سایبان ها: درب های کشویی آسان

یک درپوش با درهای کشویی بسازید

چندین سال است که مسئولیت طراحی و ساخت ریخته سالانه ما را بر عهده دارم. عکس در اینجا نگاهی به ریخته شده در ماه ژوئیه / آگوست می دهد. شماره 12

یکی از جزئیاتی که همیشه توجه من را جلب می کند تعداد و نوع درب هایی است که می توان در آن گنجانید. چندین مورد از خانه هایی که من طراحی کرده ام دارای دو درب است – یک درب ورودی معمولی و یک درب بزرگ برای مورس چمن زنی و سایر وسایل بزرگ. درهای ورودی آسان است. من معمولاً فقط درهای ریخته شده خارجی را که می خواهید در یک گاراژ یا خانه نصب کنید ، می خرم. درهای بزرگ کمی چالش برانگیز تر هستند. پس از آزمایش با روش های مختلف ، من روی درهای کشویی به عنوان بهترین راه حل مستقر شده ام.

درهای کشویی مزایای بسیاری نسبت به درب های لولایی برای دهانه های گسترده دارند. در ابتدا ، هیچ محدودیتی در اندازه درب مورد استفاده شما وجود ندارد. و از آنجا که درها از بالا و نه از یک لبه مانند یک درب لولایی آویزان هستند ، لازم نیست آنها کاملاً محکم باشند. به علاوه ، به فضای کافی برای باز کردن درب های لولای نیاز ندارند. من در خانه آخر من یک جفت درب لولایی داشتم ، و در زمستان مجبور شدم منطقه بزرگی را در مقابل ریخته شدن برف و یخ نگه داشته باشم و یا درها باز نمی شوند. این مشکلی برای درهای کشویی نیست.

نکته اصلی درهای کشویی استفاده از سخت افزار مناسب است. من فکر می کنم سخت افزار درب سخت جهت دور زدن از جانب سخت افزار جانسون (johnsonhardware.com) راه حل مناسبی است. این سیستم از چوب لباسی های مخصوص تحمل توپ های سه چرخ سنگین (قسمت شماره 1025) تشکیل شده است که می تواند از درها تا 150 پوند پشتیبانی کند. و یک مسیر آلومینیومی قسمت شماره 111). 8 فوت آهنگ و یک جفت چوب لباسی برای 4 فوت. درب حدود 40 دلار قیمت دارد برای اینکه سخت افزار بای پس کار روی یک ریخته گری کار کند ، باید مکانی قدرتمند برای لنگرخوانی مسیر برتر داشته باشید. من این کار را با پاره کردن 2 × 4 به فاصله بین 2-1 / 2 و 3 در می رسم. (بسته به نوع ضخامت درب) و اتصال آن به دیواره ریخته شده با پیچ های تاخیر. سپس من آهنگ آلومینیوم را به پایه 2x می پیچم. مرحله آخر نصب صفحات آویز به بالای درب است. همه این جزئیات را در داستان ریخته شده آینده خواهید یافت.

اتصال درب برتر برای درهای کشویی

درهای کشویی جایگزین مناسبی برای درهای لولای شده است ، اما اشکالاتی در این زمینه دارند. اول ، قفل کردن آنها سخت تر است. من راه حل زیبایی برای قفل کردن درب کشویی پیدا نکرده ام و معمولاً اگر یک جفت درب وجود داشته باشد ، با استفاده از یک هش و قفل قفل یا قفل دروازه قفل می شوید. مشکل دیگر درهای کشویی این است که آنها برای پلمپ کردن سخت تر هستند. اگر نگران اشکالات یا موجودات کوچک در ریخته هستید نگران هستید ، در عوض درهای لولایی را در نظر بگیرید. اما اگر می خواهید درگاهی نصب و نصب کنید ، کار با آن آسان باشد و فضای زیادی را به خود اختصاص ندهد ، ضرب و شتم درهای کشویی کار سختی است.

– جف گورتون ، سردبیر همکار

در اینجا یک پروژه ریخته شده از مجله ما با درب های آویز وجود دارد.

این نقشه ریز اقتصادی را با برنامه های مجله ما بسازید.

به علاوه: 24 نکته برای تبدیل یک ریخته گری به یک مخفیگاه کوچک
1 / 24

یک کت جدید از رنگ ، داخل و خارجخانواده دستی

یک کت جدید از رنگ ، داخل و خارج

با رنگ داخلی و بیرونی فضای جدیدی را بسازید. از آنجا که بیشتر ریختن ها کوچک هستند ، این یک کار سریع برای نقاشی است که می توانید بیش از آخر هفته با آماده سازی مناسب آن را تمام کنید. اگر سایه بان از خانه فاصله دارد ، می توانید طرح رنگی خود را انتخاب کنید (پاستیل های گرم و سایه های گل مانند محبوب هستند). در غیر این صورت ، سعی کنید با رنگ بندی خانه خود مطابقت داشته باشید تا درگیری نکنند.
بعلاوه: نکات کلی نقاشی برای کمک به سریعتر پروژه ها
به علاوه: نحوه رنگ آمیزی اتاق ASAPترک های ترکخانواده دستی

ترک های ترک

ریخته های باغ ، به خصوص ریخته های مستقل که برای ذخیره سازی تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند ، اغلب برای جلوگیری از پیش نویس ، اشکالات ، گرد و غبار و سایر مشکلات ، نیاز به آب بندی دارند. پس از تمیز کردن ریختن ، آماده بیرون آمدن گلدان و شستشوی آب شوید تا به ریختن هرچه بیشتر محفظه کمک شود. ریخته گری بسیار سخت ممکن است به تعویض دیوارها احتیاج داشته باشد.پنجره به آسمان

پنجره به آسمان

در ریختنت خود یک پنجره نورگیر نصب کنید تا بتوانید مقداری از نور خورشید مورد نیاز خود را دریافت کنید (و شب ها مهتاب). این باعث می شود تا ریختنتان روشن شود و به فضایی راحت تر و آرامش بخش تبدیل شود. بعضی از پنجره های اسکای لایت می توانند باز شوند تا هوای تازه در آن وارد شود ، بنابراین می توانید در را بسته و برای چند ساعت از حریم شخصی لذت ببرید.عایق را نصب کنید

عایق را نصب کنید

اگر می خواهید در آنجا بگذرانید ، باید ریخته شده شما راحت باشد. عایق را اضافه کنید و در صورت لزوم از دیوار خشک کن کنید تا ریخته شده شما به یک اتاق واقعی تبدیل شود.
به علاوه: نحوه نصب عایق فایبرگلاس نبرد
و: نکاتی در مورد دیوارهای عایق
به علاوه: چگونگی چسباندن یک دربAC / گرمایش را اضافه کنید

AC / گرمایش را اضافه کنید

در آب و هوای معتدل ، فقط ممکن است در اتاق ریخته شده جدید خود به عایق کاری احتیاج داشته باشید. اما درجه حرارت شدیدتر نیاز به ویژگی های اضافی دارد. یک سیستم تهویه هوا و یا بخاری کوچک ممکن است یک وسیله ضروری برای ریخته گری شما باشد ، بنابراین حتماً فضای نصب آن را داشته باشید. اگر هنوز ریخته شده شما به برق دسترسی ندارد ، ابتدا زمان اجرای پروژه سیم کشی است!
به علاوه: چگونه سیم های برقی را خاموش کنیم
به علاوه: نصب گاراژ ACروشنایی بهتر را نصب کنید

روشنایی بهتر را نصب کنید


باغچه ها و گلدان های قابل زندگی معمولاً با یک لامپ یا چراغ نیمکت ایجاد می کنند ، اما اگر قصد گذراندن وقت در آنجا را دارید ، به نورپردازی بیشتری نیاز خواهید داشت. هر دو چراغ سربار و لامپ را نصب کنید تا به روشنایی اتاق برای سرگرمی ، مطالعه ، مطالعه بپردازید. اگر قصد استفاده از فضا را در طول شب دارید ، ممکن است بخواهید یک چراغ بیرونی نیز نصب کنید.
به علاوه: نحوه اضافه کردن چراغ
به علاوه: همه چیز در مورد روشنایی در فضای بازتبدیل فضای ذخیره سازی اضافی

تبدیل فضای ذخیره سازی اضافی

بسیاری از مخازن ذخیره سازی و محاصره های قابل شستشو فضای ذخیره سازی باقی مانده مانند قفسه ها ، قلاب ها و سطل ها را دارند – و این یک چیز خوب است! این فضای ذخیره سازی ابزار را برای مقاصد دیگر ، از جمله نگه داشتن کتاب ، سامان دادن به هتلی سرگرمی و نمایش دکوراسیون ، تبدیل کنید. اگر هنوز هم می توانید آنها را به خوبی استفاده کنید ، قبل از پاره کردن قفسه ها یا فضای ذخیره سازی دو بار فکر کنید!
به علاوه: نحوه ساخت قفسه هاویندوز اضافه کنید

ویندوز اضافه کنید

شانس خوب است که ریختن فعلی شما ، در صورت وجود هیچ ویندوز زیادی ندارد. این امر نیاز به تغییر دارد ، به خصوص اگر می خواهید ریخته ای را در یک آفتاب قرار دهید. بدون ویندوز ، اتاق احساس گرفتگی و ناخوشایندی خواهد کرد. بنابراین سعی کنید تا حد امکان ویندوزهای جدید را در هر طرف ضلع نصب کنید.
به علاوه: نحوه ساخت اتاق نشیمن در فضای باز
به علاوه: نحوه نصب یک پنجرهنیمکت های قدیمی را نگه دارید ، اما Freshen آنها را بالا ببرید

نیمکت های قدیمی را نگه دارید ، اما Freshen آنها را بالا ببرید

میز کار یک سرویس رونق متداول است. اگر اتاق وجود دارد ، پیشنهاد می کنیم آن را نگه دارید. این نیمکت می تواند برای بازی ها یا فیلم ها مفید باشد و ممکن است به عنوان سرگرمی باشد. با این حال ، نیمکت فعلی ممکن است کمی خشن باشد ، بنابراین به فکر ریختن آن باشید و ضمن حفظ سبک تند و تیز آن ، به آن یک رنگ تازه یا پلی اورتان بدهید.
به علاوه: نکاتی درباره شن و ماسه
به علاوه: میز کار ساختمان!درب را به یک منطقه پذیرایی تبدیل کنید

درب را به یک منطقه پذیرایی تبدیل کنید

علاوه بر اطمینان از درستی در بسته بودن درب ، باید از دعوت و در دسترس بودن نیز اطمینان حاصل کنید. این ممکن است شامل اضافه کردن یک محوطه رواق یا ایوان ، مراحل ساخت ساختمان ، رنگ آمیزی درب یا نصب درب جدید به طور کامل باشد. اگر قصد دارید در اکثر اوقات درب را باز کنید ، به یک صفحه نمایش نیز نیاز خواهید داشت. برخی از تبدیل های ریخته گری از درهای کشویی استفاده می کنند تا هر دو به نور خورشید اجازه دهند و ورودی استقبال بیشتری را ایجاد کنند.
به علاوه: نصب درب
به علاوه: نکاتی درباره تعمیر درب صفحه کشوییمبلمان اساسی را بسازیدخانواده دستی

مبلمان اساسی را بسازید

هنگام مبلمان ، احتمالاً شما می خواهید یک نیمکت ، یک میز یا یک پایه لامپ ، و یک صندلی یا دو — در حداقل باشد. ما پیشنهاد می کنیم یا به دنبال قطعات قدیمی باشید که بتوانید آنها را بازیابی و بازیابی کنید ، یا مبلمان خود را بر اساس آنچه نیاز دارید بنا کنید.
به علاوه: مبلمان DIY
گیاهان و دکورها را تنظیم کنیدخانواده دستی

گیاهان و دکورها را تنظیم کنید


با اضافه کردن هر دو گیاه و دکوراسیون ، فضا را به یک محل زندگی دلپذیر تبدیل کنید. یک گزینه محبوب کاشت تاک توسط ایوان یا دیوار ریخته شده است به گونه ای که در نهایت از سطوح اطراف آن بالا می رود و ریخته گری را به عنوان قسمت مناسب باغ خود جلوه می دهد. گیاهان سرپوشیده نیز به تمیز نگه داشتن هوا کمک می کنند و کمی فضای سبز به اتاق جدید شما اضافه می کنند.
بعلاوه: 10 کارخانه آسان برای ساخت و مروارید برای بهارکف را به یک سطح با دوام و راحت تبدیل کنید

کف را به یک سطح با دوام و راحت تبدیل کنید

در صورت امکان کفپوش با دوام بیشتری را در اتاق ریخته شده خود نصب کنید (چوب پنبه ، کاشی ، فرش ، و خیلی موارد دیگر مناسب است) و برای راحتی بیشتر فرش دراز کنید. یک کف چوبی خوب به طور معمول قابل ترمیم است ، اما یک پروژه بزرگ است. به یاد داشته باشید در صورت عدم محافظت صحیح کف ، از رطوبت و قالب ممکن است مشکل ایجاد کند.
بعلاوه: چگونه یک طبقه زیرزمین فرش کنیم
به علاوه: نحوه انتخاب فرشدرها و پنجره های نوار هوا

درها و پنجره های نوار هوا

هنگامی که دیوارهای ریخته شده را عایق بندی کرده و سوراخ های شکاف را وصل کرده اید ، سپس آب و هوا را به پنجره ها و درها اضافه کنید.

  • پلاستیک ضد آب را در ویندوز بمالید.
  • نوار فوم آب بندی را در صفحه پایین ویندوز اعمال کنید.
  • در صورت لزوم به هر لکه پیش نویس در پنجره ، قلاب اضافه کنید.
  • یک بلوک پیش نویس درب را زیر درب ریخته شده بکشید.

روشنایی چیزهایی را با چراغهای رشته ای

روشنایی چیزهایی را با چراغهای رشته ای

چراغهای رشته ای فقط برای تزئینات تعطیلات نیستند. آنها می توانند یک ریخته معمولی خسته کننده را به مکانی که منتظر فرار از آن هستید در پایان یک روز طولانی تبدیل کنید. برای آویزان کردن چراغهای رشته ای در داخل و خارج از ریخته شده خود از نوارهای فشار یا فرمان گیر استفاده کنید و آنها را به سمت پریز برق در فضای باز هدایت کنید.خورشیدی ریخته شده

خورشیدی ریخته شده

با داشتن کیت پانل خورشیدی ، می توانید بدون نیاز به مسیر الکتریکی از خانه خود ، کمی انرژی به ریخته شده خود اضافه کنید. این پنل در طول روز انرژی خورشید را جذب می کند و به شما امکان می دهد تا آن را به وسایل دیگر مانند لامپ ها ، اره برقی ، سیستم های استریو و شارژرهای تلفن همراه خود هدایت کنید.برخورد با گرما

برخورد با گرما

در گرمترین روزهای تابستان ، بودن در داخل یک ریخته ممکن است مثل سونا بودن باشد. با اعمال فیلم کنترل گرما بر روی ویندوز ، ریخته شده را سرد نگه دارید. این فیلم از ورود پرتوهای خورشید به داخل ، مانع از پایین آمدن دما می شود. همچنین اگر منبع انرژی خورشیدی یا الکتریکی دارید ، از یک کولر هوای قابل حمل در ریخته شده خود استفاده کنید تا راحت بمانید. کولرهای هوا با گرفتن آب از هوای گرم و انتشار نسیم خنک ، فضای اتاق را پایین می آورند.گرم کردن یا سرد کردن پد برای حیوان خانگی شما

گرم کردن یا سرد کردن پد برای حیوان خانگی شما


بخشی از آرامش داشتن دوست حیوان خانگی شما در این نزدیکی است ، بنابراین مطمئن شوید که او در ریختنتان نیز راحت است. یک پد گرم کننده یا خنک کننده برای گربه یا سگ خود (بسته به فصل) خریداری کنید تا در ریختنتان بماند. پدهای گرم کردن حیوان خانگی از انرژی بسیار کمی استفاده می کنند. پدهای خنک کننده به هیچ منبع انرژی احتیاج ندارند. آنها به تنهایی “دوباره شارژ می شوند”.
کفپوش کاشی فوم یا لاستیک

کفپوش کاشی فوم یا لاستیک

بیشتر سایبانهای قابل ساخت تولید دارای کفپوش پلاستیکی یا چوبی سخت هستند. یکی دیگر از گزینه های کفپوش که می تواند از بالای طبقه اصلی فراتر رود کفپوش های لاستیکی است. از آنجا که کاشی ها به هم گره خورده اند ، می توانید به راحتی خود این کفپوش را نصب کنید. این یک راه حل ارزان قیمت و سریع کفپوش است که جذب شوک برای پاهای شما را فراهم می کند. شما حتی می توانید پابرهنه در فضای ذخیره سازی خود راه بروید!قفسه ها را برای ماندن سازمان یافته نصب کنیدS.Pytel / Shutterstock

قفسه ها را برای ماندن سازمان یافته نصب کنید

هرچه فضای ریخته شده آرامش بخش شما بهتر برگزار شود ، آرامش و استقبال بیشتری خواهید داشت. اگر قفسه های زیادی در ریختنتان وجود نداشت ، برای ذخیره مواردی که زندگی را در لذت جدید شما لذت بخش تر می کند ، دو بخش قفسه بندی را روی دیوارها نصب کنید.فن تهویه / اگزوز

فن تهویه / اگزوز

اگر قصد دارید تا از کتاب لذت ببرید و یا به طور مرتب کارهای نجاری را به صورت مرتب انجام دهید ، در حصار خود محصور شوید ، حتماً نوعی سیستم تهویه را نصب کنید. پنکه اگزوز اجازه می دهد تا هوا فرار کند و هوای تازه را در فضای خود گردش کند. اگر می خواهید از دردسر نصب واحد دیوار جلوگیری کنید ، یک پنکه استاندارد پنجره دوقلو دریافت کنید.سایبان قابل جمع شدن را بدست آورید

سایبان قابل جمع شدن را بدست آورید

با قرار دادن یک سایبان جمع شده در جلو یا عقب ، فضای راحتی برای ریخته شده خود را گسترش دهید. با سایه بان در جای خود ، می توانید بعد از اتمام کار کار خود در خارج از سایه بنشینید و از یک نوشیدنی با طراوت لذت ببرید. به عنوان یک گزینه جایگزین برای سایه بان ، یک چتر پاسیوی جبران شده را در مقابل ریخته شده خود قرار دهید.گلخانه کوچک شما

گلخانه کوچک شما

ریخته گری خود را به یک گلخانه کوچک آرامش بخش و الهام بخش و پر از گیاهان مورد علاقه خود تبدیل کنید. این را تصور کنید: مکانی را که تماماً بو و گیاهان ، گوجه فرنگی و درختان لیمو کوچک است ، بسازید. این ایده به شما نیاز دارد تا پنجره های اضافی را روی سقف و طرفین ریختنت خود نصب کنید تا گیاهان شما حداکثر نور را دریافت کنند. رفتن به ریخت و پاش خود را به تمایل به گیاهان خود می تواند تبدیل به یک سرگرمی صلح آمیز و لذت بخش است.اشکالات را دور نگه دارید

اشکالات را دور نگه دارید

یكی از مهمترین دلایلی كه بعضی از افراد از بیرون رفتن به خارج از منزل خودداری می كنند این است كه نمی خواهند با آفاتی مانند مگس ، خزنده اشکالات و جوندگان مقابله كنند. در اینجا چند روش آزمایش شده و واقعی برای از بین بردن آفات وجود دارد.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *