پروژه خواننده: دوش در فضای باز DIY

به نوعی ، به رغم خودم ، من خیلی زود 30 سال تبدیل به موهوم شدم. عدم رضایت همیشگی من از هرگونه “سرگرم کننده” در بین فرزندان تقریباً نوجوان من به یک شوخی در حال تبدیل شده است. لوله های ماست؟ شلخته. رانندگی؟ تنبل. پستان های گربه ویروسی؟ فقط نه به گفته آنها ، اگر من مراقب نباشم ، طی چند دهه ، من غذای نوه های آینده خود را تغذیه خواهم کرد و آنها را مجبور می کنم چوب های سفید را در تمام روز تحریک کنند.

اما شش سال پیش ، در تعطیلات خانوادگی به Harbor Country در جنوب غربی میشیگان ، احساس تحقیر کردم حتی اگر نتوانستم مقاومت کنم. بعد از یک روز طولانی در ساحل ، اجساد خسته و خاموش خود را به سمت کلبه دریاچه میشیگان اجاره شده خود می کشانیم و ماسه های موهای خود را در حمام در فضای باز کلبه می شستیم. این کار روزانه را به یک هنر حیاط خلوت بالا می برد ، و من بقیه تعطیلات خود را صرف خوابیدن راه هایی برای ساخت یک خانه برگشتم.

با تشکر از 100 فوت شیلنگ باغ ، مقداری سرو قرمز معطر و یک بخاری کوچک آب تقاضا ، اکنون موهایم را در صبح موهایم را به یک کرای پرندگان شکم می زنم در حالی که بخار من را کف می کند. این برای من و همسایگی محاصره شده من در مرکز ایندیانا بسیار عجیب است. اما دوش در فضای باز من همچنین دارای مزایای عملی است که باعث می شود آن را بیش از یک آبگرم حیاط خلوت برای پدرهای حومه فرسوده تبدیل کنید. این همچنین راه حل مناسب در فضای باز برای بچه های گل آلود و سگ های بو است. و وقتی همسرتان نعمت پس انداز DIY نبوغ شما را می بیند ، آنها هرگز شما را بیشتر دوست ندارند.

غرفه خرس گایلورد

دیوارهای سدر معطر و یک درب باز نیمه بسته من را دعوت می کند تا تجملاتی در لوکس بودن یک حمام در فضای باز خصوصی داشته باشم. غرفه جادار 5 فوت x 7 فوت ، احساس باز بودن را ایجاد می کند و فضای زیادی را برای باز کردن اتاق پس از یک روز طولانی فراهم می کند. همراه با دوش های دوقلوی ، بدن های مختلفی را نیز در خود جای داده است ، و این کار را برای شستن بچه های کثیف ، حمام کردن سگ های بوقلمون و پایان دادن به شب های عاشقانه مناسب می کند.

دوشخرس گایلورد

کابین دوش ، دوش چشمی را به تجربه حمام آفتابی در فضای باز اضافه می کند. من از لوله های مس انعطاف پذیر 1/2 اینچی استفاده کردم تا نمای آلی قوس ها را ایجاد کنم و لوله های مسی را با لنگرهای زنگ مس به قاب غرفه وصل کردم. به تدریج ، لوله های مسی در حال بدست آوردن یک پتینه شگفت انگیز هستند که مانند پیشروی خزه روی قاب سدر ، دوش را با چشم انداز ذوب می کند.

قبلاً لوله های مسی را عرق نکرده اید؟ مشکلی نیست در اینجا چگونگی روی لوله های مس عرق از Family Handyman آورده شده است.

بارانخرس گایلورد

دامن گلبرگهای خرچنگ سقوط شده طرح کلی آبشارهای بارانی سر باران را نشان می دهد در حالی که نیمکت سرو مانند یک بیرون آمدن صخره ای در پس زمینه مخلوط می شود. آب گرمکن پروپان بدون تانک ، که بر روی دیوار خارجی نصب شده است (آن را در آن تصویر اول ، در سمت راست ببینید) و توسط یک شلنگ باغ ساده تغذیه می شود ، به من اجازه می دهد تا از اولین گلهای بهاری و آخرین برگهای پاییز لذت ببرم ، همه در حالی که پشت گوشم می مالید. دوش با بخار هرگز به اندازه هوای سرد صبح احساس خوبی نمی کند.

شنخرس گایلورد

چاه خشک ماسه ای دارای ظرافت ساده عملکرد است. چاه خشک که برای جمع آوری رواناب و یا چشمه خاکستری استفاده می شود ، باعث جلوگیری از جمع شدن آب در اطراف پایه دوش با تسهیل زهکشی می شود. ماسه خرد شده (4/4 اینچ یا بزرگتر) به هدایت آب در اعماق خاک کمک می کند ، جایی که توسط لایه های طبیعی خاک ماسه ، خاک و سنگ فیلتر و تصفیه می شود. با مشخصات کدهای ساختمان محلی خود در مورد مشخصات مربوط به کار با آبهای خاکستری ، بررسی کنید. چاه خشک من را به عمق 3 فوت حفر کردم و آن را با پارچه چشم انداز چیدم.

خانواده هندیn اطلاعات خوبی در مورد کار با پارچه چشم انداز و بهبود زهکشی دارد.

قاب خرس گایلورد

پست های 4 × 4 سدر خاکی ، تکیه گاه های عمودی 8 فوت را برای قاب غرفه دوش در فضای باز تشکیل می دهند. من معادن را در بسترهای بتونی که زیر خط یخ زدگی حفر کرده ام و برای جلوگیری از زهکشی و جلوگیری از پوسیدگی ، قله های کف را جمع کردم. پرانتزهای دیواری افقی از سیم های صاف 2x4s برش داده شده به طول و در قسمت های قاب با براکت های نرده گالوانیزه متصل شده اند. برای ایجاد یک ظاهر تمام شده ، پرانتزهای دیواری بالا و پایین را با 2x4s cedar اره خشن قاب کردم. دیوارهای پایان یافته حریم خصوصی زیادی را از نگاه هوشیار همسایگان حسود فراهم می کنند.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *