صرفه جویی در بارون وود ، یک تخته در یک زمان

چوب انبارعکس: حسن نیت ارائه دهنده کشور اضافی

همزمان با پایین آمدن یک انبار قدیمی ، آنجلا (سمت چپ) و دوستش لیزا ویلسون چوب را به دقت جابجا می کنند.

فکر ساده بود: من کاری را که دوست داشتم انجام می دادم و سپس آن عشق را با دیگران به اشتراک می گذارم. پسر ، چطور آن گلوله برفی!

من در یک مزرعه زندگی می کنم ، و همیشه انارهای قدیمی را تحسین می کنم. هایلوفت ذهن من را با خاطراتی پر می کند. من همچنین اشتیاق به تجمع و به اشتراک گذاشتن وعده های غذایی با خانواده دارم.

می دانستم بازار جداول مزرعه با کیفیت خوب است. اما برای فروش آنها ، مجبور شدم آنها را بسازم. چقدر می تواند سخت باشد؟ تعجب کردم

سه سال سریع به جلو: من هم اکنون تجارت خودم را با نام Barns & Beams Reclaimed اداره می کنم. با کمک و پشتیبانی خانواده ام و یک خدمه کوچک اما توانا ، انبارهای قدیمی را پس می گیرم و سپس الوار را می فروشم یا از آن برای ساخت مبلمان و موارد دیگر برای خانه ها و مشاغل استفاده می کنم.

بسیاری از انبارهای زیبا در مرکز ایندیانا وجود دارد و بسیاری از آنها به زمین می افتند. آنها در مزارع – غالباً بیش از یک قرن – در مزارع ایستاده اند ، اما آنها دیگر نیازهای صاحبان خود را برآورده نمی کنند.

یاد بگیرید که چگونه چوب انبار خود را از اینجا تهیه کنید.

این بدان معنی است که مقدار زیادی از چوب با کیفیت از بین می رود. من قبل از اینکه خیلی دیر شده بود فرصتی را پیدا کردم تا تغییری ایجاد کنم و تکه هایی از میراث کشاورزی ما را ذخیره کنم.

چوب انبارعکس: حسن نیت ارائه دهنده کشور اضافی

عکس ها یک مرحله مهم قبل از شروع کار آنجلا هستند زیرا انبارها خاطرات زیادی را در خود نگه می دارند.

زمان آمدن من کاملاً مناسب بود ، زیرا من آماد leave ترک دنیای شرکتها بودم. من نمی خواهم یک شام خانوادگی دیگر را از دست بدهم زیرا در یک جلسه گیر کرده ام.

اولین پروژه من یک انبار لبنیات گمبل 45 فوت بود. صاحب گفت من می توانم تمام چوب را داشته باشم. این تیرها دارای تیرهای بلوط 90 ساله و تیرچه کف بوده و در نمای ساید بای ساید کاج پوشیده شده پوشانده شده است.

با این برنامه های پروژه ، یک درب انبار روستایی برای خانه خود بسازید.

اندازه انبارها دلهره آور بود ، اما من و خدمه به طور هم زمان روی یک تخته متمرکز شدیم. آسانسور اجاره کردیم و از هر ابزاری که کار را آسانتر کند استفاده کردیم.

من ساختمانهای مزرعه خود را با الوار احیاء پر کردم. بعد ، من وظیفه زحمت کشیدن ناخن ها را از چوب برداشتم. سپس چوب آنرا خرد و ماسه زدایی كرد تا آن را برای خانه ها و مشاغل آماده كند. تیرها به صورت کوره خشک شده و برای اهداف بعدی خود به عنوان مانتویی یا به عنوان بخشی از یک سقف ، خوانده می شوند.

چوب انبارعکس: حسن نیت ارائه دهنده کشور اضافی

تجارت بیشتر از آنچه تصور می کردم رشد کرده است. من و خدمه به پایان رسیدیم که اولین انبار را به همراه هشت نفر دیگر به پایین سقوط کردیم و ما هنوز لیستی از انبارها را برای بازیابی نداریم. تماس ، ایمیل و سفارشات از همان دور از کالیفرنیا و نیوجرسی برقرار شده است.

بزرگترین درسی که من به عنوان کارآفرین آموخته ام این است که شما نمی توانید همه کارها را به تنهایی انجام دهید. شما باید نقاط قوت خود را بشناسید و با افرادی که مهارتهای مکمل شما را دارند ، ارتباط برقرار کنید.

من همچنین سؤالات زیادی می پرسم و صادقانه درباره چقدر نمی دانم. من یاد گرفته ام که “صحبت کردن با آسیاب” صحبت کنم و چوب را شناسایی کنم ، با آن کار کنم و قطعات زیبایی بسازم.

در مدت کوتاهی یک کارگاه چوبی و یک آوارخانه افتتاح کردم. از آنجا مکان دوم و یک فروشگاه آجر و ملات را با یک نمایشگاه برای مشتریان اضافه کردم.

نکته مورد علاقه من در مورد شغل من این است که می دانم از این انبارهای قدیمی می توانم چوب بردارم و آنرا به نسل های آینده منتقل کنم. منت ، میزهای مزرعه ، تابلوها ، قفسه بندی ها و موارد دیگر را ایجاد می کنم و چوب خام را برای پروژه های دیگران می فروشم.

با این برنامه های پروژه نحوه ساخت یک کادوی آبجو از چوب انبار را یاد بگیرید.

من وقتی با کسی که تصمیم به رها کردن آن را دارد ، در میان یک انبار شیر پیر قدم می زنم ، فکر می کنم: من بسیار سپاسگزارم که کارهایی را انجام می دهم که دوستش دارم.

چوب انبارعکس: حسن نیت ارائه دهنده کشور اضافی

چوب انبار کلینیک حیوانات چشم در وستفیلد را گرم می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنجلا و کارهایش که زندگی جدیدی به انبارهای قدیمی می دهد ، به reclaimedbarnsandbeams.com مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر از کشور اضافی در اینجا.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *