محصولات ساختمانی طوفان سخت

خانه روشنایی طوفانخانواده دستی

مزایای محصولات سخت طوفان:

نصب مؤلفه های سخت طوفان در هنگام بازسازی فقط هوشمندانه نیست ، بلکه یک دلار هوشمند نیز هست. چرا؟

  • بسیاری از محصولات سخت طوفان نیز محصولاتی با انرژی هستند و در طولانی مدت به کاهش صورتحساب ابزار کمک می کنند.
  • گرچه ممکن است این مواد گرانتر باشند ، کار نصب آنها معمولاً بیشتر از نصب محصولات استاندارد نیست.
  • بیشتر محصولات ، زیرا آنها برای مقاومت در برابر عناصر ساخته شده اند ، طول عمر بیشتری پیش بینی شده دارند.
  • بسیاری از شرکتهای بیمه برای دارندگان بیمه نامه هایی که مواد سخت طوفانی را نصب می کنند تخفیف ویژه ای را ارائه می دهند.

در هنگام نوسازی ، این مؤلفه ها را در نظر بگیرید:

تک و بام

حتی بهترین مواد بام در هنگام نصب نادرست نمی توانند در برابر هوای شدید بایستند. بنابراین مواد مناسب را خریداری کنید و پیمانکاری را استخدام کنید که می داند چگونه آنها را به درستی نصب کند.

بیشتر زونا های آسفالت مقاوم در برابر باد نوعی ضخیم تر و چند لایه به نام زونا های باریک یا لمینیت است. آنها سنگین تر و کمتر مستعد بالا آمدن هستند. بسیاری قادر به مقاومت در برابر وزش باد تا 130 مایل در ساعت یا بیشتر هستند. اکثر تولید کنندگان عمده زونا آنها را ارائه می دهند. نوع دیگری از زونا آسفالت – به هم پیوسته – مقاوم در برابر باد هستند زیرا لبه تحتانی آسیب پذیر به گونه ای طراحی شده است که با زونا مجاور به هم وصل شود.

بام فلزی نیز در وزش باد شدید به خوبی ایستاده است زیرا لبه ها به هم گره خورده و درزهای کمتری دارند. بسیاری از انواع قادر به تحمل وزش باد تا 150 مایل در ساعت هستند.

سقف کاشی و تخته سنگ همچنین مقاومت خوبی در برابر باد ایجاد می کند ، اما مواد و نیروی کار برای نصب آنها بسیار گران است ، در برخی موارد نیاز به تقویت عناصر ساختاری سقف خود دارد.

بیشتر مصالح بام توسط محوطه “مربع” نصب شده است و در 100 متر مربع قرار دارد. زونا آسفالت معمولاً دارای وزن مشخص است. معمولاً هرچه زونا سنگین تر باشد ، مقاومت در برابر باد نیز بهتر می شود. بیشتر آنها ضمانت نامه های طولانی تری نیز دارند ، برخی تا 50 سال. خرید زونا سنگین یک سرمایه گذاری عاقلانه است.

برای راهنمایی در مورد تعمیر سقف اینجا کلیک کنید.

ناودانها و سایدینگ

روده ها

به منظور به حداقل رساندن احتمالات زیرزمینهای سیل و فشار آب در برابر دیوارهای زیرزمین ، ناودانها نقش مهمی در استفاده از آب خارج از خانه شما دارند. سیستم های پوسته “بسته” و “بدون گرفتگی” اطمینان حاصل می کنند که روده های شما همیشه در آماده انجام کار خود هستند. بسیاری از سیستم ها باید به صورت حرفه ای نصب شوند ، اما از مواد ضخیم تر ساخته شده اند و دارای ضمانت های طولانی تر هستند.

جانبداری یکی دیگر از عناصر مهم در محافظت از پاکت ساختمان است. نمای سایدینگ وینیل و آلومینیوم بسیار آسیب پذیرتر هستند زیرا به راحتی میخ می شوند و امکان انقباض و انقباض را فراهم می آورند. برخی از محصولات جدیدتر مانند حاشیه های سیمانی قادر به تحمل بادهای قوی تر هستند.

جانبداری مقاوم در برابر ضربه بیشتر از نمای سایدینگ استاندارد است ، اما ضمانت طولانی تری دارد. هزینه نصب برخی از سایدینگ ها به دلیل پیچیده تر بودن سیستم همرفت استفاده شده بیشتر است.

پنجره ها

طوفان ویندوزهای سخت

ویندوزهایی که در جریان هوای شدید به خطر می افتند باعث ایجاد مشکلات مضاعف می شوند. شیشه شکسته می تواند صدمات جدی وارد کند و به محض باز شدن خانه ، باد فضای داخلی را تحت فشار قرار داده و در اثر برخورد با درها ، پنجره ها و مناطق آسیب پذیر دیگر آسیب های اضافی ایجاد می کند.

بیشتر پنجره های طوفان سخت دو جداره هستند و از شیشه چند لایه برای قسمت بیرونی تشکیل شده اند (دو تخته توسط یک لایه از پلی وینیل بوتیل شبیه به یک شیشه جلوی اتومبیل به یکدیگر متصل می شوند) و شیشه ای مخصوص صفحه داخلی. به عنوان یک امتیاز ، بیشتر پنجره های سخت طوفان دارای انرژی بیشتری هستند و سر و صدای بیرونی بیشتری نسبت به ویندوز های استاندارد دارند.

انتظار دارید حداقل نسبت به پنجره های دو جداره استاندارد ، حداقل 30٪ بیشتر برای ویندوزهای سخت طوفان هزینه کنید. اگرچه نصب کمی طولانی تر طول می کشد (اغلب مراحل اضافی برای تأمین امنیت خود پنجره مورد نیاز است) ، هزینه های اضافه شده کار باید حداقل باشد.

درب و درب گاراژ

درهای گاراژ

درب گاراژ محکم بسیار مهم است ، زیرا هنگامی که یک درب به خطر افتد باد می تواند صدمات شدید وارد کند ، درست همانطور که در هنگام خرابی ویندوز ها باعث می شود. اغلب درهای گاراژ اولین مؤلفه خانه است که جای خود را می دهد.

درهای گاراژ مقاوم در برابر ضربه با استفاده از استیل های عمودی مهم تر و ریل های افقی ساخته می شوند. وزن درب اضافه شده از چشمه های قوی تر استفاده می کند و از بازکن های سنگین تر استفاده می شود. برای تحمل آب و هوای شدید ، باید آهنگ ، غلطک و لولا نیز به روز رسانی شود.

پست های تقویت کننده اضافی که به درب ، کف و بالای بازوی درب گاراژ پیچ می شوند نیز در دسترس هستند. درباره تقویت درب گاراژ خود در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

درب های دارای طوفان می توانند از فایبرگلاس ، استیل یا فلز دیگر ساخته شوند و حتی ممکن است تا دو برابر درب استاندارد نیز هزینه کنند. معمولاً بازکن اتوماتیک سنگین تر مورد نیاز است.

آن را بخرید هوشمند

Dade County فلوریدا ، واقع در قلب کشور طوفان ، برخی از سختگیرانه ترین کدهای ساختمان در آمریکای شمالی را دارد. قبل از خرید یک محصول ، با وب سایت آنها مشورت کنید تا ببینید که آیا این محصول برای شهرستان داد (شهر داد) تأیید شده است یا خیر. اگر چنین باشد ، ممکن است آزمایش سختی را پشت سر گذاشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر همیشه با مقامات محلی و کدهای خود مشورت کنید.

اطلاعات این پست با همکاری Lowes برای راهنمای شدید هواشناسی تهیه شده است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *