تصویر زمینه قابل جابجایی: آیا به آنجا می روید؟

تصویر زمینه قابل جابجایی از طریق تعقیب مقاله

تصویر زمینه قابل جابجایی است مورد در دکوراسیون منزل همین الان این که چه خاطرات تاریک و سرکوب شده ای برای از بین بردن کاغذ دیواری دارید و قسم می خورید هرگز از این وسایل استفاده نمی کنید ، یا اجاره ای ندارید و نمی خواهید چیزهای دائمی روی دیوارها داشته باشید ، این چیزها خدادادی است.

مزایای تصویر زمینه قابل جابجایی:

به جای استفاده از چسب برای چسباندن کاغذ به دیوار ، کاغذ دیواری قابل جابجایی با یک چسب کم فشار پشتیبان می شود. نگران نباشید پوست و چوب! شگفت انگیز ، ها؟

همچنین اگر کمی کج شده اید ، آنرا پوست کنید و دوباره آن را انجام دهید. بهتر است دیوارهای نقاشی شده با پوسته تخم مرغ ، ساتن یا نیمه براق را که چهار هفته یا قدیمی تر است ، تمیز کنید.

اگر قصد استفاده از این پاسخ شگفت انگیز در دعاهای دکوراتور را دارید ، در اینجا چند سؤال وجود دارد که می توانید بپرسید که آیا این برای شما مناسب است یا خیر.

به علاوه: در مورد روند دیگری با دیوارهای داخلی اطلاعات کسب کنید: تصویر زمینه ombre.

این مانند کاغذ دیواری از سالهای گذشته دوست ندارد؟

اگر از زمانی که فکر می کردید می توانید یک اتاق را در یک روز کابوس کنید ، کابوس دارید ، سه روز طول کشید تا کاغذ دیواری قدیمی و زشت را از دیوارها جدا کنید ، به کاغذ دیواری قابل جابجایی فرصت دهید. احتمالاً درست به نظر می رسد که صحت داشته باشد ، اما برداشتن این مواد به آسانی بلند کردن یک گوشه و لایه برداری در یک حرکت رو به پایین است.

همانطور که می دانید کاغذ دیواری سنتی چندان دوستانه نیست. در اینجا بهترین روش برای از بین بردن تصویر زمینه قدیمی است.

اجاره می دهید؟

اجاره گرها عاشق تصویر زمینه قابل جابجایی هستند زیرا می تواند قبل از حرکت پایین بیاید و هیچ آسیبی نگذارد. اگر می خواهید مجدداً از آن استفاده کنید ، پس از آویزان کردن کاغذ ، صرفاً کاغذ را ذخیره کنید ، هنگام برداشتن آن بسیار محتاط باشید و برای ذخیره آن را دوباره روی کاغذ بچسبانید.

در اینجا 12 روش برای شخصی سازی یک فضای اجاره ای آورده شده است.

آیا غالباً دوباره استخراج می کنید؟

کاغذ دیواری قابل جابجایی برای دکوراتورهای بی سیم مناسب است. شما نوع آن را می دانید ، همه چیز باید در زمستان در پاییز و پاستیل در فصل بهار تن باشد. آنها به طور متناوب از عاشقان گل و گیاه عاشق و متنفر هستند. یا ، آنها فقط می خواهند همه چیز به روز مرسوم به نظر برسد. اگر این موضوع شما را توصیف کند ، باید خودتان را مدیون بررسی تصویر زمینه متحرک باشید.

اگر بودجه محکم بازسازی شما را محدود می کند ، در اینجا 52 مورد وجود دارد که می توانند خانه شما را گرانتر جلوه دهند.

و اگر نقاشی سرعت شما بیشتر است ، بیاموزید که چگونه یک اتاق را بدون ایجاد یک ظرف غذا ، نقاشی کنید.

منفی تصویر زمینه قابل جابجایی:

استفاده از کاغذ دیواری قابل جابجایی چندان منفی نیست. با این حال ، استفاده از دیواره های عمیق مانند آجر و بعضی از گچ ها و چسبیدن به بهترین وجه در حمام هایی با تهویه مناسب ، کار دشواری است. در عوض اگر رنگ آمیزی آن دیوارها را انتخاب کردید ، مطمئن شوید که کارهای آماده سازی خود را برای پوشش طولانی مدت انجام می دهید.

کاغذ دیواری Rawpixel.com/Shuterstock

پروژه DIY تصویر زمینه قابل جابجایی:

  1. ابزار خود را اندازه گیری کنید – اندازه گیری نوار ، ابزار صاف کننده ، تیغ تیغ تیغ ، پیچ گوشتی ، نردبان پله و یاور.
  2. تصویر زمینه جداشدنی را جدا کرده و بگذارید تا صاف بنشیند. این ممکن است تا یک ساعت طول بکشد. (اشاره کنید ، آن را با کتاب یا سایر اشیاء سنگین وزن کنید ، اما آن را چرب و چروک نکنید.)
  3. با جابجایی مبلمان ، از بین بردن قسمتهای خروجی یا سوئیچ صفحه و سوراخ های سوراخ ، فضای را آماده کنید.
  4. اندازه گرفتن. این کمک می کند تا دیوار را بکشید تا نشان دهید پنل های شما به کجا می روند.
  5. پانل ها را چند اینچ بزرگتر از آنچه لازم دارید برش دهید.
  6. پانل اول را با گوش دادن پشتی از قسمت بالایی قسمت بالای دیوار ، در گوشه ای در بالای دیوار قرار دهید. هنگامی که آنرا تراز کردید ، با استفاده از ابزار صاف کننده خود ، هر بار که بخواهید برای از بین بردن هر حباب هوا ، آن را 2 تا 3 پا دور بیندازید.
  7. بقیه پنل های خود را آویزان کنید. باز هم ، پشتیبان را فقط از انتهای آن لایه بردار کنید و مراقب باشید که در پنل بعدی با الگوی مطابقت داشته باشید. هنگامی که آن را به درستی قرار دادید ، پوست را صاف کنید و صاف کنید.
  8. هرگونه اضافی را برطرف کنید. برای برش های دقیق در امتداد سقف و تخته های پایه از چاقوی تیغ خود استفاده کنید.
  9. صفحه ها و مبلمان را جایگزین کنید.
  10. بیش از چند دوست دعوت کنید و از اوهوها و آهاشان لذت ببرید!

کاغذ دیواری قابل جابجایی را بصورت آنلاین یا در Lowes محلی ، Home Home Depot یا از خرده فروشان آنلاین مانند Chasing Paper پیدا کنید.

این کاغذ دیواری قابل جابجایی را با تخته های تخته سیاه – مناسب برای اتاق کودک – موجود در آمازون بررسی کنید.

سایر ارتقاء سریع خانه که نتایج بزرگی را به همراه دارد شامل نقاشی کابینت های آشپزخانه ، لمس کردن کارهای چوبی خراشیده شده و نصب مجریان کمد است.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *