هوای شدید: کرکره برای درها و ویندوز

کرکره های طوفان

عکس: مارکیفتو / Shutterstock

پرده یا پانل قابل جابجایی

کرکره یا پانل قابل جابجایی متصل به پیچ و مهره های نصب شده دائمی یک راه حل با دوام و اقتصادی است که با بیشتر پنجره ها و درها کار می کند. پس از اولین استفاده ، در هنگام قطع شدن کرکره ها به اندازه و تنظیم پیچ ها ، این نوع کرکره ها می توانند خیلی سریع نصب و از بین بروند.

آن را هوشمند انجام دهید. کرکره ها برای کار خوب باید به محکم خانه متصل شوند. همیشه کرکره ها را به فریم پیچ یا پیچ کنید. با استفاده از یاب گل میخ در دیوار داخلی می توانید مکان های قاب را پیدا کنید.

به یاد داشته باشید که چراغهای جلو و منافذ نیز باید پوشانده شوند. لوازم جانبی برای ساخت کرکره بر روی دریچه های پروژکتور یا جزئیات تریم موجود است. از ناخن ها برای وصل کردن کرکره استفاده نکنید. آنها به اندازه کافی نگه نخواهند داشت و به جانبداری آسیب می رسانند. برای راهنمایی در مورد نصب موقت شاتر با مقامات محلی تماس بگیرید.

پانل های پلی پروپیلن

هوای شدید: کرکره برای درها و ویندوز

موج دار ، موج دار 4 فوت. x 8 فوت ورق های پلی پروپیلن یک چهارم وزن 5/8-این است. تخته سه لا اما به همان سختی. با اره مدور برش داده می شوند و با پیچ و مهره بال نصب می شوند. آنها 70 درصد نور را از طریق نور مجاز می کنند.
هزینه: کمتر از 700 دلار برای یک خانه کوچک (10 پنجره متوسط ​​و یک درب بزرگ) ، اما مقداری از ضایعات بسته به اندازه پنجره.

پانل های پلی کربنات

هوای شدید: کرکره برای درها و ویندوزاین 4 فوت x 8 فوت پانل ها مشابه پلی پروپیلن هستند ، اما واضح تر. از طریق آنها می توان اشیاء و حرکت را دید ، و آنها نور زیادی به خانه می گذارند. یک طرف مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است بنابراین پانل ها در نور خورشید زرد نمی شوند.
هزینه: حدود 950 دلار برای یک خانه کوچک.

پرده های راه راه آلومینیومی

هوای شدید: کرکره برای درها و ویندوزپانل های آلومینیومی در بخش هایی با کاربری آسان و پهناور قرار می گیرند که در مسیرهای نصب شده در بالا و پایین نصب می شوند (نصب جانبی نیز امکان پذیر است). آهنگ ها را می توان برای مطابقت با خانه رنگ آمیزی کرد ، و آهنگ های داخلی نیز برای دسترسی به آستانه های موجود در پنجره و برش موجود است.
هزینه: در حدود 1212 دلار برای یک خانه کوچک.

کرکره های راه راه پلی کربنات

هوای شدید: کرکره برای درها و ویندوزمانند کرکره های آلومینیومی ، این قطعات در بخش های باریک قرار دارند و در مسیرهای بالا و پایین نصب می شوند. پلی کربنات تقریباً به اندازه شیشه پنجره روشن است. پنل ها سبک و آسان هستند و در اندازه های گسترده ای در دسترس هستند.

هزینه: حدود 1800 دلار برای یک خانه کوچک.

پانل های پارچه ای

هوای شدید: کرکره برای درها و ویندوزپنل های محافظ پارچه ای از پارچه ای با روکش PVC محکم ساخته شده است. گروت ها بعد از برش پارچه به اندازه نصب می شوند ، سپس پانل ها در محل با پیچ های دائمی و مهره های بال بسته می شوند. تابلوها مقداری نور را از طریق آن عبور می دهند.
هزینه: در حدود 1100 دلار برای یک خانه کوچک.

پرده های تخته سه لا موقت

کرکرهکرکره های تخته سه لا ارزان قیمت هستند ، اما نصب آن روی ویندوز 2 طبقه و دهانه های بزرگ دشوار است. در هنگام برداشتن این کرکره ها ممکن است تعمیرات جانبداری لازم باشد. FEMA توصیه می کند از حداقل 5/8-in استفاده کنید. تخته سه لا ، پنجره ها را حداقل 5 در داخل با هم همپوشان می کنید ، و هر 8 تا 12 اینچ را داخل قاب می پیچید.

پرده ها و صفحه های دائمی

کرکره های نصب شده دائمی گران ترین گزینه هستند ، اما در صورت وجود مناسب هستند و ممکن است شما را برای تخفیف در بیمه صاحب خانه واجد شرایط کنند.

کرکره های کشویی

کرکرهمسکن و ردیابی به قاب بندی پیچیده می شوند. پرده های کرکره در هنگام استفاده از آن در داخل خانه مخفی می شوند.
طرفداران: می توانید یک موتور الکتریکی با پشتیبان باتری اضافه کنید و این کرکره ها را بطور خودکار ببندید.
منفی: هزینه اولیه بالایی است (26 تا 40 دلار فوت مربع). اجازه می دهد تا در نور بسیار کمی.

پرده های آکاردئونی

کرکره آکاردئونیمسکن و آهنگ به فریم وصل می شوند.
طرفداران: متناسب با دهانه های گسترده یا خمیده است. ارزانتر از کرکره های رول (14 تا 25 دلار مربع).
منفی: مسکن جانبی می تواند جذابیتی نداشته باشد. باید دوباره با بیرون پنجره های بسته بندی شده یا سایبان بسته شود.

کرکره ای استعماری یا بهمن

کرکره های استعماری یا باهامالولا به فریم پیچ خورده است – در کنار پنجره برای استعمار یا بالاتر از پنجره برای باهاما.
طرفداران: تهویه مناسب ، تهویه مناسب. ارزان تر از قیمت پایین (18 تا 35 دلار فوت مربع). در رنگهای متنوعی موجود است
منفی: فقط برای ویندوز. ممکن است در برخی مناطق تأیید کد نباشد.

غربالگری مش فلزی

غربالگری مش فلزیصفحه های مش از جنس استنلس استیل بر روی یک قاب فلزی به طور دائم در باز کردن پنجره سوار می شوند. درهای صفحه نمایش نیز موجود است.
طرفداران: مشابه صفحه معمولی پنجره ، و همیشه در محل است. بیایید نور و هوا عبور کنیم. امنیت را افزایش می دهد.
منفی: گران قیمت (35 دلار فوت مربع). نصب پیچیده تر با ویندوزهای خارج از نوسان. انعطاف پذیر است ، بنابراین نیاز به فاصله 3 اینچی دارد. دور از شیشه.

صفحه های پارچه قابل جابجایی

صفحه های پارچه قابل جابجاییغربالگری مش انعطاف پذیر پلی پروپیلن به پیچ و مهره های نصب شده دائمی در اطراف باز شده بسته می شود.
طرفداران: اجازه می دهد تا نور و هوا از طریق. برای ایوان ها ، بالکن ها ، لاناها و سایر دهانه های بزرگ یا نامنظم به خوبی کار می کند. سبک و آسان برای ذخیره سازی.
منفی: در دسترس بودن محدود و معمولاً فقط توسط نمایندگی های مجاز نصب می شود (12 تا 14 دلار مربع). نیاز به فاصله از شیشه دارد.

به علاوه یاد بگیرید که چگونه حیاط خود را برای طوفان اینجا آماده کنید.

اطلاعات این پست با همکاری Lowes برای راهنمای شدید هواشناسی تهیه شده است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *