سؤالاتی که باید پیش از فروش خانه خود از خود بپرسید

نشسته

فروش خانه شما کار بزرگی است. نه تنها در حال جابجایی خانواده و وسایل خود هستید ، بلکه باید همزمان به دنبال یک خانه جدید باشید. با فکر کردن و در نظر گرفتن موارد بسیاری ، به راحتی می توان توپ را در جایی پرتاب کرد. بنابراین ، برای اینکه در هنگام فروش خانه خود در مسیر صحیح خود قرار بگیرید ، پنج سوال زیر را در نظر بگیرید.

آیا به یک املاک و مستغلات نیاز دارم؟

مگر اینکه تجربه فروش خانه داشته باشید و از زبانه های املاک و مستغلات خبره باشید ، استخدام یک نماینده املاک و مستغلات و خوشبختانه با پرداخت کمیسیون آنها تقریباً همیشه از یک تن سردرد جلوگیری می شود. هنگام فروش خانه خود ، یک نماینده به شما توصیه می کند که چگونه املاک را برای فروش آماده کنید. آنها همچنین مواردی مانند تبلیغات ، پیدا کردن خریداران بالقوه ، قیمت گذاری ، نشان دادن و تمام این مدارک را کنترل می کنند. آنها به عنوان یک واسطه بین شما و خریدار بالقوه عمل می کنند که اغلب درگیری هایی که ممکن است در جریان مذاکرات قرارداد بوجود بیایند را نرم می کنند. عامل مناسب در طی آنچه می تواند یک معامله عاطفی باشد بهترین دوست شما می شود.

گزارش روندهای مسکن مصرف کننده Zillow Group 2018 می گوید که 31٪ مالکان خانه نماینده خود را از طریق مراجعه مراجعه می کنند. بنابراین ، از دوستان و همکاران خود بپرسید که آنها از چه کسانی استفاده کرده اند و تجربه آنها چیست؟ و ، قبل از ورود به خط نقطه ، به دنبال علائم هشدار دهنده در مورد استخدام عامل اشتباه باشید. (اگر اعضای خانواده یا دوستان نزدیکی دارید ، قبل از این که متعهد شوید با آنها همکاری کنید تا خانه شما را بفروشند ، با دقت فکر کنید. مطمئن باشید که در صورت عدم موفقیت فروش ، روابط شخصی شما به خطر نمی افتد.

چه مواردی باید در خانه بماند؟

تصمیم گیری درباره آنچه در خانه می ماند و برای برخی از آنها چه می گذرد ، می تواند دشوار باشد. آیا آن وسایل آشپزخانه ای که شما آنها را دوست دارید به اندازه کافی برای خریداران بالقوه جذاب است که ممکن است ارزش خانه را افزایش دهند؟ اگر چنین است ، آنها را با خانه بفروشید و همین مدل ها را برای خانه جدید خود خریداری کنید. آیا خریداران درمان پنجره اتاق خواب شما را دوست ندارند؟ مگر اینکه کاملاً مطمئن باشید که قادر خواهید بود دوباره از آنها استفاده کنید ، حسن نیت ایجاد کنید و به آنها اجازه دهید تا در خانه بمانند.

اگر عجله ای برای فروش دارید ، چند کار وجود دارد که می توانید برای سرعت بخشیدن به روند انجام دهید ..

از چه چیزی باید خلاص شوید؟

همه چیز شخصی بدون شوخی. وقتی مشتری بالقوه از خانه شما دیدن می کند ، می خواهد بتواند خود را در آنجا زندگی کند. بدیهی است که این اتفاق نمی افتد. اما همچنین سخت است که عکس های خانوادگی و سوغاتی های شما از سراسر جهان در نمای ساده قرار بگیرند. همچنین هوشمندانه است مواردی را که افکار سیاسی و مذهب شما را آشکار می کند ، کنار بگذارید و مواردی را که فاش کننده سرگرمی های شما است ، مانند مجموعه اسلحه ، کنار بگذارید.

بنابراین ، قبل از اینکه خانه خود را فهرست کنید ، زمان زیادی را دراختیار بگذارید. کمد و کشوها را پاک کنید و از آنچه نمی خواهید جابجا شوید ، دور بیندازید. ماری کوندو ، کارشناس سازمان می گوید که از خود بپرسید که آیا چیزی شما را خوشحال می کند؟ اگر نمی توانید بله ، بگویید.

همچنین وسایل شخصی را که برای زندگی روزمره ضروری نیستند ، بسته بندی کنید. شما ممکن است اجاره یک واحد ذخیره سازی را برای نگهداشتن امور در خارج از سایت در نظر بگیرید تا خانه بفروشد. هرچند سوار نشوید. خانه های خالی نیز به سختی می فروشند. مبلمان موجود ، ایده هایی را در مورد اندازه اتاق به خریداران می بخشد. و چند راحتی موجودات باعث می شود خانه شما بیشتر شبیه خانه شود.

چه چیزهایی باید پاشیده یا تعمیر شوند؟

با یک چشم بحرانی در خانه خود قدم بزنید. به دنبال کثیفی در اطراف سوئیچ های نوری ، لامپ های سوخته یا لنگ های شکسته باشید. پروژه هایی را که شروع کرده اید ، تمام کنید اما هنوز به پایان نرسیده اید. نقاشی را در نظر بگیرید. خریداران بالقوه ممکن است از دیوار لهجه نارنجی شما در اتاق غذاخوری قدردانی نکنند. مطابق با تجزیه و تحلیل رنگی Zillow’s 2018 ، خانه های رنگ شده در بعضی از رنگ ها با قیمتی بالاتر از سایرین به فروش می رسند.

هنگام فروش خانه خود بویایی نیز مهم هستند. به بینی خود تکیه نکنید ، زیرا شما به نحوه بوی خانه خود عادت کرده اید. برای اینکه دریابید که چه چیزی در خانه شما بوقلمون ایجاد می کند ، از یک دوست یا همسایه سؤال کنید که آیا آنها می توانند بو ، گربه یا دود سیگار را بوجود آورند. اگر آنها بله می گویند ، مقصرها – سطل زباله ، جعبه بستر ، توالت ، زباله یا ماشین ظرفشویی را تمیز کنید – آنها را تمیز نگه دارید.

برای ادامه کار به چه اسنادی نیاز دارم؟

هنگامی که خانه خود را می فروشید ، به شما کمک می کند تا مستنداتی در دسترس باشد. مقالاتی که به سؤالات خریداران آینده پاسخ خواهند داد عبارتند از آنچه شما می خواهید ، مانند قبض ابزارهای فعلی ، میثاق انجمن انجمن مالکان شما و یک نسخه از بررسی زمین شما. خریداران همچنین می خواهند در مورد مالیات بر املاک بدانند بنابراین نگه داشتن یک سند مالیاتی در پوشه شما نیز کمک می کند. هر کاری که می توانید انجام دهید برای نشان دادن خریدار مورد نظر برای همکاری و همکاری به نماینده شما در فروش خانه شما کمک می کند.

اکنون که می دانید قبل از فروش کارهایی که باید انجام دهید وجود دارد ، در اینجا 35 کار وجود دارد که قطعاً نباید آنها را انجام دهید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *