دعوا بر خلاف املاک مشهور

جاستین بیبر-mugshot

افراد مشهور بلیط طلایی برخی از باورنکردنی ترین قطعه املاک و مستغلات جهان را دارند. پس چه چیزی وجود دارد که در مورد آن بجنگید؟ ظاهرا زیاد! ما برخی از ظالمانه ترین اعتراضات مشهور در مورد املاک را گرد هم آورده ایم.

شما همچنین باید از این 15 خانه مشهور زشت و جدی استفاده کنید.

مادونا در مقابل همسایه کارن جورج

در سال 2009 ، همسایه مدونا کارن جورج دادخواست علیه سوپراستار را به دلیل استفاده از آپارتمان خود به عنوان یک فضای آزمایشی شکایت کرد. دادخواست دو سال به طول انجامید. جورج ادعا کرد این خواننده موسیقی را سرزنش می کند ، لگد می زند و دیوارها را لرزاند. در سال 2011 ، مادونا فضای تمرین خود را به یک استودیوی واقعی منتقل کرد.

شرط نمی دانید که این افراد مشهور واقعاً می توانند چیزهایی را ایجاد کنند.

تریسی مورگان در مقابل شرری شفرد

به نظر می رسد به اندازه کافی دیوانه وار نیست که تریسی مورگان در آپارتمان منهتن خود یک مخزن کوسه سفارشی تعلق داشته باشد ، مخزن 2700 گالنی منبع خسارت به خانه مشهور دیگری بود. در سال 2009 ، یک چراغ خراب در مخزن کوسه باعث آتش سوزی شد که سیستم آبپاش ساختمان را خاموش کرد. در یک قسمت از منظره، Sherri Shepherd گزارش داد که در نتیجه کل آپارتمان وی سیل زده است.

هالک هوگان در مقابل همسایگان

در سال 2005 ، این کشتی گیر معروف پنج مرغ ، یک خروس ، شش سگ ، یک گربه ، قفس پرنده و یک فرت را در خانه خود در بل-ایر به دست آورد. همسایگان تحت تأثیر قرار نگرفتند و ادعا كردند كه این حیوانات باعث “صدای زیاد و مكرر سر و صدای بوی غیر بهداشتی” شدند.

طرفداران زیادی هستند ، طرفداران فوق العاده ای نیز وجود دارند و سپس طرفداران زیادی وجود دارند که به بت هایشان اختصاص داده شده اند و در واقع هزاران دلار برای یادگاری خود خرج می کنند.

گوینت پالترو و کریس مارتین در مقابل همسایه

در سال 2013 ، زوج مشهور آن زمان ، گوینت پالترو و کریس مارتین ، یک دروازه 9 فوت را در مقابل خانه خود قرار دادند. این دروازه بسیار گسترده بود و بسیار بالاتر از حد مجاز قانونی 6 فوت ایستاده بود. یکی از همسایگان آنقدر عصبانی بود که شکایتی را مطرح کرد و دروازه غرغوان را چشم انداز خواند. این زوج 45 روز فرصت داشتند تا هرگونه تخلف را برطرف کنند.

بیلی کورگان در مقابل اریک دین و ربکا گایارت

در سال 2012 ، بیلی کرگان ، مرد مقدم Smashing Pumpkins ، هشدارهای بازیگر اریک دن در مورد بی ثباتی درختان در سرزمین خود را نادیده گرفت. سرانجام یكی از درختان در پشت بام دن سقوط كرد ، كه تقریباً همسر بازیگر وی ، ربکا گایارت را به قتل رساند.

به املاک جزیره کارائیب پرنس که برای حراج رفته است نگاهی بیندازید.

سیلوستر استالونه در مقابل وین اسکولی

صدای نمادین لس آنجلس داجرز ، وین اسکولی در سال 1993 از سیلوستر استالونه به دلیل رواناب آب باران از حیاط بازیگر که باعث خسارت به خانه اسکالی شده بود ، شکایت کرد. استالونه برای ترمیم خسارت مجبور به پرداخت 69000 دلار اسکالی بود.

جاستین بیبر در مقابل داکس شپرد و کریستن بل

جاستین بیبر گذشته همسایه ای دارد ، از پرتاب تخم مرغ تا سرعت در اتومبیل های اسپرت لوکس خود. در سال 2012 ، زن و شوهر مشهور Dax Shepard و Kristen Bell حتی زندگی کنار بیبر را با “زندگی در لبنان” مقایسه کردند.

این شهرهای کوچک به لطف هواداران مشتاق که به دنبال فیلمبرداری از مکانهای تلویزیونی مورد علاقه خود بودند ، روی نقشه قرار گرفتند.

هیلاری داف در مقابل دیتر آدیسون

در سال 2018 ، بازیگر زن هیلاری داف برای انفجار همسایه خود دیتر آدیسون به اینستاگرام رفت و ادعا کرد “سیگار می کشد و تمام شب علف می زند” ، عادت هایی که منجر به بوی غیرقابل تحمل شد. او همچنین گفت ، “ما می دانیم والدین شما اجاره شما را می پردازند. ما می دانیم که شما هرگز روزی در زندگی خود کار نکرده اید. باید خوب باشد. به همسایگان خود احترام بگذارید كه برای زندگی در ساختمان سخت تلاش می كنند. “

در اینجا نحوه حذف بوی بد در خانه شما آمده است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *