آیا درب گاراژ شما با رنگ خانه شما مطابقت دارد؟

درب گاراژ کلوپاز طریق Clopay

انتخاب رنگ درب گاراژ مناسب چندین عامل را در نظر می گیرد. آیا باید درب گاراژ شما به اندازه خانه شما رنگ کند؟ بله ، درب گاراژ شما باید با رنگ خانه شما مطابقت داشته باشد اما می تواند رنگ خانه شما را نیز تکمیل کند.

محبوب ترین رنگ برای درب های گاراژ چیست؟

رنگ سفید محبوب ترین رنگ برای درب های گاراژ است. سارا فیشر ، معاون بازاریابی و طراحی در H.A. فیشر هومز به Fagan Door ، یک شرکت درب گاراژ رود آیلند گفت که رنگ سفید تقریباً در تراز کردن تمام طراحی خانه کمک می کند. فیشر گفت: “صرف نظر از سبک ارتفاع ، اتمام های بیرونی یا جزئیات آن ، سفید به بهترین وجه تکمیل می شود و ظاهری کاملاً واضح و یکنواخت ایجاد می کند که برای چشم خوشایند است.” این چیزهای جدیدی است که درهای گاراژ وجود دارد.

آیا می خواهید درب گاراژ خود را مخفی کنید یا می خواهید آن را برجسته کنید؟

درب گاراژ یکی از بزرگترین قسمت های بیرونی منزل شما است و می توانید آن را از چند طریق برای شما کارساز کنید. اگر درب گاراژ شما رو به خیابان است ، احتمالاً می خواهید آن را برجسته کنید ، به شرط آنکه در شرایط خوبی باشد. اگر درب گاراژ شما به نظر عالی نمی رسد ، یک کت رنگ فقط به پنهان کردن آن کمک می کند. پنهان کردن درب گاراژ شما توجه سایر قسمت های خانه را به خود جلب می کند و اگر کارهای بیرونی اخیر انجام داده اید ، خوب است که درب گاراژ خود را با پس زمینه ای با رنگی که داخل خانه می شود در پس زمینه قرار دهید. به علاوه: از این قبل از درب باور نکردنی درب گاراژ دیدن کنید.

مسکونی

نحوه انتخاب رنگ درب گاراژ

بهترین راه برای انتخاب رنگ درب گاراژ ، نگاهی به چرخ رنگ است. تمام دروس در مدرسه در مورد رنگ های مکمل و رنگ های مشابه ، مفید واقع می شوند. برای یک برس سریع ، رنگ های مکمل بر خلاف یکدیگر هستند در حالی که رنگ های مشابه در کنار یکدیگر هستند. اگر به ایده هایی در مورد رنگ آمیزی درب گاراژ خود نیاز دارید ، ما شما را با راهنمای نقاشی درب گاراژ تحت پوشش قرار داده ایم. این شما را از چندین رنگ مختلف خانه به شما منتقل می کند تا رنگ مناسب درب گاراژ خود را پیدا کنید.

آیا درب گاراژ شما باید با درب جلو شما مطابقت داشته باشد؟

پاسخ “آیا باید درب گاراژ شما با درب جلو شما مطابقت داشته باشد؟” خیر. درب جلو شما باید توجه بیشتری نسبت به درب گاراژ شما داشته باشد ، بنابراین نمی خواهید درب گاراژ شما از درب جلوی شما منحرف شود. بهتر است سعی کنید رنگ درب گاراژ خود را با کرکره یا تر و تمیز مطابقت دهید.

بررسی کنید که چگونه weatherstripping می تواند به گرم نگه داشتن گاراژ شما در ویدیوی زیر کمک کند.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *