برای صرفه جویی در مصرف انرژی ، BIG را با این ترفندها ذخیره کنید

پرداخت صورتحساب آسان است. شما فقط سخت کار می کنید تا ببینید که بیشتر درآمد شما به هزینه های زندگی می رود. اما آیا تاکنون متوقف شده اید که فکر می کنید عادات شما روی قبض های شما چه تاثیری دارند؟

این 10 افسانه درباره صرفه جویی در مصرف انرژی در خانه را بررسی کنید.

برای صرفه جویی در انرژی لازم نیست کل زندگی خود را از بین ببرید. در حقیقت ، با ایجاد برخی تغییرات کوچک در شیوه زندگی ، می توانید پس انداز کنید و به محیط زیست کمک کنید. نکات و ترفندهای زیادی در آنجا وجود دارد که به شما کمک می کند هدر رفتن انرژی را متوقف کنید و شروع به پس انداز بیشتر کنید. در اینجا پنج نفر برتر ما هستند:

1. از نوارهای هوشمند استفاده کنید.

همچنین به این نوارهای انرژی پیشرفته گفته می شود ، این صرفه جویی در مصرف انرژی هوشمند می تواند با مشکل برق مورد استفاده حتی در هنگام خاموش شدن الکترونیک یا در حالت آماده به کار نیز مقابله کند. در اصل ، نوارهای برق هوشمند هنگامی که مورد استفاده قرار نمی گیرند ، قدرت الکترونیک را خاموش می کنند. این می تواند در هر سال 200 دلار پس انداز کند!

در اینجا درباره خون آشام های انرژی بیشتر بیاموزید.

2. به لامپ های LED صرفه جویی در انرژی تغییر دهید.

جابجایی به لامپ های LED می تواند یک تعویض بازی برای صرفه جویی در هزینه و انرژی باشد. لامپ های ال ای دی بسیار طولانی است! دیگر نیازی نیست خود را تحت الشعاع قرار دهید تا چراغ خشن را به خود اختصاص دهید ، زیرا اکنون گزینه های گرم تری وجود دارد تا خانه خود را روشن و لهجه کنید. با ساخت سوئیچ می توانید تا 80 درصد از هزینه های روشنایی خود صرفه جویی کنید!

برای اطلاعات بیشتر در مورد صرفه جویی در محیط و کیف پول ، این نکات مربوط به صرفه جویی در انرژی را بررسی کنید.

3. یک ترموستات هوشمند نصب کنید.

ترموستات هوشمند یکی دیگر از تعویض های بازی برای کمک به شما در پس انداز است. می توان آن را به صورت خودکار تنظیم کرد تا خاموش یا کاهش گرمایش و سرمایش کاهش یابد. حتی می توانید از طریق تلفن خود به آن دسترسی پیدا کنید! به عنوان مثال اگر ترستستات لانه را خریداری کنید ، می توانید 10 تا 12 درصد در گرمایشی و 15 درصد تخلیه در سرمایش را صرفه جویی کنید ، که براساس هزینه های معمولی انرژی ، بین 131 تا 145 دلار در سال است.

برای نصب یک ترموستات هوشمند این 10 دلیل را بررسی کنید.

4- از وسایل کارآمد انرژی استفاده کنید.

آیا می دانید لوازم خانگی می توانند حدود 20 تا 35 درصد کل مصرف انرژی خانگی شما را تشکیل دهند؟ از یخچال و فریزر گرفته تا ماشین لباسشویی و خشک کن ، زمان آن رسیده است که وسایل مورد تأیید انرژی استار را تغییر دهید. به عنوان مثال ، جایگزینی یخچال و فریزر مدل 1980 با یخچال و فریزر درب هوشمند فرانسوی LG که از LG استفاده می کند ، می تواند سالانه 100 دلار در کل هزینه انرژی شما صرفه جویی کند. در ضمن ، تعویض ماشین لباسشویی قبل از سال 1994 با مدل Energy Star می تواند در سال 110 دلار برای شما صرفه جویی کند.

این 12 دستگاه هوشمند عالی را که امروز می توانید خریداری کنید ، بررسی کنید.

5- پنجره های خود را زمستانی کنید.

مطمئناً شما می خواهید در ماه های زمستان گرم بمانید. برای این کار بدون شکستن بانک ، صفحه های خود را با ویندوز طوفانی جایگزین کنید. این یک مانع اضافی برای سرما هوای بیرون است. انجام این کار به همراه کلاهبرداری و سلب هوا در اطراف پنجره ها و درهایی که هوا را نشت می دهد ، هزینه های گرمایشی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. در صورت تعویض ویندوز ، با استفاده از مدل های دارای مجوز Energy Star که برای منطقه شما طراحی شده اند می توانید سالانه 100 تا 500 دلار در هزینه انرژی صرفه جویی کنید!

این 11 راه برای صرفه جویی در انرژی بیشتر در زمستان امسال را ببینید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *