تنظیم مجدد یک پیاده رو آسان است به DIY

توسط Sakrete حمایت مالی می شود

اخیراً بخشی از پیاده رو را با استفاده از مخلوط بتونی ساکرت جایگزین کردم. این پیشرفت بزرگی بود. اما در كنار بتن جدید ، پیاده رو قدیمی به نوعی ظاهری زبر و براق ، پوسته پوسته و فرسوده به نظر می رسید. به علاوه ، بتون قدیمی خاکستری تیره تر بود.

قبل از:

قبلاً Sakrete Flo_Coat

بعد از:

بعد از Sakrete Flo_Coat

من همه چیز در مورد مطابقت قدیمی با جدید هستم. Sakrete Flo-Coat Resurfacer بتونی به من اجازه داد که همین کار را انجام دهم ، و یک سطح بادوام و عالی به کل پیاده رو اضافه کرد.

این اولین بار بود که از Sakrete Flo-Coat Concrete Resurfacer استفاده کردم و یک منحنی یادگیری وجود داشت. من چند درس زیر را می گذرانم.

سنگر Sakrete Flo_Coat

برای آماده سازی ، من بتن قدیمی و جدید را که به مدت یک ماه پخته شده بود ، شستشو کردم. روز بعد من با بیل همراه پیاده رو لبه دار کردم تا چمنهای بزرگ را پاک کنم و یک سنگر کوچک ایجاد کنم. یک سنگر عمیق تر و گسترده تر می توانست خیلی بهتر باشد (بیشتر در مورد زیر).

پوشش کف Sakrete Flo_Coat

برای محافظت از مناطقی که نمی خواهم روکش کنم ، سطوح بتونی مجاور را با نوار مجرای نقاب کردم. نوار مجرای چوبی به خوبی چسبیده است. نوار نقاب زدن انجام نمی شود.

غبار Sakrete Flo_Coat

مناطقی که خشک هستند به سرعت ترکیبی از آب را از بین می برند و مانع از پخش شدن آسان می شوند. من قبل از شروع كاربرد محصول ، كل پیاده رو را اشتباه گرفتم. من مطمئن شدم که آن کاملاً مرطوب است اما هیچ گونه میناکاری وجود ندارد. این مهم است.

علامت Sakrete Flo_Coat

من یک ظرف را با یک خط سیاه مشخص کردم تا قدم 3-1 / 2 را نشان دهم. آب خنک مورد نیاز برای هر 40 گرم وزن. کیسه. می خواستم مطمئن شوم که ترکیب من از یک دسته به گروه دیگر یکنواخت است.

مخلوط Sakrete Flo_Coat

بعد از اضافه کردن حدود 3 قلم. از آب به یک سطل ، من به آرامی Sakrete Flo-Coat Resurfacer Concrete Resurfacer را معرفی کردم در حالی که با یک مته سنگین مخلوط می شوم. سپس در آخرین آب ریختم و مخلوط را کاملاً مخلوط کردم. سعی کردم حباب های هوا را به حداقل برسانم. بعد از اینکه اجازه دادیم مخلوط چند دقیقه بماند ، یک بار دیگر محتویات را مخلوط کردم.

Sakrete Flo_Coat pour

من resurfacer را در قسمت اول ریختم و تمام تلاش خود را برای توزیع یکنواخت در سطح منطقه انجام دادم.

جارو Sakrete Flo_Coat

من از جاروبرقی استفاده کردم تا مخلوط را در کل سطح به عمق بیش از 1/8 داخل گسترش دهم. گرچه من از فشار استفاده کرده ام و میکس را به قسمت مختلف منتقل کردم ، اما همیشه با کشیدن ورقه در همان جهت کار را تمام کردم .

Sakrete Flo_Coat ریختن را ادامه دهید

من این روند را ادامه دادم تا اینکه کل پیاده روی را پوشانده بودم. Flo-Coat مانند هر محصول مبتنی بر سیمان ، مدت زمان کار محدودی دارد. برای جلوگیری از قطع شدن ، در حالی که مرتباً می ریختم و پخش می کردم سطل های اضافی مخلوط یاور را داشتم.

اتصالات Sakrete Flo_Coat

با شروع به سخت شدن پوشش ، من از خمپاره استفاده کردم تا دوباره اتصالات کنترل را شکل دهم. اگر یک مفصل پر شده را رها کنید ، در آینده خطر ترک دارید.

جارو Sakrete Flo_Coat

برای کشش بهتر ، من با استفاده از جارو فشار نرم جارو ، یک جارو برقی استفاده کردم. من دریافتم که جارو کردن در مدت زمان 15 دقیقه از ریختن اولیه بهتر کار می کند ، اما این به دما و رطوبت بستگی دارد. من سطح را تماشا کردم و وقتی تبخیر تبخیر شد ، جارو زدم. من مجبور شدم حرکت کنم زیرا هنگامی که بتن Resurfacer Sakrete Flo-Coat شروع به سفت شدن کرد ، جارو کردن مشکل می شود.

قراضه Sakrete Flo_Coat

وقتی مخلوط سفت و سخت بود اما سخت نیست ، من از ماله استفاده کردم تا هرگونه اضافی را در امتداد لبه بتن بریزم. من نمی خواهم این ماده سخت شود زیرا بعداً خسته کننده خواهد بود.

پوشش کف Sakrete Flo_Coat

سرانجام ، من پیاده رو را با پلاستیک پوشاندم تا نمناک و بتن ساکت Sakrete Flo-Coat Resurfacer را مرطوب نگهدارم و به درمان آن کمک کنم. این امر باعث می شود پیوند خوب و سطح قوی باشد.

درسهای آموخته شده

آماده سازی خوب بسیار مهم است. کف پوش ساکرت به سرعت سخت می شود. زمان کار برای پخش حدود 10 دقیقه است. من به خوبی آمادگی داشتم و در هنگام استفاده از روکش ، یاور دیگری برای ادامه روند اختلاط داشتم. مشکلی نداشتم ، اما یک میخک غیرمنتظره می تواند باعث سردردهای بزرگی شود.

سنگر در امتداد لبه ها. سنگرهای باریک من کافی نبودند مجبور شدم با دقت در امتداد لبه ها پخش کنم تا از کشیدن ذرات خاک در کنار دیافراگم جلوگیری کنم. در نتیجه از پوشاندن برخی از مناطق لبه ای در نتیجه تنگ شدم و مجبور شدم آنها را با ماله مضراب کنم. سنگرهای خود را حداقل 4 اینچ عرض و یک زن و شوهر اینچ عمق داشته باشید.

کار مجدد آسان است. اولین کت من کاملاً کامل نبود. مناطقی که من خراب کرده ام مشهود بود ، و پایان جارو من بسیار متناقض بود. از آنجا که Sakrete Flo-Coat Concrete Resurfacer را می توان در کت ها استفاده کرد تا در ضخامت به حداکثر 1/2 اینچ برسیم ، من فقط 1/8-in دوم را اعمال کردم. کت با کمی تجربه در زیر کمربند من ، کت دوم کمی بیش از یک ساعت طول کشید. (اولین بار دو برابر بیشتر طول کشید.) و نتیجه کمال مطلق بود.

در مورد Resretefacer Concrete Concrete Sakrete Flo-Coat بیشتر بدانید

– تام دووراک ، سردبیر کمک کننده

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *