خانه های قدیمی می توانند با بروزرسانی HVAC پول زیادی را پس انداز کنند

حمایت مالی توسط فوجیتسو

خانه های قدیمی به نوعی سبک و لطف را ارائه می دهند که نمی توانید در ساخت و سازهای جدید بدست آورید. ویژگی هایی مانند درب های چوبی جامد ، تزئینات چوبی زیبا و دیوارها و سقف های واقعی از گچ واقعاً نشانگر کاردستی خانه شما است. اما یک چیز خانه های قدیمی وجود ندارد – سیستم گرمایش و سرمایش با انرژی کارآمد. در حقیقت ، اگر خانه شما 50 ساله یا مسن تر باشد ، احتمال دارد حداقل 25 درصد بیشتر از هزینه یک خانه جدید نسبت به هزینه جدید انرژی بپردازید. این مقدار پول زیادی برای ریزش تخلیه هر ساله است.

ما فقط در مورد دیگهای بخار آب ناکارآمد صحبت نمی کنیم. اگر خانه قدیمی خود را با واحدهای AC و پنجره های ناکارآمد خنک می کنید ، حتی هدر می دهید. آنها نه تنها هزینه بیشتری برای کار دارند بلکه باعث ایجاد نقاط سرد در نزدیکی واحد و نقاط داغ در طرف مقابل اتاق می شوند – بنابراین شما حتی به راحتی خنک نمی شوید. سرانجام ، واحدهای AC پنجره و در دیوار فقط پر سروصدا نیستند؛ آنها کاملاً آزار دهنده هستند زیرا کمپرسور به طور مداوم لگد می زند و خاموش می شود. این یک مشکل واقعی است اگر خواب آلود هستید. به عبارت دیگر ، سیستم های HVAC فعلی خانه شما انرژی را هدر می دهند و شما را از راحتی که سزاوار آن هستید محروم می کنند. زمان نوسازی HVAC است. در اینجا گزینه های شما وجود دارد.

بازگرداندن اجباری هوا یا مینی اسپلیت بدون مجوز

بیست سال پیش ، پیمانکاران HVAC یک گزینه برای مقاوم سازی یک خانه قدیمی داشتند. آنها مجبور به نصب یک سیستم هوای اجباری شده بودند. برخی از پیمانکاران هنوز آن را نصب می کنند. با این وجود ، نصب مجدد سیستم هوای اجباری به یک خانه قدیمی کار بزرگی است که نیاز به اجرای عرضه جدید و مجرای بازگشت دارد. نصب کنندگان سوراخ های بزرگی را در دیوارها و سقف های شما برای اجرای مجاری ها برش می دهند. یا آنها می توانند مجاری جدید را درون کمدها اجرا کنند ، به این معنی که فضای کمد گرانبها را از دست خواهید داد. در هر صورت ، مجبور خواهید بود هنگام انجام کار ، پچ و نقاشی کنید.

سیستم های HVAC با اسپلیت داکت بدون داکت نصب آنها بسیار ساده تر است زیرا از مجاری استفاده نمی کنند. پیمانکار نیازی به پاره کردن دیوارهای شما یا مصادره فضای کمد ندارد. آنها به سادگی واحد اصلی تراکم را در خارج از خانه شما نصب می کنند و 2 اینچ کوچک را برش می دهند. به 3 اینچ سوراخ های دیواره خارجی شما برای خطوط مبرد. اگر خطوط به سمت خانه شما تمام شوند ، پیمانکار پوششی را روی آنها قرار می دهد که به بهترین وجه با رنگ خانه شما مطابقت دارد. برخی از سیستم های ductless می توانند تا هشت منطقه مجزا از یک واحد تراکم خارج خارج شوند.

فوجیتسو اسپلیت کوچک

سیستم های کوچک انعطاف پذیر داکت بدون انرژی کارآمدتر هستند

مهم نیست که چقدر مجاری جدید عایق بندی شده و عایق بندی شوند ، اما هنوز هم انرژی خود را از دست می دهند. آنها از هوای مجرا انرژی می گیرند و آن را به هوای اطراف مجرا منتقل می کنند و همچنین انرژی گرم و سرد را از هوای اطراف به مجرای منتقل می کنند. پیمانکاران از این امر به عنوان “از بین رفتن مجرای” یاد می کنند و از بین رفتن انرژی قابل توجه است. مطالعات نشان می دهد که از بین رفتن مجرای می تواند بیش از 30 درصد قبض انرژی گرمایش / سرمایشی شما را تشکیل دهد. از آنجا که سیستم های کوچک انعطاف پذیر بدون استفاده از مجاری استفاده نمی کنند ، آنها یک مزیت سریع صرفه جویی در مصرف انرژی را نسبت به سیستم های مجاری فراهم می کنند.

فوجیتسو اسپلیت کوچک

کدام سیستم مینی اسپلیت بدون سیم برای خانه شما مناسب است؟

چندین شرکت سیستم های اسپلیت خنثی AC و سیستم های گرمایشی و سرمایشی ترکیبی را تولید می کنند ، اما سیستم های اسپلیت مینی اسپلیت انرژی فوجیتسو 2.35 برابر از حداقل استانداردهای دولت کارآمدتر هستند. در حقیقت ، برخی از سیستم های مینی اسپلیت ductless فوجیتسو دارای رتبه 33 SEER (جیره بهره وری انرژی فصلی) ، از بالاترین در صنعت هستند! این راندمان بسیار بالا 2.5 برابر بیشتر از 13 پیمانکار سیستم تهویه مطبوع مرکزی SEER است که معمولاً نصب می کنند ، و این بدان معنی است که شما حتی بیشتر در صورتحساب انرژی خود نیز صرفه جویی می کنید.

سیستم های خرد تقسیم ناپذیر فوجیتسو همچنین می توانند پیکربندی شوند تا حداکثر هشت منطقه کنترل شده به صورت جداگانه را از یک واحد تراکم منفرد اجرا کنند. هر منطقه ترموستات مخصوص به خود را دارد ، بنابراین شما با گرم کردن و خنک کردن فقط اتاق های مورد نظر خود صرفه جویی می کنید ، نه کل خانه. بعلاوه ، فوجیتسو چندین واحد از واحدهای اتاق را ارائه می دهد. بین یک دیوار جذاب ، کف یا سقف جذاب انتخاب کنید.

فوجیتسو اسپلیت کوچک

سیستم های کوچک تقسیم نشده و فاقد فوجیتسو نیز از نظر خانه هوشمند هستند. فقط برنامه FGLair را بارگیری کنید و سیستم های گرمایش و سرمایش سری Fujitsu RLS3Y و RLS3YH را مستقیماً از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود کنترل کنید.

شركتهاي ابزاري تخفيفاتي را در سيستم هاي تقسيم پذيري مجهز به مجهز به انرژي ارائه مي دهند و بيشتر سيستم هاي فوجيتسو هنگام ارائه آنها واجد شرايط براي اين تخفيف ها هستند.

برای همه این دلایل ، ابتدا برای ارزیابی کامل نیازهای گرمایشی و سرمایشی منزل خود با یک پیمانکار مینی اسپلیت بدون مجوز فوجیتسو تماس بگیرید. برای یافتن یک پیمانکار فوجیتسو در نزدیکی خود ، به پیمانکاران.fujitsugeneral.com بروید.

– ریک موسکوپلات ، سردبیر کمک کننده

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *