به نوجوان خود بیاموزید که چگونه اتاق خود را رنگ کند

نوجوان

وقتی نوجوان شما می خواهد اتاق خواب خود را به روز کند ، چرا از آن به عنوان فرصتی برای آموزش مهارتهای مهم زندگی استفاده نمی کنید؟ چگونه یک اتاق را رنگ کنیم! ما اصول را تجزیه می کنیم تا نوجوان شما بتواند تصمیمات خود را بگیرد ، کار را انجام دهد و حتی تمیز کند. لازم نیست انگشت خود را بلند کنید ، مگر اینکه بخواهید.

چه مقدار رنگ برای خرید

از نقاش تازه کار خود بخواهید قد و عرض دیوارهای آنها را اندازه گیری کند تا کل فوت مربع مورد نیاز آنها را پوشش دهد. فوت مربع ها را 350 350 تقسیم کنید (برآورد شده از پا مربع در هر گالن) تا بفهمید که چند گالن رنگ مورد نیاز آنهاست. همچنین به خاطر داشته باشید که اگر از رنگ تیره به رنگ روشن منتقل می شوند ، احتمالاً به حداقل دو کت احتیاج دارند. قبل از شروع ، مطمئن شوید که آنها ابزار لازم را دارند: غلتک رنگ ، برس ، نوار نقاشی نقاش ، میله ، رنگ ، آغازگر ، ترکیب مشترک ، چاقو بتونه ، کاغذ شن و ماسه ، حوله کاغذی یا دستمال و پارچه قطره ای.

آماده سازی

درست مانند SAT ها ، موفقیت نوجوانان شما با پروژه نقاشی با آمادگی مشخص می شود. قبل از اینکه قوطی رنگ را باز کنید ، آنها را آماده کنید. به آنها اجازه دهید در صورت امکان همه چیز را از اتاق خارج کنند یا حداقل همه چیز را به مرکز منتقل کنند ، بنابراین دسترسی آسان به محیط دارند. یک پارچه قطره ای را برای محافظت از کف دراز بکشید و هر چیزی را در وسط اتاق با یک پارچه قطره ای یا ورق های قدیمی بپوشانید تا از اسپلر رنگ محافظت کند.

در اینجا بیشتر در مورد نحوه رنگ آمیزی یک اتاق بدون ایجاد خرابکاری آورده شده است.

سپس ، اگر دیوارها در وضعیت بدی قرار داشته باشند (تعداد زیادی خندق و حفره های ناخواسته) ، در اینجا نحوه تعمیر آنها آورده شده است. در مرحله بعد ، سطح دیوار را تمیز کنید تا همه گرد و غبار و زباله ها از بین برود تا مطمئن شوید رنگ شما به خوبی چسبیده خواهد بود. و در آخر ، نوارهای اطراف چوب و سقف را بچسبانید. اگرچه این کار خسته کننده ای است ، اما به آنها کمک می کند تا جایی که لازم نیست رنگ را ادامه دهند. توصیه نمی کنیم به عنوان نخستین پروژه DIY به آنها اجازه دهید که از چوب و چوب استفاده کنند ، اما اگر می خواهند آن را امتحان کنند ، از آنها بخواهید که این راهنما را برای ترمیم چوب ببندند. و سپس آنها را بخوانید که این راهنما را برای نقاشی روی چوب ببندید

رنگ آمیزی

حالا وقت آن فرا رسیده است از نقاش تازه کار خود بخواهید که این راهنمای جامع نقاشی غلتکی را برای همه چیزهایی که باید بدانند برای انجام یک کار خوب بخوانید. آنها باید از یک غلتک “چرت زدن متوسط” برای رنگ آمیزی مناطق بزرگ و یک برس تمیز هنگام نقاشی لبه ها و گوشه ها استفاده کنند. در حالت ایده آل ، اجازه دهید رنگ 4 ساعت بین کت ها خشک شود.

پاک کردن

این مطمئنا حداقل پر زرق و برق اما بخش مهمی از کار است. آنها را برس و غلطک تمیز کنید. نوار را با دقت بردارید. پارچه قطره را تکان داده و تا کنید و همه چیز مربوط به رنگ را کنار بگذارید. اکنون نوجوان شما می تواند به پشت بایستد و اولین پروژه موفق DIY خود را تحسین کند. A +!

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *