ریوبی 20 اینچی. ماشین چمن زن 40 ولت

حمایت مالی توسط Ryobi

من چند هفته گذشته با ماشین جدید لیتیوم یونی ریوبی مشغول مکش زدن بوده ام و تحت تأثیر قرار گرفته ام. من بیش از 50 سال است که با انواع مورس ها چمن زنی می کنم: مورسهای فشار حلقه ، برقی مفتول ، اما البته ، عمدتا مورسهای دوار با گاز. شما به آن می گویید؛ سطلهای عرق شده را که پشت هر سبکی است ، عرق کرده ام. اما اکنون من به ماشین چمن زنی جدید Ryobi من قلاب کرده ام. بگذارید یک به یک دلایل را برطرف کنم.

موتور بنزینی دیگه نیست – بله!

موتور گازی بیشتر نیست

من مقدار زیادی پول و وقت زیادی را صرف تغییر شاخه های روغن و جرقه ، موتورهای زمستانه ، نصب کربوهیدراتهای جدید ، رفع تارهای کشیده شکسته و جایگزینی ماژول های احتراق کرده ام. مهمتر از همه ، من نمی خواهم بی وقفه بر روی بند بند موتور موتور گازسوز با فشار بکشد و سعی در راه اندازی آن داشته باشم. با دستگاه مورس ریوبی ، من فقط یک دکمه را فشار می دهم ، وثیقه را می بندم و در حال چمن زنی هستم.

گوشواره های دیگر عرق نمی کنند!

 گوشواره های دیگر عرق نمی کنند!

این مورس Royobi 40v آنقدر بی سر و صدا است که حتی نیازی به حفاظت از شنوایی ندارید. خوب نیست حیاط خود را بدون از بین بردن تنهایی در همسایگی خود حیاط کنید؟ یک فن جعبه را در حالت تنظیم بالا تصور کنید. این مربوط به میزان صداست که انتظار دارید بشنوید. به علاوه ، مورس Ryobi دارای چراغهای LED است که هر بار موتور را درگیر می کنید. با وجود سر و صدای کم و چراغهای مفید ، اگر فهمیدید که نمی توانید بخوابید ، می توانید چمن را در ساعت 2 بعد از ظهر زیتون کنید!

Ryobi Mower سبک وزن و فشار آسان است

سبک وزن و فشار آسان

بسیاری از موتورهای مجهز به موتور دارای کارآمدگی دسته ها هستند و تقریباً غیرممکن است که وقتی برای مسافرت به خانه مادرم می خواهم یکی از وانت ها را برای مسافرت به خانه مادرم بریزم تا چمن خود را بیاندازم اما ماسوره Ryobi 40v یک باتری بسیار سبک وزن و قدرتمند با ولتاژ لیتیوم یون 40 ولت را تأمین می کند که قدرت زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. من یک چمن بسیار بزرگ و ضخیم دارم ، بنابراین خوب است که یک باتری دوم برای تکمیل کار داشته باشید. (یک حافظه پردازنده برای ذخیره کردن آن وجود دارد ، بنابراین می توانید آن را همانطور که می خواهید تغییر دهید.) خوشبختانه ، من یک اصلاح کننده رشته ای 40 ولت Ryobi دارم که از همان باتری استفاده می کند تا بتوانم باتری را بین دو ابزار جایگزین کنم.

سایر ابزارهای حیاط Ryobi با استفاده از همان سکوی باتری 40 ولت شامل اره های زنجیره ای ، اصلاح کننده های پرچین و دمنده های برگ:

ابزارهای 40 ولت Ryobi

بدون برس ، Brainy Motor

مورس چمن زنی موتور براش بدون موتور Ryobi 40v

موتور این ماشین چمن زنی Ryobi بسیار کارآمد است. به همین دلیل است اول از همه ، وسایل الکترونیکی جای قلم ها را می گیرند ، بنابراین کشش داخلی کمتری وجود دارد ، که باعث می شود به کاشت طولانی تر و عمر باتری بیشتر شود. دوم ، یک کامپیوتر کوچک وجود دارد که حس می کند وقتی موتور نیاز به باتری بیشتری دارد. این باتری را در چمن پراکنده یا کوتاهتر فرو می کند. اما وقتی در چمن ضخیم تر یا بلندتر شخم می زنید ، این قدرت را بالا می برد. این بدان معناست که شما فقط در صورت نیاز به همان مقدار از باتری مورد نیاز خود استفاده کنید.

ردپای ذخیره سازی اشتباه

ماشین چمن زنی موتور براش بدون موتور Ryobi

یکی از ویژگی هایی که غالباً از مورس غافل می شود ، “قابلیت تاشو بودن” آنها است. اگر تاکنون سعی کرده اید دستگیره های “قابل جمع شدن” را به هم بریزید ، می دانید منظور من چیست – هرگز آسان یا سریع نیست! به جای استفاده از دستگیره ها و پیچ و مهره های چرخدار فشرده ، Ryobi از کلیپ ها و اهرم های پیچش تاب دار بهار استفاده می کند تا دستگیره ها در حدود 3 میکرو ثانیه بچرخند. سپس ، از آنجا که هیچ مخزن گازی برای نشت وجود ندارد ، می توانید مورس را تا آخر جایی که در حدود 2 متر مربع از گاراژ شما طول می کشد ، بایستید. زیبا!

اگر این دستگاه موهای شما را عقب رانده است – و باید به نزدیکترین انبار منزل خود رسید و یکی را با 299 دلار انتخاب کنید.

– تراویس لارسون ، سردبیر ارشد

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *