بازسازی یک زیرزمین یا اضافه کردن یک داستان دوم؟ جوانب مثبت و منفی هر پروژه

آیا بهتر است یک زیرزمین را بازسازی کنید یا یک داستان دوم اضافه کنید؟ خوب ، همه اینها بستگی به جایی دارد که شما زندگی می کنید و نوع خانه ای که در آن هستید. برای اطمینان ، هردو پروژه هزینه و وقت زیادی را صرف می کنند. شما ممکن است در محلی زندگی کنید که خانه ها زیرزمین نداشته باشند ، بنابراین اضافه کردن یک داستان دوم تنها راه اضافه کردن اتاق های اضافی است. به علاوه ، برای بازسازی یک زیرزمین ، باید قبلاً تمام شود.

می خواهید بدانید که چگونه یک زیرزمین را تمام کنید. قبل از اتمام زیرزمین باید این موارد را در نظر بگیرید و مجوز مناسب را بدست آورید.

هزینه بازسازی زیرزمین

Homeipedia متوسط ​​هزینه تمام شده زیرزمین را بین 6500 تا 18 هزار و 500 دلار با بازده سرمایه گذاری در حدود 69 درصد تخمین می زند. از طرف دیگر بازسازی زیرزمین ، یعنی اضافه کردن یک اتاق نشیمن یا اتاق بازی یا دفتر خانه می تواند بین 10،000 تا 30،000 دلار هزینه داشته باشد.

اما بدانید که ارزیابی کنندگان در کل تصویر مربع یک خانه کمتر از تعداد مربع مربع حساب نمی کنند. بخش های ناتمام یک خانه نیز در فیلم مربع یک خانه محاسبه نمی شود. اگرچه در کل فیلم مربع یک خانه حساب نشده است ، یک زیرزمین بازسازی شده یا به پایان رسیده ارزش داده می شود ، اگرچه با سرعت کمتری نسبت به محل زندگی اصلی.

مسکن-بازار-گرافیک

وضعیت بازار

در هنگام بازسازی یک زیرزمین باید به شرایط بازار فکر کنید. اگر بازار رو به پایین باشد ، احتمال دارد که هزینه بازسازی را برای شما سخت تر کند. اما همچنین می تواند به خانه کمک کند تا سریعتر به فروش برسد. این 12 مورد برای تماشای یک ارزیابی خانگی است.

مزایای بازسازی زیرزمین

 • یک بازسازی زیرزمین می تواند قیمت فروش خانه شما را افزایش دهد اما از سفارشی سازی دیوانه نشوید. ممکن است شما یک سالن شخصی در زیرزمین بخواهید اما احتمال کمی وجود دارد که خریداران بالقوه به همان شیوه احساس کنند.
 • یک بازسازی زیرزمین به شما امکان می دهد یک اتاق خواب یا حمام و حتی یک اتاق نشیمن اضافه کنید – همه این محل زندگی قابل استفاده دیگر.
 • نسبتاً مناسب

بازسازی زیرزمین منفی

 • شما باید یک زیرزمین تمام شده داشته باشید و یا نیاز به اتمام یک زیرزمین دارید
 • به پایان رساندن یک زیرزمین همیشه به آسانی پرتاب برخی از دیوارهای سقفی نیست. اگر زیرزمین شما تمایل به رطوبت زیادی دارد ، ممکن است نامزد مناسبی برای یک پروژه به اتمام یا بازسازی نباشد. به این نکات در مورد چگونگی خشک کردن زیرزمین برای خوب نگاهی بیندازید.
 • کارهای فریم در کار زیادی با اتمام یک زیرزمین وجود دارد و با تمام شدن یک زیرزمین باید دسترسی به شیرآلات و پاکسازی ها را حفظ کنید.

خانه ای با داستان دوم

افزودن جوانب داستان دوم

 • داستان دوم باعث می شود فیلم های مربعی بیشتری به خانه شما اضافه شود.
 • ارزش خانه را افزایش می دهد. بازده سرمایه گذاری معمولاً 65 درصد هزینه است.
 • اضافه کردن یک داستان دوم خوب است وقتی جایی برای ساختن ندارید.

اضافه کردن منفی داستان دوم

 • خانه شما آشفته می شود.
 • اضافه کردن داستان دوم می تواند استرس زیادی ایجاد کند.
 • داستان دوم ممکن است شما را برای مدتی از خانه بیرون کند.
 • داستانهای اضافه دوم پیچیده هستند و بنیاد شما باید بتواند وزن اضافی را تحمل کند.
 • مهندسان باید برنامه هایی را تهیه کنند که این یک هزینه اضافی است.
 • علاوه بر این ، داستان دوم می تواند هزینه بیشتری برای هر فوت مربع نسبت به یک اضافی در زمین داشته باشد.
 • ممکن است در شهر شما محدودیت های ارتفاع در خانه ها وجود داشته باشد ، بنابراین قبل از برنامه ریزی برای داستان دوم ، حتماً آن را بررسی کنید.

چه چیزی برای اضافه کردن یک داستان دوم هزینه دارد

زیاد. برای یک داستان کامل کامل در یک خانه به مساحت 2000 متر مربع ، هزینه اضافه کردن یک داستان دوم می تواند بین 150 هزار دلار تا 200000 دلار باشد ، طبق گفته Legal Eagle Contractors. برای یک داستان دوم جزئی ، هزینه می تواند بین $ 90،000 تا $ 120،000 برای 500-700 فوت مربع اضافی باشد. Homeociation تخمین می زند که یک طبقه دوم اضافی معمولاً بین 100 تا 300 دلار برای هر فوت مربع است.

آیا اضافه کردن یک داستان دوم ارزان تر است یا ساخت آن ارزان تر است؟

هردو گران هستند اما هزینه اضافی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد زیرا باید بنیادی بریزید و برای این کار باید یک سقف نیز بسازید.

راه های مقرون به صرفه برای خشک کردن زیرزمین را برای خوب در ویدیوی زیر مشاهده کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *