NuDeck توسط UGL: برنامه دکوراسیون چوبی

توسط UGL حمایت مالی می شود

قبل از عرشه

من یک طبقه 20 ساله در ملک اجاره دارم. چوب درمان شده از مدت ها پیش درخشش خود را از دست داده است ، و اکنون کثیف و گنگ است. این واقعاً سن خود را نشان می دهد. من اضطراب داشتم که توسط UGL با NuDECK کار کنم تا نه تنها جذابیت زیبایی در عرشه من را بازیابی کنم ، بلکه به چوب چوب و طولانی تر شدن عمر آن نیز کمک کنم.

من برای مطالعه دستورالعمل های آماده سازی و کاربردی به سایت NuDeck رفتم. واقعاً مستقیم به جلو است ، بنابراین من ابزارهای خود را جمع کردم و کار کردم. دبستان همه چیز در یک پروژه پوشش با کیفیت است.

ابتدا یک ارزیابی سریع از دکوراسیون انجام دادم و هر پیچی را که شل کار کرده بود مقابله کردم.

در مرحله بعد ، من از بیل برای بریدن هر گونه گیاه یا خاکی که در امتداد طرفین سازه ایجاد شود ، استفاده کردم.

پس از اتمام این کار ، من هر گونه زباله سست را از بالای عرشه جارو کردم.

عرشه من رنگی و رنگ خاکستری داشت ، اما قارچ زیادی روی آن رشد نمی کند. بنابراین یک اسپری پمپ را با یک پاک کننده / روشن کننده عرشه مشترک پر کردم که برای گیاهان بی خطر است ، کل عرشه را اسپری کردم و بگذارم محلول برای حدود 15 دقیقه خیس شود.

با استفاده از شیلنگ ، من تمام سطوح چوب را کاملاً شستشو داده و مطمئن شدم که هر نوع زباله را که بین تخته های عرشه گیر افتاده است ، از بین می برم. اگر عرشه واقعا کثیف بود ، من در این زمان از جارو سفت و سخت استفاده می کردم. واشر قدرت آب را به چوب مجبور می کند و می تواند به راحتی سطح آن را سست کند ، بنابراین من به جای آن از شیلنگ باغ و نازل اسپری استفاده کردم. من اجازه می دهم عرشه حدود یک هفته خشک شود.

این تخته هیچ تخته پوسیده و یا به شدت شکافته ندارد. اگر چنین بود ، من در این مرحله آنها را جایگزین می کردم. به همین ترتیب ، اگرچه تقسیم جزئی در عرشه سازی وجود داشت ، اما هیچ یک از ترکها به اندازه کافی بزرگ نبودند که قبل از شروع فرآیند پوشش ، نیاز به قلاب لاتکس برای مهر و موم کردن آنها داشته باشد.

من کالیفرنیا Rustic را از نمودار رنگ در سایت NuDECK انتخاب کردم.

من سطوح بتونی مجاور را با نوار مجرایی پوشانیدم زیرا یک مهر و موم عالی را فراهم می کند. من از هر چیز دیگری که به حفاظت نیاز داشت از نوار نقاش استفاده کردم.

NuDECK از یک رنگ ریز ریز رنگ استفاده می کند ، بنابراین من از متصل کننده میکسر قدرت در دریل بی سیم استفاده کردم تا هنگام باز کردن آن ، محصول را کاملاً مخلوط کنم. من همچنین اطمینان حاصل کردم که هر بار که سینی خود را دوباره پر کردم ، قوطی را به صورت دوره ای مخلوط می کنم.

من برای برش در امتداد ساختمان ، جلو و قسمت های عرشه از یک برس نایلونی 3 نایلونی استفاده کردم. برای کار اصلی ، یک غلتک چرمی chose انتخاب کردم و از یک قطب افزودنی برای راحت تر کردن قسمت پشتی خود استفاده کردم.

ابتدا از قلم مو استفاده کردم و یک کت پر را برای هر گونه ترک قابل توجه استفاده کردم.

بعد از اینکه تمام کار قلم مو تمام شد ، غلتک را به کار گرفتم. یک تکنیک مهم این است که ابتدا در تخته های عرشه بچرخید. این اجازه می دهد تا رنگ به طور کامل پوشش هر چوب تخته و یا جامد.

نورد را به موازات دانه تمام کنید. من مطمئن شدم که غلتک را با رنگ پر کنید تا به روکش یکنواختی برسم و ترک و شکاف را پر کردم.

من همچنین مطمئن شدم که به طور کامل انتهای همه چوب های عرشه ای را می پوشانم.

روز پروژه من تا حدودی آفتابی و در اواسط دهه 70 بود ، بنابراین توانستم در حدود سه ساعت دوباره بازیابی کنم. فهمیدم که درپوش دوم واقعاً آب بندی یکنواخت سطوح چوب را تکمیل کرده و خیلی سریعتر از روکش اول است. ردیف 3.5 گالن در عرشه 10 X 12 من بیش از حد کافی بود. NuDECK به راحتی با آب تمیز می شود ، اما من تصمیم گرفتم که پس از اتمام پروژه جلوی برس و غلتک را دور بیندازید.

شروع به اتمام ، عرشه من حدود 6 ساعت کار نیاز داشت. این شامل همه آمادگی ها و برنامه واقعی است. NuDECK دقیقاً مانند یک درمان آبگرم برای عرشه من بود. این در واقع به نظر می رسد در حال حاضر جدید!

من همیشه مشتاق این هستم که محصولاتی را که کاربر پسند هستند دوست داشته باشم و واقعاً تأثیر بسزایی بگذارم.

NuDECK توسط UGL هر دو را برای من انجام داد.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *