آیا باید سبزیجات خود را در یک گنجه سرد نگهداری کنید؟

سبزیجات کمد سردOlga_Y / Shutterstock

خانه های قدیمی عجیب و غریب هستند و جزئیات زیادی دارند که هرگز در خانه جدیدتری پیدا نمی کنید. یک مورد که شاید در یک خانه قدیمی متوجه شده باشید کمد سرد یا انبار ریشه است.

همچنین ممکن است شما به این 15 ویژگی اسرارآمیز خانه قدیمی علاقه مندید که دیگر مفید نیستند.

انبار ریشه یک ویژگی خانه عجیب و غریب قدیمی است. قبل از اینکه یخچال و فریزر مردم داشته باشند ، از انبار خنک و زیرزمینی خنک شده ای در زیر خانه برای نگهداری استفاده می کردند ، به خصوص برای برداشت پاییز. یک انبار ریشه همچنین می تواند یک ساختار جداگانه در نزدیکی خانه باشد. اگر جایی برای اضافه کردن یک انبار ریشه در زیر و یا در نزدیکی خانه وجود نداشت ، کمد سرد استفاده می شد.

کمد سرد به منظور تازه نگه داشتن سبزیجات ، پنیر و گوشت به داخل خانه ساخته شد. این کمد ها اغلب بر روی یک دیوار خارجی قرار دارند. امروزه خانه ای که یخچال ندارد ، یک ناهنجاری است. در حقیقت ، تولیدکننده این هدف را برای افزایش فضای ذخیره سازی بدون ساخت وسایل بسیار پر جرم ساخته است. بنابراین سؤال این است: آیا این روزها نیاز به کمد سرد وجود دارد؟

در صورتی که خانه شما خانه ای از خانه اختصاصی نداشته باشد ، چه کاری باید انجام شود.

انبارهای ریشه ای و کمدهای سرد روشهای کم هزینه ای برای ذخیره سبزیجات و سایر محصولات تازه است. به خصوص برای کشاورزان و باغداران حیاط خلوت ایده آل ، آنها نیاز به انرژی ندارند و نیاز به نگهداری بسیار کمی دارند. اگر خانه قدیمی شما قبلاً یکی از این موارد را دارد ، ممکن است بخواهید توجه کنید!

گزینه های زیادی برای یک گلخانه سردخانه یا پیراهن سرد قدیمی مدرسه وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید. شما یک مکان خنک و تاریک با رطوبت کافی می خواهید تا محصول خشک نشود.

در اینجا 10 موردی که نیازی به یخچال نیستید آورده شده است.

خانه خود را بررسی کنید و موارد زیر را از خود بپرسید:

  • آیا در خانه خود اتاقی دارید که زیر 60 درجه اما بالاتر از انجماد باقی بماند؟
  • آیا کمد روی دیوار خارجی دارید؟
  • آیا می توانید از جالبترین گوشه انبار یا اتاق زیر شیروانی خود استفاده کنید؟
  • آیا یک گل آلود و گرم نشده وجود دارد؟

اکنون خلاق شوید! در اینجا چند ایده آورده شده است:

  • دنی بلاگ می گوید: “خانه ما یک ایوان اطراف آن دارد که هشتی به آن اضافه شده است.” نیش ساده. وی گفت: “این زمستان در زمستان سرد می شود ، زیرا هنگام اضافه شدن هشتی ، هیچ عایق اضافه نمی شود ، بنابراین در واقع بتن برهنه ای است که روی زمین نشسته است. کمد کت ما حتی سردتر است ، بنابراین … ما کمد ریشه ای داریم. در طول زمستان ، هر زمان شخصی در را باز کند ، تهویه مطبوع و مطبوع باقی بماند. “
  • پیشنهاد دیگر این است که حفره ای را در یک زیرزمین کف خاکی ریخته و یک قوطی زباله فلزی را در آن قرار دهید.
  • همچنین می توانید از کولرهای پیک نیک استفاده کنید یا یک قوطی زباله فلزی تمیز را با عایق برای محافظت در برابر سرما بپوشانید و در یک گاراژ بدون گرم نگه دارید یا ریخته شوید.
  • رابین سویتستر ، وبلاگ نویس می گوید: “والدین من از سرشان برای نگهداری سرد استفاده کرده اند.” Almanac قدیمی کشاورز. وی افزود: “این دسترسی آسان از داخل و خارج داشت و پله های وسیع را که قفسه های دستی ساخته بودند ، ساخت. آنها می توانند برای افزودن هوای تازه گاهگاهی درب بزرگ را باز کنند اما هوای گرم انبارها از یخ زدگی در شبهای غیر سرد جلوگیری می کند. “

چه بخواهید از انبار ریشه و چه کمد سردی که قبلاً در اختیار دارید استفاده کنید ، می خواهید خودتان یکی را بسازید یا حتی با روش های جایگزین خلاق شوید ، همیشه به یاد داشته باشید که محصولات ذخیره شده خود را مرتباً بررسی کنید و هر چیزی را که شروع به خراب کردن کرده است حذف کنید. هنگام ساختن شیرین کاری یا اضافه کردن کابینت های اضافی در بودجه نیست ، با برخی از این راه حل های ارزان قنادی ارزان قیمت خلاق شوید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *