درب بازکن درب Cadillac از Garage

توسط چمبرلین حمایت مالی می شود

درهای باز گاراژ من سرانجام روح را واگذار کرد. تقریباً 30 سال زنده ماند و سه پسر نوجوان … شگفت انگیز! بعد از یک مراسم کوچک و گفتن چند کلمه ، من برای خرید کالای جدید راهی هوم هوم شدم. از آنجایی که آخرین گشودنی من چمبرلین بسیار قابل اعتماد بود ، خریدن دیگری فاقد فکر بود.

موارد زیادی برای انتخاب وجود داشت ، اما من با درب بازکن درب گاراژ Wi-Fi 1-1 / 4 HPS (مدل HD950WF) رفتم. من همیشه یک آدم “بزرگتر بهتر هستم” بوده ام و قطعاً قدرت 1-1 / 4 اسب بخار بزرگتر است. من با اطمینان نمی دانم موتور بزرگتر بازتر دوام بیشتری خواهد داشت ، اما حداقل می توانم همسایگانم را در مورد وسایل کم اهمیت آنها جنجالی کنم.

سر دوش سری Moen Attract

چمبرلین ادعا كرد كه این واحد دارای “عملیات فوق العاده آرام” است و آنها شوخی نمی كردند. واقعاً دو برابر ساکت است. من فکر می کنم یک چیز که به پایین آمدن سر و صدا کمک می کند این است که موتور به آرامی شروع به کار کرده و تمام می شود و این باعث می شود بسیاری از ترك ها از بین بروند. سر و صدای آخرین واحد من به من اجازه می دهد تا نوجوانانم را که سعی می کنند بیش از یک بار از خانه بیرون بروند ، بگیرم ، اما حالا که پسران به تنهایی هستند ، آرامش خوب است.

این واحد همچنین دارای ویژگی پشتیبان گیری از باتری است. در ابتدا نمی دانستم که چرا نیاز به تهیه نسخه پشتیبان لازم است – در صورت قطع برق ، تنها کاری که باید انجام دهم این است که بند ناف را بکشید و درب را به صورت دستی باز کنید. اما بعد یادآوری کردم که من فقط به ورود به خانه ام از طریق درب گاراژ متکی هستم. در حقیقت ، از آنجا که آخرین اتومبیل خود را خریداری کردم ، حتی کلیدهای خانه ام را به حلقه کلید ماشینم منتقل نکردم – یعنی سه سال پیش! من مطمئن نیستم که حتی می دانم کلیدهای خانه من کجا هستند. بنابراین بدون پشتیبان باتری ، اگر در هنگام دور شدن از خانه از برق خاموش شود ، مجبور می شوم با همسرم تماس بگیرم و اعتراف کنم که من احمق هستم … دوباره. باتری ده ها بار در را باز نمی کند ، اما فقط یک بار به آن نیاز دارم.

آنچه من بیشتر در مورد بازکن جدیدم دوست دارم ویژگی MyQ است. MyQ اجازه می دهد تا از طریق راه دور با افتخار از راه دور باز شود. این واحد به صورت بی سیم با شبکه خانگی من صحبت می کند ، بنابراین لازم نیست سنسورهای اضافی را نصب کنم یا سیم کشی اضافی را اجرا کنم. برای بارگیری برنامه و برقراری ارتباط با تلفن من حدوداً پنج دقیقه طول کشید.

من قبلاً همه پسرانم را به هم وصل کرده ام ، بنابراین اکنون من و همسرم مجبور نیستیم خانه بیایم و سرقت مواد غذایی خود را به سرقت برده یا وسایلم را قرض بگیریم. به نظر دوم ، شاید این هوشمندانه ترین نقشه نبوده است. با وجود صعود ، اگر آنها درب من را بطور تصادفی باز کنند ، می توانم آن را از محل کار یا هر کجا ببندم. برنامه MyQ حتی می تواند هر بار که درب و باز و بسته شد ، به ما هشدار دهد ، ویژگی ای که همسرم فقط برای آرامش خاطر از آن استفاده می کند یا برای حفظ زبانه ها از من ، مطمئن نیستم که کدام.

سر دوش سری Moen Attract

هیچ ابزار فانتزی برای نصب لازم نبود و دفترچه راهنما با تعداد زیادی عکس مشخص بود (تصاویر را دوست دارم). برای اتمام پروژه به دو نردبان احتیاج دارید: یک 6- یا 8 فوت. استیل برای استراحت موتور درایو ، و دیگری به اندازه کافی بالا برای رسیدن به جایی که راه آهن به دیوار وصل می شود. من در حدود 4-1 / 2 ساعت کار بازکن داشتم و کار می کردم که شامل برچیدن قدیمی بود.

با قیمت 268 دلار ، HD950WF ارزان ترین مدل نیست ، اما اگر حداقل تا زمانی که مدل قدیمی من ادامه داشته باشد ، من در نهایت حدود 2-1 / 2 spending در روز خرج می کنم! من مطمئن نیستم که چمبرلین چقدر در تجارت باقی بماند که دهانه های آن خیلی طولانی بمانند ، اما شکایت نمی کنم.

– مارک پیترسن ، سردبیر دانشیار

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *