کابینت های چند لایه نقاشی

رنگ

رنگ آمیزی کابینت های لمینت راهی ارزان برای به روز کردن ظاهر آشپزخانه شما در مدت زمان کمی ارائه می دهد. با داشتن حداقل سرمایه گذاری مالی ، کمی وقت و مقداری روغن آرنج ، آشپزخانه شما می تواند ظاهر غنی تر و سفارشی تری داشته باشد.

12 makeover حمام شگفت انگیز DIY را ببینید.

با افزایش قیمت کابینت های سفارشی ، استفاده از لمینت ها افزایش یافته است. لایه های ملامین ، فرمیکا و چوب که به هسته های مهندسی شده اعمال می شوند ، تنوع مقرون به صرفه ای را در طراحی ایجاد می کنند ، اما وقتی نوبت به تغییر زمان می رسد ، چالش هایی را ایجاد می کنند.

خوشبختانه ، شرکت های رنگ آمیزی با فرمول هایی که رنگ آمیزی کابینت های لمینت را از غیر عملی و غیر قابل استفاده درآورد ، به چالش پاسخ داده اند. در اینجا آنچه شما باید بدانید برای دادن به کابینتهای آشپزخانه چند لایه خود از ظاهر دلخواه آنها است.

بهترین راهنمایی های ما برای نقاشی تقریباً در هر چیزی.

چگونه می توان بدون کنده کاری کابینت های چند لایه را رنگ کرد؟

به طور خلاصه ، شما نمی توانید. ماسه زدن سطوح ورقه ورقه شده برای بهم ریختن سطح و فراهم آوردن سطحی برای چسباندن آغازگر ، یک مرحله مهم در روند کار است. اما ابتدا درها ، کشوها و سخت افزار را بردارید. سپس ، به مرور کابینت ها بپردازید و نقاطی را که لمینیت در آن سست می شود ، ترمیم کنید. عدم چسبندگی کار جدید رنگ شما را با عجله خراب می کند. برای چسباندن لمینت در مقابل هسته از چسب چوبی با کیفیت و گیره یا وزن استفاده کنید.

بعد از پاک کردن کامل هرگونه چربی ، سنگ زنی یا تمیز کننده از سطح کابینت ها با تمیز کننده / دمنوش کننده لمینیت مناسب (تری سدیم فسفات ، یا یک جایگزین TSP ، اما دستورالعمل ها را با دقت دنبال کنید) ، براق را از ورقه ورقه ورقه شده با کاغذ دیواری 180 گرمی بردارید. . لمس نازک ترین لمس ترین بخش از کل این فرآیند است. به اندازه کاغذ نازک است. شما باید سطح را سفت و سخت کنید ، اما باید مراقب باشید تا از ماسه زدن در لمینیت جلوگیری شود. فشار نور با یک سنباده مداری به این زیبایی می رسد – فقط فشار را تماشا کنید و از عبور بیش از حد بیش از یک نقطه خودداری کنید.

نحوه از بین بردن لکه های ثابت مارکر روی لمینت.

پس از شن و ماسه ، مطمئن شوید که همه گرد و غبار از سطح خارج می شود. سطح را با خلاء فروشگاه مسواک بزنید و سپس آن را با یک پارچه قلاب پاک کنید.

انتخاب بهترین آستر و رنگ برای کابینت های چند لایه

با آماده سازی سطح ، زمان آن رسیده که رنگ خود را انتخاب کنید. اگرچه انتخاب مراقبت از شلوار بالا ، انتخاب آراسته مناسب ، بیشتر از رنگ بالای کابینت های لمینت را تحت تأثیر قرار می دهد. تقریباً هر مارک در حال حاضر محصولی با چسبندگی بالا در خط خود دارد. مارک معتبری را انتخاب کنید که احساس راحتی کنید.

چسبندگی کیلز

زینزر باندز

آشپزخانه بهر ، حمام و تریم

باند شدید شروین-ویلیامز

آغازگر و مهر و موم سازی والسپار

بنیامین مور مهر و موم

برای کت برتر ، سه مورد در نظر گرفته شده است. ابتدا ، روكش باید با آغازگر مورد استفاده سازگار باشد. برچسب آغازگر را به دقت بخوانید تا مشخص شود که آیا باید از رنگ آکریلیک یا روغن مبتنی بر روغن استفاده شود. دوم ، یک روکش مینا را انتخاب کنید که در مقابل کابینت های آشپزخانه سوءاستفاده قرار بگیرد ، ترجیحا رنگی با روغن باشد که کمی سخت تر شود و کمی نرم تر شود. آخر اینکه ، یک پایان با کمی درخشش غنای رنگ را تقویت می کند ، اما از براق شدن براق خودداری کنید یا هر نقصی از خود نشان دهد. به طور معمول ، یک پایان ساتن بهترین شرط بندی شماست.

نکات شگفت آور برای نقاشی کابینت آشپزخانه.

کار را تمام کنید

آغازگر را بمالید و بگذارید کاملاً خشک شود. این اغلب به معنای طولانی تر از چیزی است که معمولاً برای انتظار استفاده می کنید. سطوح براق به زمان بیشتری برای چسبندگی احتیاج دارد و حرکت خیلی سریع می تواند شما را وادار به پشتیبان گیری از اصلاح رنگ پوست کنده یا پوسته پوسته کند. پس از خشک شدن ، آن را به آرامی ماسه کنید تا آستر را صاف کنید. با استفاده از قلم مو قلم مو را به دقت خلاء کرده و سپس با یک دستمال قلاب پاک کنید. برای انتخاب رنگ و سطح مهارت ، دو لایه روکش را با استفاده از بهترین کاربرد دهنده (برس ، غلتک ، سمپاش) بکار ببرید. زمان خشک کردن اضافی بین کت ها را مجاز کنید و یک تمیز کردن ملایم را با یک تمیز کردن کامل درج کنید. اگر هفته قبل می توانید کت نهایی را به مدت کافی برای درمان اختصاص دهید ، قبل از مونتاژ و قرار دادن کابینت ها برای پوشیدن و پارگی روزمره.

با آماده سازی مناسب ، انتخاب رنگ و صبر ، می توانید کابینت های لمینت خود را به عنوان یک آشپزخانه زیبا و رو به جلو تبدیل کنید.

نمونه هایی از لمینت را بصورت رایگان پیدا کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *