راهنمای خرید ناهارخوری پتیو راهنمای خرید

مجموعه ناهار خوری پاسیواز طریق amazon.com

اگر شما آماده اضافه کردن یک اتاق ناهار خوری پاسیو به فضای زندگی در فضای باز خود هستید ، ما می توانیم به شما کمک کنیم یک مورد مناسب برای سبک زندگی خود را پیدا کنید. این راهنمای خرید مجموعه ناهار خوری پاسیو به شما کمک می کند تا به سوالات شما پاسخ داده شود ، بنابراین می توانید سالن غذاخوری پاسیو را که سالها دوستش دارید انتخاب کنید. آن مهمانی شام در فضای باز با دوستان و خانواده که شما در حال آمدن هستید بهانه ای مناسب برای شروع است!

این که آیا شما به دنبال طراحی یک پاسیوی با سنگفرش ، آجر یا بتن ریخته شده هستید ، در اینجا 15 طرح پاسیوی عالی برای الهام بخشیدن به شما قرار داده شده است.

چه میز ناهار خوری پاسیو باید اندازه بگیرم؟

مجموعه های ناهار خوری پاسیو در شکل ها ، اندازه ها ، مواد و رنگ های مختلفی وجود دارد. اندازه یک عامل بزرگ است که باید مورد توجه قرار گیرد. اگر یک بالکن کوچک بالکن دارید ، مجموعه ای از bistro بهترین شرط بندی شماست. ما عاشق این مجموعه بیسترو سه تخته در فضای باز هستیم. اگر فضای کافی دارید و قصد دارید یک میز شام بزرگ را با دوستان و خانواده خود برگزار کنید ، بزرگترین مجموعه ناهار خوری پاسیو را انتخاب کنید که متناسب با فضای زندگی در فضای باز شما باشد. اطمینان حاصل کنید که مطمئن شوید که پاهای صندلی حتی در صورت بیرون آمدن از میز ، هنوز هم روی سطح پاسیو قرار خواهد گرفت. ما عاشق این ست شیک با 10 صندلی هستیم.

برای اضافه کردن مقداری سایه به فضای داخلی حیاط خلوت خانه خود ، یک سوراخ سوراخ بسازید

چه سبکی برای اتاق ناهارخوری مناسب برای من مناسب است؟

هرچه سبک شما باشد ، یک اتاق غذاخوری پاسیو برای شما وجود دارد. شاید فضای فضای باز شما دارای یک دیدنی مدرن و اسکاندیناوی باشد. در این صورت ، این مجموعه ناهار خوری پاسیو زیبا با 8 صندلی سطل (که در اینجا نشان داده شده است) انتخاب عالی برای اکالیپتوس پاسیو است. اگر به دنبال چیزی سنتی تر هستید ، این مجموعه پاسیوی ظاهری فرفورژه باید مورد توجه قرار گیرد.

چه نوع مجموعه غذاخوری در فضای باز برای پاسیوی من مناسب است؟

بهترین شکل مجموعه اتاق ناهار خوری پاسیو برای شما همان فضایی است که فضای موجود را متناسب می کند و جایی برای سایر مبلمان پاسیوی ، کوره و لوازم جانبی شما باقی می گذارد. به یاد داشته باشید که اندازه گیری های خود را انجام داده و آنها را در تلفن خود یادداشت کنید تا هنگام خرید حضوری یا آنلاین ، آنها را در دسترس داشته باشید.

اگر به دنبال یک تجربه ناهار خوری معمولی هستید ، چیزی بخوبی برای مکالمات و جشن ها خوب است. اگر می خواهید مجالس شام حماسی برگزار کنید ، یک میز طولانی و مستطیل شکل است.

این 12 قطعه باورنکردنی از مبلمان فضای باز DIY را بررسی کنید.

بهترین مارک های مبلمان فضای باز کدامند؟

مارک های بسیاری وجود دارد که از زمان پذیرایی مجموعه های ناهار خوری پاسیو انتخاب کنید ، اما همه آنها به طور برابر ایجاد نشده اند! مکان عالی برای شروع ، دسته بندی “بهترین فروشندگان” در آمازون است ، زیرا ورودی خریداران باعث می شود این مجموعه ها بهترین گزینه را بدست آورند.

چه ماده ای برای من مناسب است؟

مواد زیادی برای مجموعه های ناهار خوری پاسیو موجود است ، از جمله: آلومینیوم ، آلومینیوم چدن ، آهن فرفورژه ، حصیری و چوب خیزران ، پلاستیک بازیافتی و چوب طبیعی مانند چوب ساج و اقاقیا. مواد مناسب برای شما به سبک و مکان شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر شما در منطقه ای بادی زندگی می کنید ، سنگین بودن مجموعه ناهار خوری پتوی فرفورژه ایده آل است. اگر در آب و هوای بسیار مرطوب زندگی می کنید و چوب می خواهید ، یک مجموعه ناهار خوری پکیج ساج ، که در برابر قالب ، پوسیدگی و حشرات مقاومت می کند ، بهترین است.

مجموعه های ناهار خوری پاسیو آلومینیومی به خوبی در برابر آسیب زنگ و رطوبت مقاومت می کنند. ”اطمینان حاصل کنید که مجموعه ها از روکش پودری برای جلوگیری از زنگ زدگی هستند ، اما مراقب خش روی سطح باشید – آنها زنگ می زنند. (اگر این اتفاق بیفتد ، بلافاصله منطقه را ماسه بزنید و از رنگ لمسی استفاده کنید.) “یادداشت الیزابت مایو ، الف امروز نشان دهنده سبک و نویسنده تلنگر! برای تزئین. “مجموعه های استیل ضد زنگ یا پودر با دوام ، با قیمت متوسط ​​و مراقبت از آن آسان است.”

پارچه رزینی یکی دیگر از مواد ماندگار و مقاوم در برابر آب و هوا است. پلاستیک بازیافتی یک برنده واضح است ، زیرا در برابر رطوبت ، پوسیدگی و ترک خوردگی مقاوم است. همچنین در برابر آب نمک و لکه ها مقاومت می کند و همچنین محو می شود. فولاد و آهن فرفروش ماندگار و گران قیمت هستند.

مایو می گوید: “یک نکته را بخاطر بسپار: یک میز شیشه ای روی هر میز فلزی برای ایمنی باید شیشه باشد.”

این کاشت پاسیو DIY بالا می برد علاوه بر یک پاسیوی بزرگ و باز ، علاوه بر این باعث ایجاد رنگ و لعاب رنگ می شود.

کوسن های مناسب برای مجموعه های ناهار خوری پاسیو چیست؟

مایو پیشنهاد می کند کوسن ها و بالش های ساخته شده با فوم پلی اورتان را انتخاب کنید. او می گوید: “برخلاف بالشتک های پر از پلی استر ، [آنها] اجازه می دهند آب به معنای واقعی کلمه از درون آنها جاری شود.” همچنین اطمینان حاصل کنید که بالشتکها و بالشها در پارچه های اکریلیک با محلول پوشانده شده اند. این پارچه ها رنگ و الگوی متنوعی دارند و از رطوبت ، کپک و محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می شوند ، بنابراین محو نمی شوند. “

اگر به دنبال اضافه کردن گودال آتش به فضای خود هستید ، این 12 ایده عالی در مورد حیاط خلوت حیاط خلوت را بررسی کنید.

مجموعه ای از تخته سه تکه پستی موجود در آمازون را خریداری کنید.

ست پاسیو شیک با 10 صندلی را هم اکنون در آمازون بخرید.

مجموعه ناهار خوری پاسیو اکالیپتوس با 8 صندلی را هم اکنون در آمازون بخرید (در اینجا نشان داده شده است).

مجموعه سنتی پاسیوی آهن فرفورژه را اکنون در آمازون بخرید.

یک میز ناهار خوری پاسی معمولی ، میز گرد را هم اکنون در آمازون بخرید.

یک میز ناهار خوری سنتی با میز مستطیل شکل که هم اکنون در آمازون خریداری شده است را بخرید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *