3 نکته برتر در مورد نحوه آب بندی ویندوز برای زمستان

ویندوزهای راه راه

چگونه می توان ویندوز را برای زمستان آب بندی کرد

آب بندی ویندوز یکی از مقرون به صرفه ترین راه ها برای کاهش قبض گرمایش است. اما چگونه می دانید از کجا شروع کنیم؟ در اینجا سه ​​کار برتر که شما باید انجام دهید برای ویندوز خود را برای زمستان مهر و موم کنید.

1. نشت ها را پیدا کنید.

دریابید که بزرگترین نشتی ها در کجا قرار دارد ، بنابراین می توانید وقت و هزینه خود را بر روی رفع بدترین مشکلات متمرکز کنید. بهترین راه برای انجام این کار با انجام یک ممیزی انرژی ، از جمله آزمایش درب دمنده ای است که در خانه شما انجام می شود. ممیزی انرژی شامل توصیه هایی برای نحوه پلمپ ویندوز برای زمستان خواهد بود. اما ، اگر نمی توانید یک ممیزی انرژی داشته باشید ، در اینجا روش های DIY برای یافتن نشت هوا و پیش نویس نیز وجود دارد. به سادگی رفتن از یک اتاق به اتاق دیگر در یک روز سرد و باد ، احساس داشتن پیش نویس در اطراف ویندوز شما واقعاً مؤثر است. یک نقشه ساده کف بکشید و توجه کنید که کدام پنجره ها از قبل به نظر می رسند. سپس می توانید ابتدا این موارد را برطرف کنید. روش دیگر استفاده از چوب بخور به عنوان شاخص پیش نویس است. یا می توانید یک سنسور دما بخرید و از آن برای چک کردن در اطراف ویندوز برای نقاط سرد استفاده کنید.

در اینجا بیشتر در مورد آزمایش نشت هوا و آب بندی وجود دارد.

2. ابتدا اصلاحات آسان را انجام دهید.

كلكینگ آسان و ارزان است و باید اولین خط دفاع در برابر پیش نویس های زمستانی باشد. اطراف محفظه بیرونی ویندوزهای نشتی را ببندید. همچنین ، شکاف بین قسمت داخلی و دیوار را با قلاب بسته کنید ، زیرا در اینجا جایی است که نشت هوا در اطراف قاب پنجره به احتمال زیاد وارد خانه خواهد شد. حتی اگر قصد ندارید پنجره را در زمستان عملیاتی کنید (در اینجا نشان داده شده است) می توانید تمام پنجره را به طور موقت ببندید.

پوشاندن ویندوزهای شما با فیلم کاهش گرما یکی دیگر از تعمیرات ارزان و آسان است که به آب بندی ویندوز شما برای زمستان کمک خواهد کرد.

3. در راه های طولانی مدت سرمایه گذاری کنید زیرا می توانید آن را هزینه کنید.

با کاهش صورتحساب های گرمایشی ، هزینه پنجره پلاستیکی گلدان یا انقباض گرما را خیلی سریع بازیابی می کنید. اما ، شما همچنین باید راه حل های طولانی مدت را در نظر بگیرید چون زمان و پول اجازه می دهد. البته صرفاً جایگزینی ویندوزهای خود با کارآمدترها یکی از گزینه هاست. اما ، به احتمال زیاد ده ها سال قبل هزینه این تعمیر را پس می گیرید. قبل از رفتن به این افراط ، این گزینه ها را در نظر بگیرید:

  • پنجره های طوفان را اضافه کنید. مطالعات نشان داده است که اضافه کردن پنجره های طوفان راهی بسیار مقرون به صرفه برای کاهش صورتحساب انرژی است. متأسفانه ، شما نمی توانید ویندوزهای طوفانی را به پنجره های تزئینی یا سبک سایبان اضافه کنید.
  • اطراف ویندوز خود را عایق بندی و مهر و موم کنید. در بیشتر خانه ها فضایی بین قاب بندی دیوار و قاب پنجره وجود دارد. به طور سنتی ، اگر این فضا به هیچ وجه پر نمی شد ، با استفاده از عایق های شیشه ای شیشه ای کاملاً پر از فایبرگلاس می شد. و ، در حالی که این عایق را فراهم می کرد ، مانع هوای خوبی را ارائه نمی داد. امروز ، پر کردن این فضای با عایق کف پاش معمولی است ، اما اگر در خانه ای بزرگتر زندگی می کنید ، احتمالاً این پیشرفت را ندارید. برای اینکه دریابید که آیا این کار را انجام داده اید ، تر و تمیز را از یکی از ویندوزهای خود حذف کرده و نگاه کنید. از بین بردن عایق پر از شل و پر کردن این فضا با فوم اسپری راهی عالی برای کمک به آب بندی ویندوز برای زمستان است. و ، گرچه این یک کار شغلی است ، بسیار گران نیست.

در اینجا بیشتر بدانید که چرا توصیه می کنیم عایق کف را برای پر کردن فضای بین قاب بندی دیوار و قاب پنجره پر کنید.

  • پوشش پنجره عایق داخلی را اضافه کنید. پوشاندن فضای داخلی ویندوز شما چندین مزیت صرفه جویی در مصرف انرژی دارد. اول ، پوشاندن لیوان به راحتی در شب باعث کاهش گرمای تابشی می شود. و در صورت نصب روکش پنجره ای که شامل یک مهر و موم در اطراف محیط باشد ، پیش نویس ها و از دست دادن گرما از طریق حرکت هوا نیز کاهش می یابد. Window Quilts نمونه خوبی از پنجره ای است که از داخل آن مهر و موم می شود. جستجوی “پرده و پرده عایق” انتخاب های بیشتری را ارائه می دهد. حتی پرده های کشویی ارزان نیز باعث کاهش هدر رفت گرمای پنجره می شوند تا یک سرمایه گذاری مناسب باشد.

با این 25 موردی که باید در مورد عایق کاری بدانید ، درباره کارآمد کردن انرژی خانه خود بیاموزید.

اکنون یک حسگر دما را در آمازون بخرید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *