معامله را در مورد تجدید نظر محدود کنید

برای هر کسی که به دنبال راهی سریع و مقرون به صرفه برای تقویت جذابیت در منزل خود است ، یک راه حل غیرمنتظره در معرض دید پنهان است: درب گاراژ اغلب نادیده گرفته شده. این ممکن است شگفت زده شود. اما اگر یک لحظه فکر کنید ، مفهوم کاملی دارد. بعلاوه ، تعداد کمی از نسخه های خارجی نمای داخلی ، پانچ های بصری بزرگتری را دراختیار شما می گذارد – یا سرمایه ای در یک درب جدید و چشم نواز گاراژ که یکپارچه با آن مطابقت دارد ، و همچنین معماری خانه شما را ارتقا می بخشد. (به خصوص اگر گاراژ شما رو به خیابان باشد.)

درب گاراژ کلوپعکس توسط اندی فریم. کپی رایت 2013. کلیه حقوق محفوظ است.

درب های گاراژ سری سفارشی Clopay® Reserve Wood Collection

درب جدید گاراژ خیره کننده چیز کوچک نیست که به معنای واقعی کلمه به تجدید نظر برسد. در واقع ، بعضی از درب های گاراژ 40٪ نمای خانه را تشکیل می دهند. در مورد تأثیر بصری صحبت کنید! و در پایان مالی ، Remodeling 2019 Cost vs Value Report نشان می دهد که به روزرسانی خانه با بهترین بازده سرمایه گذاری ، انتظار آن را دارید – درب گاراژ. (این مطالعه گزارش می دهد که متوسط ​​صاحب خانه ، 5/97 درصد هزینه یک درب جدید گاراژ را دریافت می کند ، که تقریباً در بین دو پروژه ارتقاء رتبه اول را به خود اختصاص می دهد. © 2019 Hanley Wood، LLC. اطلاعات کامل از بازسازی هزینه 2019 در مقابل ارزش گزارش را می توان به صورت رایگان در costvsvalue.com بارگیری کرد.)

به طور خلاصه ، درب گاراژ شما یک عنصر مهم معماری است که سزاوار احترام بیشتری نسبت به آن است که معمولاً دریافت می کند. و کلوپای ، یکی از تولید کنندگان برجسته درب های گاراژ در آمریکا ، گزینه های طراحی خیره کننده ای – بیش از 1000 در همه – و همچنین انتخاب گسترده ای از رنگ ها را ارائه می دهد. به این فکر کنید که چقدر هیجان انگیز باشید که به سرعت بتوانید گاراژ خود را از drab تا fab بلند کنید ، به علاوه مکمل سبک معماری خانه خود باشید. به سرعت صحبت از محله خواهد شد.

درب گاراژ کلوپعکس با احترام از کلوپای

درب گاراژ Clopay® Canyon Ridge® Ultra Grain® Series

درهای کلوپایی در بسیاری از مواد با کیفیت بالا و مختلف نیز وجود دارد ، از کامپوزیت های فلزی ، آلومینیومی و چوب های فاکس تا شیشه و حتی بسیاری از گونه های چوب طبیعی. علاوه بر این ، فرایندهای رنگ آمیزی و لکه برداری پیشرفته و مستحکم اطمینان حاصل می کنند که درب گاراژ جدید شما به اندازه زیبایی آن برای سالهای طولانی دوام خواهد داشت.

سبک های حمل و نقل خانه ای جذاب و روستایی؟ بررسی. درب های چند تابلوی سنتی؟ شرط می بندی. طراحی های مدرن ، معاصر و یا قرن های متمادی میان قرن؟ آن را پوشانده و به همراه درب های آلومینیومی و شیشه ای براق و قابل تنظیم که نور طبیعی را به حداکثر می رساند ، پوشانده است. Clopay همچنین پنجره های تزئینی و گزینه های سخت افزاری و بسیاری روش های دیگر برای ساخت درب گاراژ شما به بخش مشخص خانه و ستاره محله شما را ارائه می دهد.

درب گاراژ کلوپعکس توسط اندی فریم. کپی رایت 2018. کلیه حقوق محفوظ است.

درب گاراژ کلوپای® Coachman® مجموعه

مطمئنا ، روش های بسیاری برای بهبود ظاهر بیرونی خانه شما وجود دارد. به عنوان مثال ، یک کت تازه از رنگ کار یا نمای سایدینگ جدید. یا یک منظره بزرگ محوطه سازی. اما پروژه هایی از این قبیل می توانند به راحتی هفته ها طول بکشند و برچسب قیمت گزافی را نیز به همراه داشته باشند.

درب گاراژ جدید می تواند به همان اندازه یا بیشتر بر جذابیت های محدودیت شما تأثیر بگذارد. بهتر است یک فروشنده حرفه ای درب گاراژ بتواند یکی از آنها را فقط در یک روز نصب کند. و می توان درب گاراژ عایق با کیفیت بالا و با نصب آن را با کمتر از 1000 دلار خریداری کرد. بیایید با آن روبرو شویم: شما احتمالاً سال گذشته مبلغ بیشتری را روی لاته و قهوه صرف کرده اید!

درب گاراژ کلوپ مدرنعکس توسط اندی فریم. کپی رایت 2018. کلیه حقوق محفوظ است.

درب گاراژ Clopay® Avante® با پانل های شیشه ای یخ زده

علاوه بر این ، اگر نسبتاً دور خانه هستید ، شما و چند دوست می توانید خودتان کار را حل کنید. (با عرض پوزش — ناهار و مجلات روی شما قرار دارند.) سیستم بهار EZ-SET Clopay بخشی از خطرناک بودن نصب درب گاراژ را ایمن و آسان می کند؛ شما فقط از یک مته برای باد کردن فنر به تنش درست استفاده می کنید. و اگر با یک مضراب روبرو شدید ، هیچ مشکلی ندارید — کلوپای حتی یک فیلم آموزشی آنلاین را برای کمک به DIYers ارائه می دهد.

دلیل خوب دیگری برای در نظر گرفتن درب گاراژ جدیدی از Clopay وجود دارد: صرفه جویی در انرژی و بهره وری. بسیاری از مدل های درب را می توان با عایق اختیاری سفارش داد که می تواند باعث کاهش اتلاف انرژی در گاراژ شما تا 71 درصد شود. در حقیقت ، یک درب عایق می تواند یک گاراژ گرم نشده را در هر جایی از 10 تا 20 درجه گرمتر در زمستان و در تابستان سردتر نگه دارد.

افراد کلوپای متوجه می شوند که یک درب جدید گاراژ یک تصمیم بزرگ است – به طور معمول یک خرید یک بار در طول زندگی. از لحاظ بصری ، یک درب گاراژ بخش بزرگی از خانه شما است. و شما هر روز آن را می بینید ، بنابراین می خواهید سبک و رنگ را درست دریافت کنید. برای کمک به شما در تصمیم گیری مطمئن و همچنین مشاهده گزینه هایی که حتی نمی دانید وجود داشته باشد ، Clopay یک راه حل ابتکاری را ارائه می دهد: سیستم تخیل درب.

درب گاراژ کلوپعکس توسط برایان گاسل. کلیه حقوق محفوظ است.

Clopay® Gallery® درب گاراژ با پایان فوق العاده Grain®

این ابزار تجسم دیجیتال به شما امکان آزمایش با طیف گسترده ای از طرح ها و رنگ ها را می دهد. در اینجا نحوه کار آن آورده شده است: کافیست عکسی از قسمت بیرونی خانه خود بکشید و آن را در وب سایت Clopay بارگذاری کنید. سپس طرح ها و رنگ های مختلف درب را کشف کنید تا ببینید چگونه آنها به خانه شما نگاه می کنند. این خیلی آسان است

بنابراین پیش بروید و به این فکر کنید که چگونه یک درب جدید گاراژ به طور بالقوه می تواند جذابیت خنک کننده خانه شما را تقویت کند. برای یک سرمایه گذاری نسبتاً متوسط ​​و تنها در یک روز ، می توانید به سرعت یک مکان بصری خود را که شایسته نمایش یک بازسازی تلویزیون است ، بسازید. یک راه حل هیجان انگیز و مقرون به صرفه برای جذابیت های جدید که تازه پیدا شده است ، درست در جلوی شما قرار دارد و در دید ساده پنهان می شود. فقط کمی تصورات خود را اضافه کنید و از نتایج حیرت خواهید کرد. درب جدید گاراژ ، خانه جدید – در نگاه اول دوباره عشق خواهد بود!

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *