شیر آب هوشمند: یک دست اضافی در آشپزخانه

فرو رفتن خانواده دستی

شیرهای هوشمند ارزان قیمت نیستند ، از 500 دلار تا 800 دلار. در نگاه اول به نظر می رسید یک خبر جدید است ، اما من مورد تحریک قرار گرفتم. بنابراین من یک Kohler Konnect Sensate (518 دلار در آمازون) ، یک شیر آب هوشمند که به Google Home من متصل می شود ، برداشتم تا آن را در آشپزخانه خودم امتحان کنم.

همان نصب – اما با سیم

شیرهای هوشمند مانند شیرهای استاندارد نصب می شوند. شما خطوط تأمین را به شیر آب وصل می کنید. پس از آن ، همانطور که انتظار دارید ، چندین سیم برای اتصال یک شیر برقی و سنسورهای دیگر وجود دارد. به نظر می رسد دلهره آور است ، اما همه آسان و شهودی بود ، و نصب در حدود یک ساعت انجام شد. برخی از شیرهای هوشمند به یک پریز برق در زیر سینک نیاز دارند. اگر یک پریز برق در زیر سینک خود ندارید ، “outlet” را در Familyhandyman.com جستجو کنید تا یاد بگیرید که چگونه یکی را نصب کنید. سایر شیرآلات باتری هستند. با استفاده از آنها ، شما از تغییرات دوره‌ای باتری ناراحت خواهید بود. 10 نکته برای نصب شیر آب از راه آسان را بررسی کنید.

با دستورات صوتی کنترل کنید

دستورات صوتی آسان هستند اما همیشه بصری نیستند. برای مدلی که نصب کردم به جای اینکه بگویم “سلام گوگل ، شیر آب را روشن کن” ، مجبور شدم بگویم “سلام گوگل ، از کوهلر بخواهید که شیر آب را روشن کند.” چیز بزرگی نیست ، بلکه نوعی لقمه است. این مدل کنترل درجه حرارت صدا را ارائه نمی دهد ، اما برخی از شیرهای هوشمند انجام می دهند. همچنین شیرهای هوشمند دارای یک غلطک دستی هستند ، بنابراین می توان با روش قدیمی کار کرد.

به علاوه: اگر شیر آب شما در حال نشت است ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه خودتان آن را اصلاح کنید.

ظروف مختلف را برنامه ریزی کنید

شما می توانید “تجربیات” را برای ظروف خاص ، مانند گلدان های قهوه ، کاسه های سگ یا آب قابلمه برنامه ریزی کنید. به این ترتیب ، لازم نیست مقادیر دقیق برای هر ظرف را به خاطر بسپارید. من یک تجربه را با نام “اسپاگتی” برنامه ریزی کردم. بعد از اینکه به دستیار مجازی ام گفتم “اسپاگتی را شروع کند” ، گلدان را در حالی که من چیزهای دیگری را آماده می کردم ، به چهار کوارتس پر کرد.

شير آب خانواده دستی

آب را با دقت اندازه گیری کنید

در حین تهیه پنکیک ، من یک ظرف را زیر شیر آب قرار دادم و دو فنجان آب درخواست کردم. در ضمن من یک کمد از کمد گرفتم و دامنه را روشن کردم. وقتی به سینک برگشتم ، دو فنجان آب در انتظار بود. جادو بود

در اینجا هر آنچه را که باید در مورد تعمیر شیر آب بدانید بیاموزید.

خط آخر

این شیر آب را به مدت یک هفته آزمایش کردم. بعد از اینکه آن را با شیر آب “آنالوگ” جایگزین کردیم ، من و همسرم از تعجب متوجه شدیم که راحتی را از دست دادیم. شیرهای هوشمند هنوز هم بسیار جدید هستند و بدون شک بهبود خواهند یافت ، اما حتی این مدل اولیه باعث شد تا در آینده نزدیک به فکر نصب یک دائمی باشم.

شير آب خانواده دستی

شیر آب را بدون جوانه نگه دارید

پس از دست زدن به گوشت خام ، ترجیح می دهم آن را روی دسته شیر آب خرد نکنید. بنابراین من از شیر آب هوشمند خواستم روشن شود ، دستانم را بشوید و آن را با سنسور حرکت خاموش کنید ، هرگز آن را لمس نکنید.

به علاوه: 10 کار شما هرگز نباید در هنگام نوسازی آشپزخانه انجام دهید

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *