پایه ایستاده دنده

خانواده دستی

من دو چرخ دنده انعطاف پذیر را در فروشگاه سخت افزار محلی خود برای خرید پیچ ​​و خم کردن کنار هم و نگه داشتن اسکی در قفسه ماشین خود خریداری کردم. اکنون یکی را با چراغ قوه قابل حمل خود قرار می دهم تا وقتی در گوشه های تاریک کار می کنم ، آن را با زاویه مناسب تنظیم کنید. شما فقط اتصالات را خم می کنید و تا زمانی که آماده تغییر آن نباشید ، آن شکل را حفظ می کنند. قیمت آنها در حدود 5 دلار برای یک جفت است. – مایک گریم

این هک نور دیگر هندزفری را بررسی کنید.


به علاوه: 45 نکات مفید مفید
1 / 46

کراوات کیسه قهوهخانواده دستی

کراوات کیسه قهوه

کیسه های کوچک قهوه فانتزی دارای اتصالات سنگین برای نگه داشتن مواد محکم در آن هستند. اتصالات برای اطمینان از سیم پیچ های کوچک کابل برق و طناب مفید است. آنها معمولاً فقط با خلال چسب به کیف چسبانده می شوند و از بین بردن آنها بسیار ساده است.
-جو Gemmill
به علاوه: ایده های ذخیره سازی سریع و هوشمندانه آشپزخانهچوب پنبه شراب محافظ Saverخانواده دستی

چوب پنبه شراب محافظ Saver

شیرهای شراب مصنوعی برای آب بندی لوله های مقداری از گلدان عالی هستند. یک 5/16-دریل حفاری کنید. سوراخ کردن در چوب پنبه در حدود 1 در عمق. چوب پنبه کاملاً متناسب است و یک مهر و موم هرزگرد را ایجاد می کند.
سوزان کلاوزن
بعلاوه: نکاتی در مورد کولینگ

این نکات مفید درخشان را بررسی کنید:

خانواده دستیسازمان دهنده فروشگاه شش بستهخانواده دستی

سازمان دهنده فروشگاه شش بسته

کارتن های شش بسته ای برای نگهداری و حمل وسایل مانند رنگ اسپری ، روان کننده ها و گلدان مفید هستند. – جرالد فیتزبیبون
به علاوه: 51 راه درخشان برای سازماندهی گاراژ شماپیش نویس داگرخانواده دستی

پیش نویس داگر

خانه من دارای ردیف سقف گرد برای سیستم تهویه مطبوع است. در زمستان ، هوای سرد از رجیسترها می افتد. من به جای طرح پیش نویس ، من رجیسترها را با آن دسته از بشقاب های پلاستیکی شفاف که زیر گلدان های گلدان قرار داده اید ، مهر و موم کردم. من به طور موقت آنها را با محل کار با White Lightning SEASONSeal پاک کننده هوا جابجایی قابل تعویض (15 دلار) چسباندم. این سیلانت لاستیکی است که با اسلحه ای از قلاب استفاده کرده و در بهار آن را پوست می کنید.
-James Herrrenknechtیک راه حل مهمخانواده دستی

یک راه حل مهم

برای جلوگیری از کشیدن مربع روی مواد نرم و صاف وقتی می خواهم با آن علامت گذاری کنم ، ضربه های قاب وینیل را روی قاب می چسبانم. این مربع را در جایی نگه می دارد که من یک خط مداد را ترسیم می کنم. – کلی هیکس
بعلاوه: بیاموزید که چگونه کارهای هنری و دیوارپوش را مستقیم و سطح آویزان کنید.تاول شکنخانواده دستی

تاول شکن


برگ هایی را می گیرم که مثل کف و جارو جارو می زنم. من همیشه از انگشت ایندکس و انگشت شست دست پایین خود استفاده می کردم. اکنون فقط انگشت شست و انگشتان خود را در همان سمت قطب نگه می دارم. شما به همان اندازه قدرت گرفتن را دارید – بدون تاول!
-کیپ بک
به علاوه: Yard Work را با این 12 ابزار آسانتر کنیدتاپسی - نقاشی درب درب

تاپسی – نقاشی درب درب

در اینجا نحوه رنگ آمیزی درب بدون انتظار برای خشک شدن یک طرف در زیر آمده است: یک پیچ تاخیر را به مرکز لبه بالایی و دو مورد در نزدیکی گوشه های پایین بکشید. پیچ ها را روی شاخه ها تنظیم کنید ، طرف دیگر را بکشید ، بکشید و بکشید.
به علاوه: نحوه نصب یک دربسوئیچ نور درخشان

سوئیچ نور درخشان

رنگ و لعاب رنگی درخشان به معنی تاریک شدن سوئیچ نور نیست. شما می توانید رنگهای درخشان و تاریک را در فروشگاههای سخت افزار و مراکز خانگی خریداری کنید.
به علاوه: سیم کشی ها و راه ایمن و آسان را سوئیچ می کنندبرش بلندخانواده دستی

برش بلند

لوله های پی وی سی را روی دسته های قیچی هرس خود بکشید و آنها را در جای خود ببندید تا دسترسی خود را افزایش داده و شاخه های بلند و بدون نردبان را ببندید.
به علاوه: چگونه یک درخت را اصلاح کنیمتلفن سپرخانواده دستی

تلفن سپر

هنگامی که در حال نقاشی یا باغبانی هستید ، با آب بندی داخل یک کیف زیپ ، تلفن خود را تمیز و خشک نگه دارید. هنوز هم می توانید دکمه ها را از طریق کیسه درست کار کنید.
به علاوه: چگونه سیگنال تلفن همراه خود را تقویت کنید – 3 راهاندازه گیری پولیخانواده دستی

اندازه گیری پولی

صورتحساب دلار 6.14 دلار است. اما لازم نیست که آن را به خاطر بسپارید. فقط بخاطر بسپارید که یک دره حدود 6 اینچ طول دارد و همیشه یک کیف اندازه گیری تقریبی در کیف پول خود خواهید داشت.
به علاوه: نکاتی برای پس انداز پول در خانه.راهنمای پارکینگ توپ تنیسخانواده دستی

راهنمای پارکینگ توپ تنیس

اگر تاکنون فکر کرده اید که چرا یک توپ تنیس از سقف گاراژ دوست شما آویزان شده است ، این دلیل است که چرا. برای پارک کردن اتومبیل خود در هر زمان مناسب ، یک توپ تنیس را از سقف گاراژ آویزان کنید تا فقط شیشه جلو اتومبیل را لمس کند. این دقیقاً به شما نشان می دهد که در کجا باید متوقف شوید. بدون حدس و گمان!
در اینجا 11 ایده صرفه جویی در فضای گاراژ آورده شده است.کوسن های صندلی بدون لغزشخانواده دستی

کوسن های صندلی بدون لغزش


مش لاستیکی برای جلوگیری از فرش از کار کشویی روی صندلی ها نیز طراحی شده است. برای بالشتک در فضای باز در فضای باز ، این هک را امتحان کنید: IKEA Tip-Add Ties to Cushions مبلمان فضای باز.گرد و غبارخانواده دستی

گرد و غبار

قبل از سوراخ کردن یا برش دادن یک دیوار ، کیسه ای را در زیر ناحیه کار ببندید و گرد و غبار در حال افتادن را بدست آورد.
با گرد و غبار در خانه خود مشکل دارید؟ در اینجا نکاتی درباره تمیز کردن گرد و غبار خانگی وجود دارد.فلش یابخانواده دستی

فلش یاب

وقتی چیزی کوچک است و نمی توانید آن را بیابید ، چراغ ها را روشن کنید و یک چراغ قوه را بر روی زمین بدرخشید. موارد شفاف مانند لنز تماسی زرق و برق می کند. سایر اشیاء سایه ای را مشخص می کنند که مکان آنها را مشخص می کند.ضربه گیر تنهخانواده دستی

ضربه گیر تنه

چند قسمت عایق لوله یا نودل استخر را در صندوق عقب خود نگه دارید تا هم از رنگ خودرو و هم از محموله بزرگ خود محافظت نکنید.
در اینجا 19 مورد دیگر Hood Pool Noodle وجود دارد.لوسیون پیش رنگخانواده دستی

لوسیون پیش رنگ

قبل از نقاشی صورت و بازوهای خود را با لوسیون بپوشانید و لکه ها بدون زحمت شسته شوند.
در اینجا بیشتر از بهترین نکات و ترفندهای نقاشی ما آورده شده است.بدون پاکسازیخانواده دستی

بدون پاکسازی

برای رفع زخم دیواری نیازی به مسواک زدن نیست. فقط کافی است یک دستشویی قدیمی را در رنگ آغشته کرده و هنگامی که کار خود را تمام کردید آنرا دور کنید. روتختی همان بافتی را به عنوان یک غلتک رنگ می گذارد ، بنابراین تعمیر شما به زیبایی ترکیب می شود.
در اینجا ترفندهایی برای ذخیره برس های رنگی در طول شب ارائه شده است.تریلر Tarpخانواده دستی

تریلر Tarp

با استفاده از یک نوار پلاستیکی ارزان قیمت ، می توانید برگ ، شاخه یا مالچ را در حیاط خود بکشید.
به علاوه: 11 ویلچرهای استثنایی که همه چیز را انجام می دهندمیکسر اپوکسی بدون ظروفخانواده دستی

میکسر اپوکسی بدون ظروف

برای مخلوط کردن سریع و کامل اپوکسی دو قسمتی ، قطعات را در یک کیسه قرار داده و آنها را با هم ورز دهید. سوراخ کوچکی را در کیف بچسبانید تا یک ضسبنسرس مرتب باشد. در اینجا نحوه استفاده از رزین اپوکسی مانند یک حرفه ای آورده شده است.سطح تصاویر را نگه داریدخانواده دستی

سطح تصاویر را نگه دارید

چنگک مخصوص بتونه (آن مواد چسبنده برای آویزان کردن پوسترها) از کج شدن تصویر بدون آسیب رساندن به دیوارها جلوگیری می کند.
به علاوه: نحوه استفاده از سطح لیزر.قفسه های کشویی را مکیدخانواده دستی

قفسه های کشویی را مکید


یک خلاء خشک و خیس از لکه های پلاستیکی متوقف می شود. حتی بالابرها گاهی از این ترفند استفاده می کنند. اگر نیاز به افزایش مکش دارید ، در اطراف نازل را با یک دستمال مرطوب ببندید.
به علاوه: استفاده از خلاء فروشگاه برای گرد و غباریک چراغ قوه پیدا کنیدخانواده دستی

یک چراغ قوه پیدا کنید

هنگامی که برق از بین می رود ، در تاریکی برای یک چراغ قوه می گیرید ، مگر اینکه یکی از آن را با نوار تابش در تاریکی ببندید. نوار بعد از قرار گرفتن در معرض نور حدود هشت ساعت می درخشد.
بعلاوه: در اینجا هنگام راهنمایی شدید هوا ، راهنمای ما است.اتصال سیم کشی جامدخانواده دستی

اتصال سیم کشی جامد

هنگامی که آنها را به دور خود می کشید ، گره بندهای بند ناف را از هم جدا می کند. در اینجا نحوه تعمیر کابلهای فرمت آورده شده است.Remote Remoteخانواده دستی

Remote Remote

نوار قلاب و حلقه ای به کمک چسب به شما امکان می دهد کنترل های از راه دور را در زیر جدول انتهایی بچسبانید. وقتی آماده تماشای تلویزیون هستید ، آنها همیشه مفید خواهند بود اما تبلت ها را به هم نمی زنند. درباره مخفی کردن لوازم الکترونیکی خانگی و کابل در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.پنجه قلابخانواده دستی

پنجه قلاب

هر صاحب خانه باید یک وانت شفت انعطاف پذیر برای گرفتن چیزهای دور از دسترس برای نقاط سخت داشته باشد. آنها همچنین برای مهار قلاب از لکه های زهکشی عالی هستند!
به علاوه: در اینجا ترفندهای بیشتری برای نحوه قفل قفل تخلیه وجود دارد.حوله اضافیخانواده دستی

حوله اضافی

فضای کافی برای آویزان کردن حوله ها در حمام خود ندارید؟ یک میله پرده دوش اضافه کنید و فضای زیادی خواهید داشت. به علاوه حوله شما در دسترس شما آسان خواهد بود. هفت makeover حمام خیره کننده را که در یک آخر هفته انجام می شود ، بررسی کنید.توقف از دست دادن جورابخانواده دستی

توقف از دست دادن جوراب

یک نوار عایق لوله فوم را در فضای بین واشر و خشک کن یا در کنار دیوار قرار دهید. به این ترتیب جوراب ها نمی توانند داخل پرتگاه بلغزد.
در اینجا نحوه سازماندهی یک اتاق رختشویی آورده شده است.کلید انتخاب خود

کلید انتخاب خود

یک حلقه حلقه کلید دوم را در نزدیکی لبه کلید خانه خود حفاری کنید و از دیگران متمایز شود. دیگر هیچ مشکلی با کلیدهایتان در تاریکی نیست. یا سعی کنید با یکی از این سیستم های درب بدون کلید به روز کنید.رمز قفل مخفیخانواده دستی

رمز قفل مخفی

اگر در به خاطر سپردن ترکیب خود مشکلی دارید ، این را امتحان کنید: یک شماره مخفی را انتخاب کنید و آن را به هر یک از شماره های ترکیب اضافه کنید. اعداد بالاتر حاصل را روی قفل علامت بزنید. در هنگام باز کردن قفل ، کافی است شماره مخفی خود را از شماره های ذکر شده کم کنید تا ترکیب آن مشخص شود.
به علاوه: راههای ارزان قیمت برای اثبات خانه شما.قالب صفحه کلید کاملخانواده دستی

قالب صفحه کلید کامل


هنگامی که با شکاف های صفحه کلید چیزی را روی دیوار سوار می کنید ، کاغذها را روی شکافها بکشید و با مالیدن مداد یک الگوی تهیه کنید. سپس قالب خود را بر روی دیوار صاف کنید و دقیقاً می دانید که در آن پیچ ها را کجا قرار دهید.
به علاوه: چگونه قفسه ها را آویزان کنیم.بازرس گواترخانواده دستی

بازرس گواتر

زمان تمیز کردن روده ها؟ برای فهمیدن نیازی به نردبان ندارید. یک آینه دستی را به انتهای یک لوله پی وی سی وصل کنید. لوله را با زاویه 60 درجه برش دهید تا آینه منعکس کننده قسمت داخلی ناودان باشد.
در اینجا نحوه نصب گاترها آورده شده است.مواد چسبنده را گرم کنیدخانواده دستی

مواد چسبنده را گرم کنید

سشوار چسب زیر نوار یا برچسب سپر را نرم می کند و باعث می شود آنها راحت تر از بین بروند. اگر اسلحه گرمایی اختصاصی داشته باشید ، این ترفند را نیز انجام می دهد.پینکون Scooperخانواده دستی

پینکون Scooper

کاج های من در تمام تابستان مخروط ها را رها می کنند ، و پشت من نیز مانند من خسته نمی شود که همه آنها را انتخاب کنم. من یک سگ ندارم ، اما یک حرکت شبیه چمچه زرنگ به نظر می رسد بهترین دوست این مرد است! فشردن دسته به آرامی فکهایش را باز می کند ، به من این امکان را می دهد که بدون درد کمر ، مچ پا را انتخاب کنم.
– دون گرر
به علاوه: نکات آسان برای مراقبت از چمنحفاری گرد و غبار و شن و ماسه درام

حفاری گرد و غبار و شن و ماسه درام

هر وقت من منحنی های شن و ماسه داشته باشم ، یک طبل ماسه سنگی را در دستگاه مته من چاک می کنم. تنها مشکل این است که خاک اره همه جا پرواز می کند. می خواستم گرد و غبار را با خلاء مغازه ام گیر بیاورم ، بنابراین براکت را برای نگه داشتن نازل درست کردم. من دو قطعه ضخامت 3/4 اینچ از تخته فیبر با چگالی متوسط ​​(MDF) را به هم چسباندم و شکل منگنه را با اره منبرش جدا کردم. وقتی می خواهم از آن استفاده کنم ، فقط آن را به میز پرس مته می بندم. این سوراخ را به اندازه کافی بزرگ کردم ، به طوری که نوک نازل بصورت کاملاً مناسب بچسبد.
– داگ کاچمارک
در اینجا پروژه های دیگر نجاری وجود دارد.آینه و صفحه پیامخانواده دستی

آینه و صفحه پیام

خانواده من همیشه در حال حرکت هستند ، بنابراین برقراری ارتباط با یکدیگر می تواند سخت باشد. ما فکر کردیم که یک تخته سفید را در نزدیکی درب قرار دهیم تا بتوانیم پیام بنویسیم ، اما می خواستیم چیزی بهتر به دنبال داشته باشیم. بنابراین ما یک آینه تمام قد خریداری کردیم ، آن را روی آن قرار دادیم و آن را روی دیوار نصب کردیم. اکنون می توانیم روی آن را با نشانگرهای پاک کننده بنویسیم و قبل از شروع روز ، آخرین نگاه خود را به آن نشان دهیم.
– متیو کلیمنحنی های رابین هودخانواده دستی

منحنی های رابین هود

وقتی پروژه های نجاری را با منحنی می سازم ، اغلب به ردیاب منحنی خانگی قابل اعتماد خود می روم. از یک نوار ضخیم بلند و ضخیم 1/4 اینچ از چوب بدون دانه مستقیم و بدون گره با ضخامت 1/4 ساخته شده است. سوراخ سوراخ شده در یک انتهای و یک باریک V باریک بریده شده به انتهای دیگر. من رشته میسون را به انتهای سوراخ شده گره می زنم و نوار را به هر منحنی اندازه ای که می خواهم خم می کنم ، گره ای را در رشته ای که به داخل V می شکافم گره می زنم. سپس من چوب چوب تعظیم را بالای قطعه کارم نگه می دارم و منحنی را ردیابی می کنم. آن را بین پروژه ها برطرف نکنید یا اینکه دائماً تعظیم می شود.
– بروس فیلبروک
به علاوه: پروژه های نجاریپرونده توسط گریتخانواده دستی

پرونده توسط گریت


خسته از حفر کردن در کشوی پر از کاغذ سنباده و چرخاندن هر برگه برای فهمیدن این ریزه ، من این سازمان دهنده ساندویچ دستی را با استفاده از یک جعبه پرونده پلاستیکی (17 دلار در آمازون) ابداع کردم. هر پرونده حلق آویز حاوی ریزه کاری های مختلف است و من شماره زخم ها را روی زبانه ها می نویسم تا فوراً بتوانم ماسه سنگی را که به دنبالش هستم پیدا کنم. – لینت ایتیسون
نحوه ساخت کاغذ سنباده فوق العاده قوی را نیز بررسی کنید.مقوا ساورورسخانواده دستی

مقوا ساورورس

من از جعبه های دستگاه های مقوایی به عنوان شاخه های قابل جمع شدن استفاده می کنم. آنها برای بسیاری از کارهای سبک و سبک هستند. آنها قطعه های سنگین کاری مانند درب را بدون سر و صدا نگه می دارند و در عرض چند ثانیه صاف می کنند. شما می توانید آنها را با یک چاقوی ابزار برقی در ارتفاع مناسب قرار دهید. – گای لاوتار
به علاوه: نکات اره برهنه.لوله ضعیفخانواده دستی

لوله ضعیف

من و سگهایم ترتیب داریم آنها غفلت می کنند؛ من آن را برداشتم اما به جای اینکه سفرهای روزانه خود را به سطل زباله بسپارم ، این لوله ضعیف را ساختم. این فقط یک قطعه بزرگ از 4 اینچ است. درپوش PVC با پا یا زمین به داخل زمین فرو رفته است ، با یک کیسه زباله که آن را پوشانده است و یک درپوش که به راحتی در قسمت بالا قرار گرفته است. یک باند لاستیکی کیسه را در جای خود نگه می دارد و درپوش کمک می کند تا بوها در حالت خنک نگه داشته شوند. وقتی کیسه پر شد ، من فقط آن را به سطل زباله می برم و یک مورد جدید را در آبکش می گذارم.
– کلی گریسولد
به علاوه: 14 نکته تمیز کردن هر صاحب سگ یا گربه باید بدانندپمپ لوله بطری اسپری

پمپ لوله بطری اسپری

هنگام اتصال اتصالات به لوله مسی ، باید آب را از لوله خارج کنید یا لحیم کاری ذوب نشود. اما برداشتن آب از لوله‌های عمودی مشکل است. این زمانی است که نازل اسپری را از بطری پلاستیکی می گیرم. من فقط لوله پلاستیکی را به داخل لوله می چسبانم و ماشه را چند بار می کشم. کمک به داشتن یک فنجان کوچک برای شلیک آب به داخل آن است.
– دین دبلتزStir-Stick Paint Organizerخانواده دستی

Stir-Stick Paint Organizer

هنگام خرید رنگ آمیخته به رنگ ، منشی رنگ برچسب میکس را بالای قوطی می خرد. من همیشه درخواست می کنم یک برچسب اضافی برای دور چوب همزن بپوشانم. هنگامی که من با پروژه به پایان رسید ، اجازه می دهم که هم بزنید چوب خشک شود و سوراخی را در نزدیکی آن سوراخ کنید. سپس چوب و قوطی را با نام اتاقی که از رنگ استفاده کردم برچسب گذاری کردم. میله های هم بزنید نزدیک قوطی های رنگ مانده رنگ. با توجه به فرمول رنگ و همچنین با یک نمونه رنگ خشک ، من لازم نیست که هر قوطی را پایین بیاورم تا بتوانم یک روش مناسب را برای لمس کردن پیدا کنم.
– خواننده پری پارسون
در اینجا 8 نکته عالی برای نقاشی آورده شده است.نکته نشانه گذاری مرطوبخانواده دستی

نکته نشانه گذاری مرطوب

قبل از استفاده از اره مرطوب ، از مداد رنگی استفاده کنید تا خط برش را روی کاشی بکشید. بر خلاف خط قلم یا مداد ، یک نشانگر مداد رنگی پاک نمی شود و مشاهده آن در آب گل آلود آسان تر است. – مایک وینت
بعلاوه: دو راهنمای برش ضروری اره.قلاب قاب تصویر Pull-Tabخانواده دستی

قلاب قاب تصویر Pull-Tab

اگر تصاویر را حلق آویز کرده اید و از آن چوب لباسی چسبان استفاده نمی کنید ، نزدیکترین قوطی پاپ را بگیرید. زبانه کشش را به جلو و عقب خم کنید تا خاموش شود. سپس آن را به قاب تصویر خود پیچ ​​کنید. انتهای آزاد را کمی خم کنید و تصویر را آویزان کنید.
– خواننده کری تگلرنوار اشک آور

نوار اشک آور

در اینجا یک روش آسان برای پاره کردن نوار و گرفتن یک لبه شروع در همان زمان وجود دارد. به سادگی نوار را با زاویه 90 درجه روی رول بچسبانید. سپس با یک حرکت خمیده ، نوار را بر روی لبه رول بکشید. نوار اشک می ریزد ، یک برگه شروع مثلثی را ترک می کند. این با نوارهای پلاستیکی کار نمی کند. آنهایی که باید قطع شوند – کریس هنریش بعلاوه: چگونه می توان از نوار خشک استفاده کرد

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *