در خاک جاری شود و اجازه نمی دهد تا آب بیشتری به گردش درآید تا زمانی که خاک به طور طبیعی خشک نشود. این چرخه خشک مرطوب به ریشه ها زمان لازم برای تنفس را می دهد. وقتی خاک تشنه است نوشیدنی دیگری می خورد. و مخزن آب گلدان نیمبوس به اندازه کافی نگه داشته می شود تا گیاه را تا چهار ماه آبرسانی نکنید!

گلدان خود آبیاری Nimby Nimbus

چگونه هک کار می کند؟ اگر دوست دارید ، فقط به خود بگویید که این جادو است. من با آن راضی خواهم شد اما اگر توضیحی در دنیای واقعی ترجیح می دهید ، در اینجا می روید.

گلدان خود آبیاری نیمبوس چگونه کار می کند؟

گلدان نیمبوس از یک سیستم آبیاری انحصاری استفاده می کند که به گیاه و محیط آن اجازه می دهد تا آب بیشتری را مشخص کند. درست مانند طبیعت ، خاک خشک می شود و رطوبت دوباره پر می شود. مخزن آب فوقانی که بین داخل و خارج گلدان ریخته شده است ، آب را در هنگام سقوط پیستون از آب در مخزن پایین نگه می دارد. پیستون تا زمانی که خاک به طور طبیعی خشک نشود ، مهر و موم می شود.

گلدان خود آبیاری Nimby Nimbus

هنگامی که نشانگر آب از دید خارج شود ، گلدان هنوز حدود 20 درصد از آب موجود در مخزن فوقانی را دارد و این نشانه شما برای پر کردن دوباره آن است. چندین فیلم آموزنده ، کمتر از دو دقیقه در nimbuspot.com وجود دارد که یک کار عالی برای توضیح روند می کنند.

گلدان خود آبیاری Nimby Nimbus

آیا گلدان نیمبوس واقعاً کار می کند؟

با وجود انگشت قهوه ای قهوه ای که داشتم ، دیگ نیمبوس را امتحان کردم. دستورالعمل (تصاویر و چند کلمه) و قطعات یدکی داخل گلدان قرار می گیرد. توصیه می کنم قبل از شروع کار ، ویدئوی تنظیم را تماشا کنید ، بنابراین در مورد نحوه کار آن مشخص نیستید. این را نمی گویم که پیچیده است ، اما Nimbus بیشتر از گلدان اصلی خاک رس شما ادامه دارد.

گلدان خود آبیاری Nimby Nimbus

من باید کمی بیشتر وقت می کردم تا قبل از اینکه کبوتر شوم به دستورالعمل ها و فیلم های ویدیویی نگاه کنم. می گوید خاک را بعد از اضافه کردن گیاه یا دانه ها اشباع می کند. من فقط به آن كمك نوشيدم ، بنابراين خاك نياز به آب بيش تر از مقدار لازم براي چرخه آبياري اوليه داشت. به یاد داشته باشید ، من اعتراف کردم که انگشت شست قهوه ای داشته و به جادو اعتقاد داشته ام.

گلدان خود آبیاری Nimby Nimbus

بنابراین ، خاک در گلدان است. بررسی. گیاه گل شاداب Gerbera در گلدان. بررسی. آب در مخزن. بررسی. می خواستم گیاه را در خارج از منزل نگه دارم ، اما اوضاع غیرقابل توصیف سرد بود ، بنابراین آن را به داخل آوردم. برای سرعت بخشیدن به روند خشک کردن ، گلدان را در یک پنجره جنوبی روی یک پوشش رادیاتور تنظیم کردم. بطور معمول یک گلدان گیاهی که در این مکان قرار دارد ظرف چند روز خشک می شود ، اما نیمبوس هفته ها گل مرواریدها را فریب داده است. موفقیت!

گلدان خود آبیاری Nimby Nimbus

چقدر عالی است؟ شما می توانید گیاهان خود را برای هفته ها ترک کنید و هرگز نگران آنها نباشید. گلدان های Nimbus خود را به آدرس nimbuspot.com یا amazon.com سفارش دهید.

P.S. اگر Nimbus سفید و براق با ظاهر خانه یا حیاط شما کاملاً مناسب نیست ، فقط تمام چیزها را درون یک گلدان بزرگتر که متناسب با فانتزی شماست قرار دهید. Nimbus P2 کاملاً در داخل هر 12 اینچ قرار دارد. گلدان

– مری فلاناگان ، سردبیر کمک کننده

این گفتگوی حامی مالی است که از طرف NIMBUS توسط من نوشته شده است. نظرات و متن ها همه مال من است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *