آماده سازی یک عرشه قدیمی تر برای رنگ آمیزی مجدد


تهیه یک عرشه برای پذیرش لکه جدید دشوار نیست زیرا دستگاه های تمیز کننده و تمیز کننده های مایع بیشتر کارها را انجام می دهند. با این حال ، این یک قدم است که برخی از DIY میانبرها را می گیرند و این یک اشتباه بزرگ است. اگر نتوانید تمام پایه قدیمی آب / آکریلیک را از بین ببرید ، پایان اولیه زود خراب می شود. همین مورد در مورد میانبرهای مرحله تمیز کردن / خنثی سازی نیز صدق می کند. پاک کننده چوب نوار چوب را خنثی می کند ، خاک را از بین می برد ، چوب را روشن تر می کند و منافذ چوب را باز می کند تا بتواند لکه جدید را با سرعت بیشتری جذب کند. آماده کردن عرشه به درستی برای دستیابی به یک برنامه یکنواخت که نفوذ می کند ، چسبیده به خوبی ، دفع آب ، محافظت در برابر آسیب آفتاب و طولانی ترین طول عمر بسیار مهم است. در اینجا نحوه تهیه عرشه خود را برای رنگ آمیزی آورده شده است.

پایان آب / آکریلیک را خاموش کنید

گیاهان را در اطراف عرشه خود با پارچه قطره ای پارچه ای یا تارهای با رنگ روشن محافظت کنید (واضح نیست که روکش چند لایه ای روشن است) “اثر گلخانه ای” گیاهان شما را سرخ می کند ، به خصوص اگر خورشید در خارج باشد. سپس با استفاده از شیلنگ باغ خود ، سایدینگ کنار عرشه را مرطوب کنید. سطوح مرطوب احتمالاً در اثر پاشیده شدن محصولات سلب نشده آسیب دیده است. با استفاده از جارو فشار یا دمنده برگ ، تمام بقایای عرشه شل را تمیز کنید.

حتماً از لباس محافظ مناسب از جمله محافظ چشم و دستکشهای مقاوم در برابر اسید استفاده کرده اید. لرزش Behr Wood Stain & Finish Stripper® و آن را درون یک سینی رنگ بریزید. با کار در بخش های کوچک ، با استفاده از ½-in یا ¾-in روی یک پوشش ضخیم رول کنید. غلتک nap و قطب پسوند. هر نواری را که ممکن است بر روی مناطقی که برای سلب کردن در نظر گرفته نشده اند ، پاشیده بشویید. بگذارید نوار راه راه برای مدت زمان 15 تا 45 دقیقه در چوب مستقر شود. اگر استریپ در این مدت شروع به خشک شدن کرد ، مجدداً آن را با آب مرطوب کنید. سپس تخته ها را با یک جارو سفت و محکم خرد کنید. اگر لایه های ضخیمی از لکه دارید ، می توانید با خراشیدن کف مانده با کفگیر کف کار را سرعت بخشید. اگر اینگونه باشد ، احتمالاً مجبور خواهید بود كه در مرحله شستشو دوباره از نوارهای بیشتری استفاده كنید. نوار راه راه را بشویید و با استفاده از یک جریان سفت از نازل شیلنگ باغ یا یک واشر فشار به پایین ترین حالت ، لکه را شل کنید. واشر فشار کار را ایجاد می کند خیلی آسان تر. اگر فقط شلنگ باغ دارید ، باید شستشوی بیشتری انجام دهید.

بگذارید عرشه خشک شود و مناطقی که نیاز به درمان اضافی دارند آشکار باشد. روال سایش / شستشو را در آن نقاط تکرار کنید.

اگر بعد از چند دور سلب کردن هنوز تکه هایی از لکه دارید ، آنها را با یک ساندرس مداری تصادفی ماسه بزنید. اکنون آماده هستید تا عرشه را تمیز و خنثی کنید. یا اینکه یک شرکت حرفه ای در زمینه کف سازی استخدام کنید تا کل عرشه را ماسه بکشد.

عرشه را تمیز و خنثی کنید

عرشه را با استفاده از آن تمیز کنید پاک کننده چوب همه به یک در حق بیمه Behrhr. یک محلول 50/50 آب و تمیز کننده را برای چوب معقول تمیز مخلوط کنید ، یا از پاک کننده با مقاومت کامل برای تخته های بسیار مرطوب استفاده کنید. با یک منطقه کوچک آزمایش کنید تا مشخص کنید کدام یک از بهترین هاست. چوب را با شیلنگ باغ خود مرطوب کنید و با استفاده از پاشش پمپ ، یک پوشش لیبرال تمیز کننده را بمالید. بگذارید پاک کننده به مدت 10 تا 15 دقیقه بنشیند. قبل از شستن با یک جارو سفت و سخت. سپس کل عرشه را بشویید و بگذارید خشک شود.

عرشه را به راحتی با یک پد شن و ماسه خشک و صفحه نمایش شن و ماسه 150 گرمی ماسه بزنید. این همه الیاف چوبی بلند شده را خراب می کند و به مراتب نرم تر عمل می کند. گرد و غبار شن را با دمنده برگ منفجر کنید و آماده لکه دار شدن هستید!

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *