ببینید چگونه حمل و نقل بندر به جانبازان ، مدارس و اولین پاسخ دهندگان باز می گردد

جلوی فروشگاه باربریجاناتان وایس / شوترستاک / شوتستروک

بندر حمل بار ممکن است در طول سال تخفیف های عمیقی در موجودی بی نظیر خود از ابزارهای با کیفیت ارائه دهد ، اما فروشنده محبوب خانه بهبود در هنگام بازگشت به جامعه گوشه هایی را قطع نمی کند. در پشت صحنه ، این شرکت به سختی تلاش می کند تا جانبازان ، دانشجویان و اولین پاسخ دهندگان را در سراسر ایالات متحده فراهم کند. این همه بخشی از کمپین Harbour Freight’s Giving Back است.

احترام عمیق این شرکت به مردان و زنان نظامی منجر به بنیاد Harbor Freight Tools شد که سالانه به ائتلاف ملی برای جانبازان بی خانمان کمک می کند و به کسانی که به کشور خدمت کرده اند خدمت می کند – و اکنون با بیماری روانی و چالش های دیگری که به خطر می اندازد کیفیت آنها را به خطر می اندازد. زندگی بنابراین هنگامی که شما از Harbour Freight پشتیبانی می کنید ، از جانبازان و خانواده های آنها نیز پشتیبانی می کنید.

بچه ها از وفاداری شما به بندر باربری نیز بهره مند می شوند – و معلمان آنها نیز همین کار را می کنند. ابزار حمل و نقل بندر برای مدارس اطمینان می دهد که دانش آموزان تا کلاس 12 در حال دریافت یک تجارت تجاری ماهر هستند. این شرکت حتی به لطف هاربر ابزار حمل بار برای جایزه تعالی مدارس ، کمک هزینه ای به ارزش یک میلیون دلار برای معلمان تجارت ماهر در سراسر کشور ارائه می دهد. و برنامه اعطای جایزه آنها ، جرقه جادو را فراموش نکنید ، که ابزارهایی را به کلاسهای تجارت ماهر اهدا می کند که در حال آماده سازی نسل جدیدی از بازرگانان و تجار در مدارس دولتی هستند.

اولین پاسخ دهندگان به بلایای مانند طوفان ها ، سیل ها و زمین لرزه ها نیز از بازوی بشردوستانه بندرگاه حمل بار ، که ابزار و بودجه ای به پلیس و ادارات آتش نشانی اهدا می کند ، بهره مند می شوند. این شرکت حتی با صلیب سرخ آمریکا همکاری می کند تا به قربانیان حوادث طبیعی مانند آتش سوزی کالیفرنیا و پیامدهای طوفان ماریا در پورتوریکو کمک کند. بندر حمل بار نه تنها این امدادگران را با ابزار اسلحه می زند ، بلکه کیت های کمکهای اولیه را در نقاط اضطراری مونتاژ و توزیع می کند.

اخیراً ، هاربر باری پس از ویران شدن جامعه توسط طوفان متیو ، به لاتا ، کارولینای جنوبی رفت. این شرکت از منابع خود برای کمک به بازسازی پارک هنری استریت ، ایجاد زمین های جدید بسکتبال و یک زمین بیس بال و تهیه تجهیزات جدید زمین بازی استفاده کرده است. آنها همچنین جعبه های باغ جدید را در مدارس دولتی کم کار در سراسر Oxnard ، کالیفرنیا ساخته و کاشتند. کافی است که بگوییم ، داوطلبان جامعه بندر حمل و نقل از اینکه کثیف نشوند ، نمی ترسند.

بنابراین دفعه بعدی که از عضویت Inside Track Club در Harbour Freight استفاده می کنید ، می توانید با دانستن اینکه دلارهای شما آن را به دست افرادی که اهمیت می دهند ، احساس امنیت می کنید – و بخشی از پول شما به جامعه شما باز می گردد.

اکنون 20 موردی را که هر DIYer باید در Harbour Freight بخرد ، بررسی کنید!

و در اینجا 15 مورد شرط می بندیم که شما نمی دانید که می توانید در Harbour Freight بخرید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *