پروژه خواننده: مجموعه بازی حیاط خلوت F-14

این پروژه در ابتدا به ارسال شد خانواده دستی توسط خواننده تام گورول ، که از زمان درگذشت. توضیحات زیر نشان می دهد که مجموعه بازی F-14 چه کار واقعی از عشق برای نوه تام ، که می خواهد هنگام بزرگ شدن خلبان جت شود ، بود.

مجموعه بازی f-14 به پایان رسید

وی گفت: “نوه من ساله من هر روز که می خواست به آنجا و از آنجا به یک مرکز آموزش خلبانی در نزدیکی ، جت گشت ها را از بالای سر مشاهده می کرد. او عاشق هواپیما است و به من گفت که روزی می خواهد خلبان جت باشد. پس از بحث در مورد آن با دختر و شوهرش ، تصمیم گرفتم او را برای ساختن هواپیمای جت بسازم ، جایی که او می تواند در مورد هواپیماها و چیزهای دیگر بیاموزد. او همچنین می توانست خیال خود را به هر جایی که می خواست برود ، ببرد و بداند که پدربزرگش به اندازه کافی او را دوست داشت تا چیزی خاص برای او بسازد.

مجموعه بازی F-14

مجموعه بازی F-14 پوشانده شده است

بازی f-14 مجموعه پدربزرگ را با نوه تنظیم کرد

ما با ساختن یک سکوی شروع ، به مجموعه بازیهای حیاط خلوت موجود ، در حدود 7 فوت از سطح زمین (می توانید به آن وصل نشده باشید) میمون های مجموعه بازی را شروع کردیم. ارتفاع باعث می شود هوایی نسبت به قرار گرفتن در سطح زمین داشته باشید. ما اولین بار قاب چوب هواپیما ساخته شده از 5/8-in را ساختیم. تخته سه لا ، 2x4s ، و نوارهایی از 1/4 x 2-in. کاج. او هر روز از مدرسه به خانه می آمد و مستقیماً به حیاط خلوت می رفت تا پیشرفت را ببیند و ورودی خود را تأمین کند. تمام چوب های به کار رفته در این پروژه کاج تحت فشار است.

سایبان از 1/8 اینچ ساخته شده است. lexan برش داده و بر روی قاب چوبی پیچ می کند و روی لولا باز و بسته می شود. سایبان همچنین برای ایمن نگه داشتن این هواپیما در هنگام استفاده از هواپیما دارای قفل است. این هواپیما دو نفره است ، از آنجا که او می خواست یک ناو F-14 Tomcat را داشته باشد. برای کاستن هزینه های موادم ، از پیستون های توالت برای جوی ها استفاده کردم و یک دستگیره را با دکمه های لاستیکی از بطری های شوینده Era و سوئیچ های مخصوص اسلحه و موشک اضافه کردم. همچنین ، صفحه نمایش ابزار با سوئیچ ها ، شماره گیری ها ، گازسنج ها (تصاویر از دستگاه های اندازه گیری شده از ابزارهای اویونیک مانند سوخت ، ارتفاع سنج ، افق مصنوعی ، سرعت هوا ، ساعت ، قطب نما ، رادیو با فرکانس های دیجیتال ، رادار و غیره پوشانده شده است. همگی بارگیری شده از تامین کنندگان) وب سایت ها)

داخلی بازی F-14

پاک کردن مجموعه بازی های F-14

نوه داخل مجموعه بازی F-14

دستگیره های کار از کلاه های پلاستیکی بطری پلاستیک گرفته تا پوشش های دئودورانت تا کلاه های سیم کشی پلاستیکی متفاوت هستند. چراغ های کوچک قرمز قرمز در کنار بسیاری از سوئیچ ها و گاج ها نصب شده اند. ترمزها و کنترل های aileron از 3/4 اینچ ساخته شده اند. لوله برنامه و 1 در. تکه های کاج با وزن سرب کوچک برای نگه داشتن پدال های پا. آنها برای شبیه سازی کنترل آیرون ها و نوک جلو و عقب مانند کنترل های ترمز واقعی هواپیما می چرخند.

خلبان کنترل دریچه گاز و پسران در سمت چپ صندلی خود را دارد و صندلی خروج و قلاب دم آزاد دسته های بهاری در قسمت سمت راست صندلی را آزاد می کند. صندلی عقب برای افسر رهگیری رادار دارای صفحه راداری است ، همچنین می توانید از منطقه دالاس ، تگزاس ، منطقه به همراه مجموعه سوئیچ ها ، گیج ها ، دستگیره ها ، شماره گیری ها ، کنترل پا و جوی استیک خود را بارگیری کنید. این موشک ها از لوله های PVC ، نکات چوبی و تخته های دیواری برای ns ساخته شده اند.

کنترل جلوی مجموعه بازی f-14

نوه ها در مجموعه بازی F-14 می چرخند

خلبان جت شایان ستایش توسط مجموعه بازی F-14

این هواپیما با روکش پلاستیکی قابل استفاده برش خورده پوشانده شده است ، که معمولاً برای دیوارهای دوش استفاده می شود. خدمه می توانند از طریق یک سایبان باز یا از قسمت جلوی پایین هواپیما یا از قسمت عقب آن از طریق مجموعه بازی وارد هواپیما شوند.

خلبان جوان ما همچنین یک کت و شلوار چسبان و کلاه ایمنی که یک کلاه ایمنی موتورسواری قدیمی است ، پوشیده و درست مثل یک خلبان واقعی با علامت تماس خود روی آن نقاشی می کند. او در حال حاضر در حال یادگیری چگونگی برقراری ارتباط صحیح با برج کنترل و چگونگی انجام یک برنامه شغلی است تا مادر و پدرش همیشه بدانند که او به کجا خاموش است و چه موقع ممکن است انتظار بازگشت او را داشته باشند. او مشتاق و خوشحال است که خواهر کوچک خود ، خانواده و دوستانش (بزرگسالان) را نیز برای تفریح ​​و سرگرمی به همراه خود سوار می کند – به هر مقصدی که دوست دارد سوار می شود. “- Tom Gurule

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *