بررسی ماشین چمن زنی سواری

حسن نیت ارائه می دهد Cub Cadet

خرید برای یک ماشین سوار جدید

خرید یک ماشین قایق سواری می تواند به همان اندازه خرید ماشین جدید گیج کننده باشد. ابتدا باید سبک ابتدایی مورد نیاز خود را انتخاب کنید ، سپس مقایسه عرشه و اندازه موتور ، گزینه های انتقال و گزینه های توان و لوازم جانبی را مقایسه کنید. و از آنجا که حتی مدل های سلب شده می توانند بیش از هزار دلار قیمت داشته باشند ، نمی توانید اشتباه کنید و دستگاه اشتباهی را برای حیاط خود خریداری کنید. ما با برخی از بهترین بررسی های تراکتور چمن زنی به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین نیازهای چمن زنی را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

علاوه بر این ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا در سبک ها و گزینه های مختلف حرکت کنید تا دریابید که ماشین های مناسب برای چمن و بودجه خاص شما هستند. و ما با این بررسی های مورس سواری به شما نکاتی راجع به خرید می پردازیم تا بتوانید بیشترین زوزه را برای باک خود و بهترین ماشین چمن زنی سواری برای نیازهای خود بدست آورید.

آیا تا به حال ماشین چمن زنی روبات را در نظر گرفته اید؟ آنها مسیری طولانی را طی کرده اند!

سوارکاری ماشین تراشکاری چمن زنیخانواده دستی

ZTR چیست؟

مورسهای چرخش صفر (ZTR) جدیدترین کلاس مورس ها هستند و به عنوان بهترین ماشین سوار برای انجام سریع کار انجام می شوند. آنها به دلیل اینکه چمن را خیلی سریع تر از سبک های دیگر برش می دهند ، محبوبیت خود را افزایش می دهند. و از آنجا که در قسمت جلو چرخ های کاستری وجود دارد ، می توانند یک چرخش 180 درجه بسازند و بدون انجام مانور “چرخش” شروع به بریدن دامن بعدی کنند. مثل چرخاندن یک سبد مواد غذایی در وسط راهرو است.

شما می توانید ماشین را با استفاده از دو جوی استیک برای چرخاندن و کنترل سرعت زمین. یک منحنی یادگیری جزئی برای به دست آوردن احساس جادوگران وجود دارد. اما به محض قطع کردن آن ، می توانید با حداکثر سرعت 7 مایل در ساعت لمس کنید. یکی از تولید کنندگان ، Cub Cadet ، رویکرد جوی استیک را از بین برده و به یک فرمان سنتی و تنظیم پدال گاز رفته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مورس صفر چرخش صفر اینجا را کلیک کنید.

مورس چمن زنی سواری اساسی در مقابل لود شدهخانواده دستی

بررسی چمن زنی چمن: اساسی در مقابل بارگذاری شده است

دو مورس که به نظر یکسان هستند می توانند برچسب قیمت بسیار متفاوتی داشته باشند. به عنوان مثال این مدل در سمت چپ 2300 دلار بیشتر از مدل سمت راست است. بنابراین وقتی بیشتر در تراکتور هزینه می کنید ، چه می کنید؟ روی یک تخته برش بزرگتر با “چرخ های سنج” حساب کنید که وقتی تراکتور از نقطه ضعف برخورد کند ، “کاهش” را کاهش می دهد. و مدل های لود شده دارای بالابر عرشه قدرت (برخلاف آسانسور اهرم دستی) هستند. بیشتر مدل های رده بالا دارای فرمان برقی هستند و برخی حتی از ویژگی های چرخ شیب نیز برای راحتی بیشتر برخوردار هستند.

انتقال هیدرواستاتیک در بعضی از مدلهای گران قیمت “ورودی حساس است”. بنابراین شما می توانید هنگام کار با سرعت بسیار کم در اطراف لبه های باغ و درختان ، کنترل پدال بسیار بهتر و “حرکات تند و تیز” داشته باشید.

بسیاری از مدل های رده بالا مجهز به موتورهای قدرتمند V-Twin هستند که در دور در دقیقه کمتر گشتاور بیشتری تولید می کنند و لرزش و سر و صدا را کاهش می دهند. این مدل ها معمولاً مخازن بنزینی بزرگتری دارند ، بنابراین کمتر از قبل مجدداً دوباره پر می شوید. و آنها صندلی های راحت تری دارند. آیا این بهترین ماشین برقی برای نیازهای شما است؟

موتور عقب مورس ماشین چمن زنی سواریخانواده دستی

مزایا و مضرات چمن زنی موتور عقب

مورس موتور سواری عقب (RER) به گونه ای طراحی شده اند که فقط یك علف برش كار را انجام دهند. آنها معمولاً هزینه کمتری نسبت به تراکتور چمن زنی با اندازه قابل مقایسه دارند. بنابراین آنها در بین صاحبان خانه که فقط می خواهند چمن را برش دهند و هزینه کمتری برای دستگاه خرج کنند ، محبوب هستند. ماشین های RER طی چند سال گذشته محبوبیت خود را کاهش داده اند زیرا صاحبان خانه به مزارع ZTR مهاجرت کرده اند.

محصولات REAR ENGINE LAWN MOWER:

 • کمترین هزینه از همه سبک ها.
 • گرما و سر و صدای موتور در پشت شماست ، نه بین پاهای شما.
 • دید بهتر – بدون موتور در مقابل شما.
 • به فضای کمتری نیاز دارد.
 • از طریق دروازه ها متناسب است.

موتور REAR ENGINE LAWN MOWER:

 • سرعت کاشت کند-1.5 تا 4.5 مایل در ساعت.
 • عرض برش باریک (28 اینچ).
 • انتقال اهرم به معنای برداشتن دست خود از چرخ برای تنظیم سرعت است.
 • گزینه های جانبی بسیار محدود است.

تراکتور چمن زن چمن زنیخانواده دستی

جوانب تراکتور و جوانب مثبت

تراکتورهای چمن مشهورترین ماشینهای مورس سواری هستند. آنها برای بریدن چمن های بزرگ و مشاغل باغبانی سبک بسیار عالی هستند. بیشتر مدل های سطح ورودی به 38 اینچ مجهز شده اند. عرشه برش ، در حالی که نسخه های گران قیمت تر می توانند تا 54 اینچ را کاهش دهند. بیشتر آنها به اندازه کافی قدرتمند هستند تا بتوانند یک سیستم جمع آوری چمن اختیاری را اجرا کنند یا یک سبد باغی را تهیه کنند که دارای لوازم جانبی باشد. با این حال ، تراکتورهای چمن طراحی نشده اند که پیوست های بزرگ را بپذیرند یا کارهای سنگین را انجام دهند.

پیشنهادات LAWN TRACTOR:

 • گزینه های عرشه بیشتر – برش عرض 38 اینچ و بالاتر.
 • گیربکس هیدرواستاتیک که به شما امکان می دهد سرعت را با پدال کنترل کنید ، در بسیاری از مدل ها استاندارد است. این هم نرمترین نوع انتقال.
 • با سرعت کاشت در حدود 5.2 مایل در ساعت سرعت بیشتری کاهش می یابد.
 • بیشتر موتورهای بزرگتر دارای سیستم روانکاری تحت فشار هستند که باعث می شوند روغن در شیب های تندتر جریان یابد.
 • برخی لوازم جانبی را می پذیرد.

LAWN TRACTOR CONS:

 • به فضای ذخیره سازی بزرگتر احتیاج دارد.
 • عرشه های بزرگتر ممکن است در دروازه شما نباشد.
 • دید کمتری دارد زیرا موتور جلوی آن است.
 • نمی توان پیوستهای جذاب زمین مانند کاشیگرها و کشتکارها را کنترل کرد.

در اینجا 10 نکته و کلاهبرداری برای چمن زنی را بیاموزید.

تراکتور باغ مورس چمن زنیخانواده دستی

جوانب مثبت و منفی باغ تراکتور

تراکتورهای باغ بر روی قاب های فلزی سنگین ساخته شده و دارای موتورهای بزرگتری هستند. بنابراین آنها می توانند عرشه های برش وسیع تری (حداکثر 60 اینچ) از تراکتور چمن را بپذیرند. و آنها به اندازه کافی قدرتمند هستند که بتوانند پیوست هایی مانند چرندرها ، زراعت ، تیغه های گاوآهن و برف گیر را کنترل کنند. بسیاری از آنها مجهز به انتقال نیرو (PTO) برای اجرای پمپ یا حتی ژنراتور هستند. اما آماده حفر عمیق باشید – گران هستند.

GARDEN TRACTOR PROS:

 • ساخت و سازهای سنگین می توانند هر شغلی را اداره کنند.
 • برخاستن برق (PTO) موجود در برخی از مدل ها.
 • بیشترین عرض برش از هر چهار سبک: تا 60 اینچ.
 • به اندازه کافی قدرتمند است که بتواند یک برف گیر یا پنجه نرم را اجرا کند.
 • انتقال هیدرواستاتیک ، فرمان برقی و بالابر عرشه معمولاً استاندارد هستند.

GARDEN TRACTOR CONS:

 • به بیشترین فضای ذخیره نیاز دارد.
 • دید محدودتر به دلیل وجود موتور بزرگ در جلو.
 • مانور دادن آنها در فضاهای کوچک سنگین و دشوار است.

دو بار اندازه گیری کنید ، یک بار بخرید

هر صاحب خانه می خواهد بزرگترین دستگاه ممکن باشد تا بتواند سریعتر کاشت را تمام کند. عالی. اما شما باید جانوری را در جایی ذخیره کنید ، بنابراین تا زمانی که متوجه شوید فضای ذخیره شما چقدر است ، خرید را شروع نکنید. و اگر مجبور هستید از یک دروازه عبور کنید یا از یک مسیر استفاده کنید ، آن عرض ها را همزمان انجام دهید. سرانجام ، مساحتی را که می خواهید برای چمن زنی اندازه بگیرید ، اندازه گیری کنید و از زاویه سنج برای اندازه گیری زاویه شیب تندترین تپه های خود استفاده کنید. این اندازه گیری ها سبک و اندازه دستگاهی را که می توانید خریداری کنید تعیین می کند و به شما کمک می کند تصمیم بگیرید بهترین ماشین چمن زنی سواری برای شما مناسب است.

سوارکاری ماشین تراشکاری چمن زنیخانواده دستی

جوانب مثبت و مخالف Radius Radius

مورس ZTR به گونه ای طراحی شده اند که زمان کاشت را به نصف کاهش دهند. آنها سریعتر حرکت می کنند (حداکثر 7 مایل در ساعت). و از آنجا که می توانند یک سکه را روشن کنند ، در زمان دیگری که برای دور زدن لازم است ، برای کاهش ردیف بعدی ، زمان دیگری را ذخیره می کنند. از آنجا که آنها مانور بیشتری دارند ، می توانید به سمت درختان و لبه های باغ قطع کنید. که تقریباً نیاز به اصلاح با یک عدد علف هرز را از بین می برد. اگر فقط می خواهید چمنزار را برش دهید و در کمترین زمان ممکن این کار را انجام دهید ، یک ماشین چمن زنی ZTR را بررسی کنید.

ZERO TURN RADIUS PROS:

 • سریعترین سرعت کاشت انواع سبک ها.
 • بیشترین مانور به درختان و باغها نزدیکتر می شود.
 • جالب ترین رانندگی!

ZERO TURN RADIUS CONS:

 • از تپه های شیب دار نمی توان استفاده کرد زیرا غلطک های عرشه در داخل شیب حفر می شوند.
 • فقط چند پیوست موجود مانند سبد خرید یا گیرنده چمن خلاء.
 • یادگیری رانندگی نیاز به تمرین دارد.
 • گرانتر از تراکتورهای با اندازه قابل مقایسه است.

لوازم جانبی بزرگ چمن زن سواریخانواده دستی

لوازم جانبی چمن زن بزرگ

بیشتر مورسهای سواری ، گیرندگان چمن اختیاری ، سیستم های خلاء و چرخ دستی را می پذیرند. اما اگر یک تراکتور بزرگتر خریداری می کنید و در کشور برفی زندگی می کنید ، یک برف برفی یا تیغه گاوآهن را اضافه کنید. آنها گران هستند ، اما آنها خیلی سریعتر از برف گیر مستقل برف حرکت می کنند.

40 محصول مراقبت از چمن مورد نیاز فضای فضای باز خود را بررسی کنید.

یافتن بهترین قیمت در مورس چمن زنی: نمایندگی ها در مقابل فروشگاه های بزرگ جعبه

وقتی نوبت خرید رسید ، فرض نکنید که کارگزاران فروشگاه بزرگ ، کالاهای آنها را نمی دانند. آنها غالباً در مورد ویژگی های مدل هایی که حمل می کنند بسیار آگاه هستند. و قیمت ها در فروشگاه های بزرگ معمولاً پایین ترین قیمت است ، به خصوص هنگامی که فروش داشته باشید. اگر کامیون دارید و فکر نمی کنید که واحد را به خانه برسانید و خود را مونتاژ کنید ، می توانید با خرید در یک خرده فروش بزرگ ، در هزینه خود صرفه جویی کنید.

از طرف دیگر ، نمایندگی ها معمولاً دانش عمیق تری دارند و انتخاب گسترده ای دارند. بنابراین ممکن است شما یک مدل متفاوت پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما بهتر باشد. بعلاوه ، بسیاری از فروشندگان درایوهای تست را ارائه می دهند و معمولاً دستگاه ها را به خانه شما تحویل می دهند و در صورت نیاز به خدمات ، آنها را انتخاب می کنند. برخی از فروشندگان حتی اقدام به خرید تجارت می کنند. و بسیاری با قیمت های خرده فروشان دیگر مطابقت دارند تا به شما در یافتن بهترین ماشین چمن زن سواری برای نیازهای شما مطابقت داشته باشند.

کارها را در اولویت قرار دهید

بعضی از ماشین ها می توانند این کار را انجام دهند. اما آیا واقعاً به همه این قابلیت ها احتیاج دارید؟ اگر کاشت چمن هدف اصلی شماست ، دستگاهی را اختصاص دهید که به برش چمن اختصاص دارد. به عنوان مثال ، یک ماشین کاشت ارزان تر RER ممکن است تمام آنچه شما نیاز دارید ، باشد. با این حال ، اگر ترجیح می دهید آخر هفته های خود را برای گلف بازی کنید و پول اضافی دریافت کرده اید ، یک دستگاه سریع السیر ZTR را بررسی کنید.

همین مورد در مورد تراکتورها نیز صادق است. اگر یک باغبان مشتاق هستید ، به طور خودکار فرض نکنید که به تراکتور باغ نیاز دارید. لوازم جانبی برای تراکتورهای باغی گران قیمت هستند. در بسیاری از موارد ، با خرید تراکتور چمن زن و یک پنجه کشتی آزاد صرفه جویی می کنید. از طرف دیگر ، اگر دارای یک جاده پیاده روی بزرگ باشید و برف زیادی به دست بیاورید ، یک تراکتور باغ مجهز به برفی یا تیغه گاوآهن ممکن است ارزش آن را داشته باشد و ممکن است بهترین ماشین چمن زنی سواری برای شما باشد.

بررسی چمن زن: خرید نکاتی

 • دستگاهی با نام تجاری با موتور نام تجاری خریداری کنید. دستگاه شما به سرویس نیاز دارد و اگر نتوانید قطعات را بدست آورید ، شانس ندارید.
 • اسب بخار بیشتر سرعت کاشت سریع شما را ندارد. این فقط قدرت بیشتری به شما می دهد. این مهم است اگر می خواهید مالچ بکشید و می تواند عاملی تعیین کننده در جستجوی بهترین ماشین چمن زنی سواری شما باشد.
 • راحتی بسیار مهم است. اگر صندلی راحت نباشد یا تنظیمات کافی نداشته باشد یا مکان پدال در ساخت شما مناسب نباشد ، از دستگاه متنفر خواهید شد.
 • برای آسانتر کردن زندگی ، یک واحد با فرمان برق و بالابر عرشه برق بگیرید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *